Навигация
Реклама
Реклама

Японія: сучасність, традиції, острови і вулкани

Японія - держава північно-східній частині Азії, що складається з більше 3000 островів простягається з півночі на схід від Курильських островів і Сахаліну на півночі до острова Формоза (Тайвань) на півдні. Японський архіпелаг складається з безлічі островів вулканічного походження. Ряд вулканів діє до сих пір, провокуючи часті землетруси. Понад 70% території країни займають гори.

На найбільшому острові Японії, Хонсю (227 962 км2, сьомому за величиною острові світу) знаходяться найбільші міста країни, починаючи зі столиці Токіо, одного з найбільш густонаселених мегаполісів земної кулі. Інші великі міста острова: Кіото, Осака, Кобу, Нагоя, Йокогама і Хіросіма, сумно відомий місто, на який була скинута перша атомна бомба.

На острові Хонсю багато гірських вершин і вулканів. З півночі на південь острів перетинають Японські Альпи, до складу яких входять гірські хребти Хида, Кисо і Акаїси з вершинами, що перевищують 3000 метрів, наприклад, гори Хотака (3190 м) і Кіта (3193 м). У південно-центральній частині острова знаходиться найвища гора Японії Фудзі (3776 м). Це діючий вулкан майже ідеальною конічної форми.

Японія - держава північно-східній частині Азії, що складається з більше 3000 островів простягається з півночі на схід від Курильських островів і Сахаліну на півночі до острова Формоза (Тайвань) на півдні

Японія Карта

Крім Хонсю архіпелаг налічує ще три великих острови. На крайній півночі розташований острів Хокайдо (83453 км2), головне місто острова Саппоро. У центрі острова розташовані хребти з діючими вулканами, серед яких гірський ланцюг Дайсецудзан з найвищою точкою острова - горою Асахі (2290 м). На південь від Хонсю розташовані ще два великих острови країни: Кюсю (35640 км2) і Сікоку (18800 км2). Кюсю - третій за величиною острів архіпелагу. На острові знаходиться найактивніший вулкан Японії, Асо (тисячу п'ятсот дев'яносто одна м). Найвища точка острова - гора Кую-сан (1788 м).

Основний місто острова - Фукока. Крім того тут же знаходиться сумнозвісний місто Нагасакі, на який було скинуто атомну бомбу. На південь від Кюсю більш ніж на 1000 км, аж до Тайваню, простягається архіпелаг Рюкю, сформований з сотень островів вулканічного походження, найбільшим з яких є острів Окінава (1015 км2). Четвертий за величиною острів Японії, Сікоку, розташований на південь від Хонсю і на схід від Кюсю. Найвищою точкою острова Сікоку є гора Ісидзуті (1982 м).

Японія займає друге місце по ВВП після Китаю (лідер азіатського континенту), випереджаючи Індію.

  • Площа: 377 873 кв.км. (Орні - 12%, пасовища - 2%, ліси і лісистій місцевості на - 66%, невозделиваемих і непродуктивні - 20%)
  • Чисельність населення: 127 500 000 (2007)
  • Столиця: Токіо.
  • Мови: Офіційною мовою є японська.
  • Релігія: синтоїстських, буддистів, християн 2%.
  • Грошова одиниця: Ієна (JPY)
  • Часовий пояс: GMT + 9

This post is also available in: англійська спрощена китайська традиційний китайський німецький

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.