Навигация
Реклама
Реклама

Архіпелаг Лос-Рокес

  1. Як дістатися до Лос-Рокес
  2. Клімат і погода в Архіпелазі Лос-Рокес
  3. Що подивитися
  4. Дайвінг на Лос-Рокес
  5. зв'язок
  6. Де зупинитися на Лос-Рокес

Лос-Рокес - дивовижний за красою архіпелаг, в складі якого 350 різноманітних островів і рифів (чотири з них - великі острова). Він розташований приблизно в 160 км на північ від континентальної берегової лінії Венесуели . Площа національного парку на архіпелазі (заснованого в 1972 р) складає трохи більше 40 кв.км.

За формою це атол, захищений від океанських течій кораловими рифами і мілководній лагуною. Середня глибина тут 8-10 м, місцями є глибини до 50 м. Атоли типові для Тихого океану, а для Карибського моря - це рідкість.

На території парку мешкають найбільші ссавці - кити. Тут живуть дельфіни і морські скати, 280 видів риб, більше 100 видів молюсків, черепахи і кілька десятків видів губок. На островах зимують понад 50 видів пернатих з північно-американського континенту. З рослин на Лос-Рокес є кілька видів мангрових дерев, морські рослини і кактуси.

Води навколо архіпелагу Лос-Рокес прозорі. Це обумовлено віддаленістю від материка. Сюди не доходять води, замутнені річковими виносами осадових порід. Крім того, архіпелаг відділений від континенту глибокими (понад 1000 м) протоками, розташованими в декількох кілометрах від Лос-Рокеса.

Перші люди вступили на острови архіпелагу більше двох тисяч років тому. Сьогодні велика частина постійних жителів знаходиться на острові Гран-Роке в рибальському селищі (близько 1200). Загальна кількість венесуельців, які постійно проживають на Лос-Рокес, становить 1500 осіб. З них більше 40 відсотків зайнято на обслуговуванні приїжджих на архіпелаг мандрівників.

Адміністративний центр: Гран-Роке
Відкрито іспанцями

16 століття
Площа: 40,61 км2
Населення: 3,100 чол. (2014 року)
Оф.сайт:

Час перельоту:
(Рейси до Каракаса)
з Москви - від 15 годин 15 хв. (1-3 пересадки)
з Санкт-Петербурга - 515 годин 25 хв. (1-4 пересадки)
з Казані - від 21-ї години 5 хв. (2-3 пересадки)
з Єкатеринбурга - від 22 годин 25 хв. (2-3 пересадки)
з Новосибірська - від 23 годин 50 хв. (2-3 пересадки)

Поточний час на Гран-Роке:

15:35

(UTC -4)

Автодоріг і автомобільного сполучення, готелів та нічних клубів на островах немає. Основна маса туристів приїжджає вранці, близько 10 години, і їде в 16 годин вечора.

Як дістатися до Лос-Рокес

Дістатися до Лос-Рокеса можна тільки по повітрю. Пасажирського морського сполучення з материком немає. Декілька разів на тиждень літаки літають з туристами з Каракаса і з острова Маргарита (З Порламара) - розклад і вартість потрібно дізнаватися в туристичних компаніях в цих місцях. Місцевий аеродром на Гран-Роке невеликий, і дозволяє приземлятися тільки повітряним судам невеликого розміру. В'їзд в національний парк Лос-Рокес платний, а весь регіон, по суті, і є національним парком, так що заплатити все одно доведеться. Слід уточнювати у турфірм - чи входить вартість перміти в вартість трансферу.

Клімат і погода в Архіпелазі Лос-Рокес

На клімат островів впливають вітру з континенту - пасати. Тут завжди сухо і жарко. Середньорічна температура повітря + 27,7 градуса, а вода прогрівається від +25 (в лютому) до +30 (влітку і на початку осінь). Вітру середньої сили постійні і їх швидкість протягом року коливається від 19 до 25 км / ч.

Що подивитися

Лос-Рокес - дивовижний за красою архіпелаг, в складі якого 350 різноманітних островів і рифів (чотири з них - великі острова)

© Автор: Marianela Diaz - власна робота,,

Острови - розвинений туристичний центр. За рік тут буває більше 70 тис. Відвідувачів, більшість з них - венесуельці, люблячі відпочивати тут на вихідних і прилітають з Каракаса . Пересування між островами здійснюється на човнах, у човнярів можна орендувати пляжну парасольку і складаний шезлонг. На островах культивуються різні види водного спорту (каякінг і яхтинг, віндсерфінг і кайтсерфінг, дайвінг і снорклінг), пішохідні екскурсії, спостереження за пернатими, фото і відеозйомка природних об'єктів.

На острові Гран-Роке пам'яткою вважається старий голландський маяк, збудований в кінці 19 століття. Туристи люблять бувати там близько 18-ї години вечора, і милуватися з верхньої точки красивим заходом сонця.

На багатьох островах Лос-Рокеса, крім Гран-рок, є піщані пляжі. Туристи найбільше полюбляють відпочивати на найчистіших пляжах Мадріскі (із заходу від острова). Тут прекрасні умови для любителів підводного плавання і снорклинга. Під водою видно на 12-15 метрів.

У північно-східній частині архіпелагу розкинулися 3 острова Франкіскі (Верхній, Середній і Нижній). Тут кілька популярних пляжів, а постійні вітри створюють прекрасні можливості для любителів поборотися з хвилями - серфінгістів. Для віндсерфінгистов обладнаний спеціальний центр, де можна їсти прокатне обладнання і можна отримати поради досвідчених інструкторів.

Для снорклинга використовують лагуну з постійним штилем між Середнім і Верхнім островами - Ла-пісцінах ( «басейн»). Глибина моря тут до 5 м. Або в північно-східній частині Франкіскі - узбережжі, знамените різноманітністю коралів, його називають Франкіскі-Медіо. Тут прекрасно видно на 20 метрів в глибину. Умови занурень від декількох до 10-12 метрів підходять і новачкам.

Три острова Норонкісес також включені в Рекреаційну зону. Між ними є лагуна для снорклинга і навчання дайверів-новачків. Сюди часто запливають черепахи.

Південніше островів Норонкісес знаходиться острів Фарби. Його берега популярні серед величезних пеліканів. Біля південного берега острова Фарби ще одне чудове місце для цікавого спостереження за морськими мешканцями з маскою і ластами.

Прекрасні пляжі є на кількох островах: Кайо-Бекьеве, Агуа і Дос-Москізес (на заході Лос-Рокес ) .Ще один дайв-сайт є біля північного узбережжя острова Рабіскі (це від Фарби - на південний схід). Тут, на глибині близько 12 метрів є не дуже велике печерне освіту. У ньому живуть різноманітні риби і ракоподібні. Іноді запливають і маленькі акули. А на заході від Рабіскі для снорклінгістов у островів Саркі і Каренеро є зручні лагуни.

На острові Дос-Москізес в сові час знайшли залишки стародавніх поселень людей, які жили тут ще до експедиції Колумба, а також глиняні фігурки острівних поселенців того часу. Пляжі цього острова вважаються одними з найкращих на Лос-Рокес. Також тут є дайв-сайт Ла-Пелона (глибиною 8-15 м, з дуже хорошою видимістю).

На архіпелаг Лос-Рокес приїжджає велика кількість любителів риболовлі. Тут використовують два способи рибного лову - Флаїнг або тролінг. На вудку ловлять Альбула, а якщо пощастить, то і тарпон, і макрель, і барракуду.

На Гран-Роке можна відвідати центр дослідження черепах. Щорічно в середині вересня на архіпелазі проводять святкування Virgen del Valle. А на початку сезону лову лобстера, в листопаді - Фестиваль Лобстера.

Дайвінг на Лос-Рокес

Острів Гран-Роке має кілька місць для дайвінгу. Найкраще для занурень місце на всьому архіпелазі - Ла-Пьедра-де-ла-Гуасу - знаходиться на північно-західному березі Гран-Роке. Тут під водою чудова видимість (15-30 м) і можливість занурюватися до 30 м. Під водою фантастичний вид: коралові стовпи, які виростають від 35 до 5 метрової глибини, і навколо них зграї різнокольорових тропічних риб. Нерідкі гігантські барракуди.

На східному березі Гран-Роке знаходиться Ла-Куеба-де-лос-Сабалос, де можна пірнати до 20 м. Умови цілком підходять і для новачків, і для досвідчених любителів дайвінгу. Тут можна пірнати і вночі. Маршрут занурення йде уздовж покритої кораловими поліпами стіни. На глибині в півтора десятка метрів знаходиться популярна у нирців 30 метрова, повна барвистих риб, печера Лос-Сабалос.

Найбільшу видимість при зануренні (близько 30 метрів) можна досягти, пірнаючи зі сходу від східного рифового бар'єру - Бока-дель-Медіо. Вода тут чистіше, так як немає органічних залишків від морських водоростей. Дайверам доступні глибини від 10 до 40 м в південній частині рифа. Тут бувають акули.

Чудовий дайв-сайт, в якому в зимові місяці можна подивитися на великі зграї риб - тунців, побачити групки дельфінів і навіть акул, знаходиться біля південного краю острова Агуа. На острові Дос-Москізес є дайв-сайт Ла-Пелона (глибиною 8-15 м, з дуже хорошою видимістю).

Кілька місць занурень для підготовлених нирців знаходяться на південній рифової перешкоді Лос-Рокес . Саме їх велику кількість зосереджена біля південного краю невеликого острівця Кайо-Сал. Тут, на глибинах до 40 м, є коралові стінки, повз яких пропливають морські риби. У дайверів користується популярністю підводний тераса Бока-де-Кота, що складається з барвистих коралів різних видів. Видимість в цих водах чудова - іноді більше чотирьох десятків метрів. Тут бувають не тільки дайвери, але і снокрлінгісти. Поруч розташовано місце для пірнання - Лас-Салінас, з характерними вертикальними кораловими стінками, що беруть початок від печер з рідкісними чорними за кольором коралами.

зв'язок

Дрімс - інноваційна симкарта і прорив в світі зв'язку. Унікальність сімки полягає у відсутності її приналежності до певного оператора і, як наслідок, більш низька вартість спілкування: Дрімс працює в 197 країнах світу і автоматично підключається до місцевих операторам. Більше немає необхідності шукати вигідний роумінг або купувати симкарту в кожній новій країні, так як Дрімс готова до роботи відразу після перемикання Вашого мобільного телефону з авіарежіма в звичайний. Крім смартфона універсальна симкарта адаптована до планшетів і роутера.

Відстежувати і поповнювати баланс можна за допомогою безкоштовного мобільного застосування як в ручному, так і в автоматичному режимі. Більше не потрібно розорятися на пакети послуг і абонентську плату, так як гроші почнуть списуватися з рахунку тільки за секунди розмови і витрачені мегабайти. Дрімс - це стабільний доступ в інтернет, вигідні дзвінки, прозора тарифікація і ціни, що мало відрізняються від місцевої вартості зв'язку. Все це дозволяє спілкуватися з близькими, ділитися фотографіями, будувати маршрути і дізнаватися багато корисної інформації про країну без побоювання витратити всі гроші на роумінг.

Купити сім-карту

Де зупинитися на Лос-Рокес

Ночівля для туристів організований в Рекреаційній зоні на північному сході Лос-Рокеса . Сюди входить найбільший острів Гран-Роке, а також острова Франкіскі, Раскі, Мадріскі, Кайо-Пірата, Норонкісес і Фарби. На Гран-Роке туристи можуть розміститися в «посадах» - сімейних готелях. На островах Франсіско і Фарби є ресторани. На Гран-Роке - супермаркет, який на ділі всього лише невеликий магазин. Злочинності на Лос-Рокес практично немає. Можливо зупинитися на території (в певних місцях) зі своїм наметом, але для цього потрібно отримати спеціальний дозвіл в адміністрації національного парку.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.