Навигация
Реклама
Реклама

Кращі пам'ятки Азорських островів (ФОТО)

 1. Кращі пам'ятки Азорських островів (ФОТО) Азорські острови - в водах Атлантичного океану на відстані...
 2. пляжі
 3. дайвінг
 4. Екологічний туризм
 5. екскурсійні тури
 6. вулкани
 7. Азорські острови: пам'ятки
 8. острів Терсейра
 9. острів Фаял
 10. острів Флоріш
 11. острів Грасіоза
 12. Острів Сан-Жоржі
 13. Кращі пам'ятки Азорських островів (ФОТО)
 14. Ключові різновиди відпочинку
 15. пляжі
 16. дайвінг
 17. Екологічний туризм
 18. екскурсійні тури
 19. вулкани
 20. Азорські острови: пам'ятки
 21. острів Терсейра
 22. острів Фаял
 23. острів Флоріш
 24. острів Грасіоза
 25. Острів Сан-Жоржі
 26. Кращі пам'ятки Азорських островів (ФОТО)
 27. Ключові різновиди відпочинку
 28. пляжі
 29. дайвінг
 30. Екологічний туризм
 31. екскурсійні тури
 32. вулкани
 33. Азорські острови: пам'ятки
 34. острів Терсейра
 35. острів Фаял
 36. острів Флоріш
 37. острів Грасіоза
 38. Острів Сан-Жоржі

Кращі пам'ятки Азорських островів (ФОТО)

Азорські острови - в водах Атлантичного океану на відстані в 1500 км від Португалії, виступають найзахіднішої частиною європейського континенту.

Створений архіпелаг з 9 островів, що займають територію від 600 кв.м. Найбільший за площею Сан-Мігель, найменший - Корву. Є поділ території на 3 групи:

 • центральна з п'ятьма островами;
 • східна з двома великими островами і об'єднаними острівцями «мурашками»;
 • північно-західна з двома островами.

Архіпелаг з'явився після вивержень вулканів, тому відрізняється скелястими поверхнями. Досить часто бувають землетруси. Найвища точка на горі Піку (2351 метр). Утворилися кратери заповнила вода, тому тут багато озер.

Утворилися кратери заповнила вода, тому тут багато озер

Гора Піко на острові Піко Unukorno

Переважає субтропічний клімат, тому температурні режими врівноважені. Взимку досить тепло, навіть вночі близько + 13o. Влітку не душно, найтепліше в серпні, коли температурний пік + 30o. Період вересень-квітень дощовий і туманний. Острів Санта-Марія має відмінності, тут не так, як на всій території - велика частина часу сонячна.

Азорські острови можливо назвати цілорічним туристичним курортом. Якщо Ви оглядаєте пам'ятки Португалії , То обов'язково загляньте сюди! Оптимальні місяці для відпочинку - з червня по вересень. Для прогулянок і милування природою більше підходить весна. Подивитися на китів, які так приваблюють туристів, можна під час їх міграції. Плавати з дельфінами реально з середини літа до середини осені. Архіпелаг відвідується багатьма орнітологами і великими поціновувачами птахів. Для такої подорожі більше підходить серпень-грудень.

Ключові різновиди відпочинку

Азорські острови і їхні пам'ятки по фото і описами дійсно варті уваги. Вони пропонують різні види відпочинку, відштовхуючись від уподобань і побажань туристів:

пляжі

На території Азорських островів немає великої кількості піщаних пляжів. Більша їх кількість на Санта-Марії, Фаяліт і Сан-Мігелі, інші пляжні зони вкриває застигла лава. Даний мінус компенсує мальовниче розміщення готельних комплексів. Більшість з них побудовані уздовж прибережних пагорбів, тому з терас прекрасний вид на океан. Майже всі готельні комплекси обладнані басейнами під відкритим небом;

Майже всі готельні комплекси обладнані басейнами під відкритим небом;

Пляж на острові Сан-Мігелі Luissilveira

дайвінг

З унікальною вулканічної природою і багатою фауною тутешні води приваблюють любителів підводних «досліджень». Туристи можуть відправитися в короткострокові поїздки зі спостереження за рідкісними морськими видами. Їх кількість дійсно вражає, тому кожному туристу буде, на що подивитися. Село Punta Topo розташувалася на острові Піку, протягом 20 років залишається природним парком - не можна було рибалити і занурюватися під воду, тому в наші дні все місця в відмінному незайманому стані.

Туристам є whale watching (спостереження за китами) із зануренням;

Спостереження за китами - відпочинок для туристів

Екологічний туризм

У 1995 році Азори були удостоєні нагород за збереження незайманої природи і розвиток екологічного відпочинку. Архіпелаг - це буйство дикої рослинності. Кожен острів пропонує свої туристичні маршрути. Найцікавішим місцем для відвідування залишаються реліктові ліси, колись в давні часи вони росли по всьому архіпелагу. Вони розташовані настільки високо, що їх верхівки покривають хмари. Більшість місць важкодоступні, сьогодні пропонується багато туристичних маршрутів для любителів пішого туризму. Дуже популярний напрям - спостерігати за китами і дельфінами. Місцеві води заселяють багато видів дельфінів і 23 види китів, особливо привертають кашалоти. Орнітологи приїжджають, щоб дізнатися про нові види птахів, включаючи досить рідкісні;

Орнітологи приїжджають, щоб дізнатися про нові види птахів, включаючи досить рідкісні;

Типова дорога з гортензіями на о. Терсейра Luissilveira

екскурсійні тури

Ключовим надбанням Азорських островів залишається їх природа з катерами, вулканічними озерами, водоспадами, корисними джерелами, зеленим парком на озері Сан-Мігелі. Острови багаті на різні культурні пам'ятки. Португальці за п'ять століть встигли залишити всілякі споруди і пам'ятки, пам'ятні місця;

Португальці за п'ять століть встигли залишити всілякі споруди і пам'ятки, пам'ятні місця;

Озеро на острові Сан-Мігелі в Португалії Jwp1234

вулкани

Кратери заснули вулканів наповнені водою, по всій території знаходиться велика кількість дивовижних за красою озер. Печера Algar do Carvao, що утворилася на острові Трейсер, має довжину 100 метрів. Закінчується вона озером під землею, глибина якого залежить від кількості випавших за сезон опадів. На острові Піку є однойменний вулкан (висота над рівнем моря 2351 метр). На острові Флоріш 7 озер. На них дивитися краще в теплу пору, оскільки в інші сезони вони затягуються густими туманами. Найкрасивішим вважають озеро Funda, оскільки тут піщані мілини і берега з густою рослинністю. На південному сході грасьозо приїжджі опускаються в кратер вулкана, тут відвели невелику ділянку для «смачних» посиденьок. Краще відправлятися в обідній період, коли сонце в зеніті повністю висвітлює утворилася печеру.

Азорські острови: пам'ятки

Сан-Мігель через великої кількості зелені також має назву Зелений острів. Сан-Мігель з Азорських островів дозволяє туристам побачити багато визначних пам'яток:

 • церква Святого Себастьяна, що має скарбницю;
 • музей К.Мочадо;

Офіційний сайт: http: // museucarlosmachado

 • долина гротів Вале даш Фурнаш, з оздоровчими джерелами;
 • церква Святого Петра;
 • палаци двох століть;
 • найстаріше маєток К.Бучіду;
 • кратер Sete Cidades, в якому утворилися два озера - Зелене і Синє;

Вид на кратерного озера Mickey Løgitmark

 • дивовижної краси паркова зона Terra Nostra, де росте вічнозелена тропічна рослинність, по типу папоротей і різних кольорів;
 • реліктовий ліс в 600 га.

Офіційний сайт: http: //www.parqueterranostra.

По острову можна зробити відмінну прогулянку на конях. Маршрути розраховані на різних умільців. Також можливо відправитися в тур на чайну, кавову або ананасовий плантацію.

Плантація чаю на Азорських островах Luissilveira

острів Терсейра

На острові Терсейра є багато церков, старовинних фордов і палаців в стилі бароко. Більшість пам'яток природи та культури постраждали від землетрусу в 1980 році. На що варто звернути увагу на острові:

 • печера Algar do Carvao - найбільш вражаюча пам'ятка, яка представляє лавову трубку в 100 метрів. Усередині підземне озеро, воно наповнюється сезонними опадами. Також заслуговує на увагу сірчаний джерело;
 • Ангра до Героіжмо є історичним центром столиці, яка захищається ЮНЕСКО;
 • досить екстремальне шоу на любителів і сміливців, що нагадує іспанську кориду, тільки з використанням парасольок;
 • музей вина - адже це місце народження знаменитого напою verdelho.

острів Фаял

Відвідувачі острова Фаял можуть оцінити церкви, які прикрашають кахлі та різьблення з позолоти, порт з океанськими вітрильниками, заповідну територію Калдейра, оглядовий майданчик Монте-де-Гія, печерні поглиблення Кошта-да-Фетейта.

Відвідувачі острова Фаял можуть оцінити церкви, які прикрашають кахлі та різьблення з позолоти, порт з океанськими вітрильниками, заповідну територію Калдейра, оглядовий майданчик Монте-де-Гія, печерні поглиблення Кошта-да-Фетейта

Заповідна територія Калдейра на о.Фаял Ote

Любителі екстриму воліють острів Санта-Марія. У містечку Віла-ду-Порту багато невеликих милих будинків, церков і каплиць, в яких читали молитви супутники Колумба.

Острів Піку є вулканічним. Тут варто уваги музей вина і стародавні церкви. Але більший ажіотаж викликаний наявністю китів, які мігрують поблизу узбережжя.

острів Флоріш

На острові Флоріш барокові споруди і церкви, водоспад Ribeira Grande, 7 озер. Місто Санта-Круз з оригінальними особняками, бароковими церквами, етнографічним музеєм, тут організовуються всілякі тури, поїздки на катері до гроту Еншареуш, і до семи озер. Городок відвідує велика кількість туристів.

Городок відвідує велика кількість туристів

Природний парк Гласіоза на острові Гласіоза Luissilveira

острів Грасіоза

Острів Грасіоза зберіг вулички давніх часів і будівлі 18 століття, на ньому розташувався Собор XVII століття і мануелінскій хрест. Часто відвідується сірчана печера, окрасою якої є підземне озеро.

Острів Сан-Жоржі

На острові Сан-Жоржі є рибальський порт Велаш, що привертає приїжджих своїми дворянськими садибами, церквами і стінами фортець 18 століття.

Найбільш крихітний острівець архіпелагу Корву має вулканічне походження. На його території розташована знаменита Лагуна де Калдейра. Це двокілометровий кратер погаслого вулкан Калдейра.

Читайте також про пам'ятки Порту і надихайтеся на подальшу подорож по Португалії.

Кращі пам'ятки Азорських островів (ФОТО)

Азорські острови - в водах Атлантичного океану на відстані в 1500 км від Португалії, виступають найзахіднішої частиною європейського континенту.

Створений архіпелаг з 9 островів, що займають територію від 600 кв.м. Найбільший за площею Сан-Мігель, найменший - Корву. Є поділ території на 3 групи:

 • центральна з п'ятьма островами;
 • східна з двома великими островами і об'єднаними острівцями «мурашками»;
 • північно-західна з двома островами.

Архіпелаг з'явився після вивержень вулканів, тому відрізняється скелястими поверхнями. Досить часто бувають землетруси. Найвища точка на горі Піку (2351 метр). Утворилися кратери заповнила вода, тому тут багато озер.

Утворилися кратери заповнила вода, тому тут багато озер

Гора Піко на острові Піко Unukorno

Переважає субтропічний клімат, тому температурні режими врівноважені. Взимку досить тепло, навіть вночі близько + 13o. Влітку не душно, найтепліше в серпні, коли температурний пік + 30o. Період вересень-квітень дощовий і туманний. Острів Санта-Марія має відмінності, тут не так, як на всій території - велика частина часу сонячна.

Азорські острови можливо назвати цілорічним туристичним курортом. Якщо Ви оглядаєте пам'ятки Португалії , То обов'язково загляньте сюди! Оптимальні місяці для відпочинку - з червня по вересень. Для прогулянок і милування природою більше підходить весна. Подивитися на китів, які так приваблюють туристів, можна під час їх міграції. Плавати з дельфінами реально з середини літа до середини осені. Архіпелаг відвідується багатьма орнітологами і великими поціновувачами птахів. Для такої подорожі більше підходить серпень-грудень.

Ключові різновиди відпочинку

Азорські острови і їхні пам'ятки по фото і описами дійсно варті уваги. Вони пропонують різні види відпочинку, відштовхуючись від уподобань і побажань туристів:

пляжі

На території Азорських островів немає великої кількості піщаних пляжів. Більша їх кількість на Санта-Марії, Фаяліт і Сан-Мігелі, інші пляжні зони вкриває застигла лава. Даний мінус компенсує мальовниче розміщення готельних комплексів. Більшість з них побудовані уздовж прибережних пагорбів, тому з терас прекрасний вид на океан. Майже всі готельні комплекси обладнані басейнами під відкритим небом;

Майже всі готельні комплекси обладнані басейнами під відкритим небом;

Пляж на острові Сан-Мігелі Luissilveira

дайвінг

З унікальною вулканічної природою і багатою фауною тутешні води приваблюють любителів підводних «досліджень». Туристи можуть відправитися в короткострокові поїздки зі спостереження за рідкісними морськими видами. Їх кількість дійсно вражає, тому кожному туристу буде, на що подивитися. Село Punta Topo розташувалася на острові Піку, протягом 20 років залишається природним парком - не можна було рибалити і занурюватися під воду, тому в наші дні все місця в відмінному незайманому стані.

Туристам є whale watching (спостереження за китами) із зануренням;

Спостереження за китами - відпочинок для туристів

Екологічний туризм

У 1995 році Азори були удостоєні нагород за збереження незайманої природи і розвиток екологічного відпочинку. Архіпелаг - це буйство дикої рослинності. Кожен острів пропонує свої туристичні маршрути. Найцікавішим місцем для відвідування залишаються реліктові ліси, колись в давні часи вони росли по всьому архіпелагу. Вони розташовані настільки високо, що їх верхівки покривають хмари. Більшість місць важкодоступні, сьогодні пропонується багато туристичних маршрутів для любителів пішого туризму. Дуже популярний напрям - спостерігати за китами і дельфінами. Місцеві води заселяють багато видів дельфінів і 23 види китів, особливо привертають кашалоти. Орнітологи приїжджають, щоб дізнатися про нові види птахів, включаючи досить рідкісні;

Орнітологи приїжджають, щоб дізнатися про нові види птахів, включаючи досить рідкісні;

Типова дорога з гортензіями на о. Терсейра Luissilveira

екскурсійні тури

Ключовим надбанням Азорських островів залишається їх природа з катерами, вулканічними озерами, водоспадами, корисними джерелами, зеленим парком на озері Сан-Мігелі. Острови багаті на різні культурні пам'ятки. Португальці за п'ять століть встигли залишити всілякі споруди і пам'ятки, пам'ятні місця;

Португальці за п'ять століть встигли залишити всілякі споруди і пам'ятки, пам'ятні місця;

Озеро на острові Сан-Мігелі в Португалії Jwp1234

вулкани

Кратери заснули вулканів наповнені водою, по всій території знаходиться велика кількість дивовижних за красою озер. Печера Algar do Carvao, що утворилася на острові Трейсер, має довжину 100 метрів. Закінчується вона озером під землею, глибина якого залежить від кількості випавших за сезон опадів. На острові Піку є однойменний вулкан (висота над рівнем моря 2351 метр). На острові Флоріш 7 озер. На них дивитися краще в теплу пору, оскільки в інші сезони вони затягуються густими туманами. Найкрасивішим вважають озеро Funda, оскільки тут піщані мілини і берега з густою рослинністю. На південному сході грасьозо приїжджі опускаються в кратер вулкана, тут відвели невелику ділянку для «смачних» посиденьок. Краще відправлятися в обідній період, коли сонце в зеніті повністю висвітлює утворилася печеру.

Азорські острови: пам'ятки

Сан-Мігель через великої кількості зелені також має назву Зелений острів. Сан-Мігель з Азорських островів дозволяє туристам побачити багато визначних пам'яток:

 • церква Святого Себастьяна, що має скарбницю;
 • музей К.Мочадо;

Офіційний сайт: http: // museucarlosmachado

 • долина гротів Вале даш Фурнаш, з оздоровчими джерелами;
 • церква Святого Петра;
 • палаци двох століть;
 • найстаріше маєток К.Бучіду;
 • кратер Sete Cidades, в якому утворилися два озера - Зелене і Синє;

Вид на кратерного озера Mickey Løgitmark

 • дивовижної краси паркова зона Terra Nostra, де росте вічнозелена тропічна рослинність, по типу папоротей і різних кольорів;
 • реліктовий ліс в 600 га.

Офіційний сайт: http: //www.parqueterranostra.

По острову можна зробити відмінну прогулянку на конях. Маршрути розраховані на різних умільців. Також можливо відправитися в тур на чайну, кавову або ананасовий плантацію.

Плантація чаю на Азорських островах Luissilveira

острів Терсейра

На острові Терсейра є багато церков, старовинних фордов і палаців в стилі бароко. Більшість пам'яток природи та культури постраждали від землетрусу в 1980 році. На що варто звернути увагу на острові:

 • печера Algar do Carvao - найбільш вражаюча пам'ятка, яка представляє лавову трубку в 100 метрів. Усередині підземне озеро, воно наповнюється сезонними опадами. Також заслуговує на увагу сірчаний джерело;
 • Ангра до Героіжмо є історичним центром столиці, яка захищається ЮНЕСКО;
 • досить екстремальне шоу на любителів і сміливців, що нагадує іспанську кориду, тільки з використанням парасольок;
 • музей вина - адже це місце народження знаменитого напою verdelho.

острів Фаял

Відвідувачі острова Фаял можуть оцінити церкви, які прикрашають кахлі та різьблення з позолоти, порт з океанськими вітрильниками, заповідну територію Калдейра, оглядовий майданчик Монте-де-Гія, печерні поглиблення Кошта-да-Фетейта.

Відвідувачі острова Фаял можуть оцінити церкви, які прикрашають кахлі та різьблення з позолоти, порт з океанськими вітрильниками, заповідну територію Калдейра, оглядовий майданчик Монте-де-Гія, печерні поглиблення Кошта-да-Фетейта

Заповідна територія Калдейра на о.Фаял Ote

Любителі екстриму воліють острів Санта-Марія. У містечку Віла-ду-Порту багато невеликих милих будинків, церков і каплиць, в яких читали молитви супутники Колумба.

Острів Піку є вулканічним. Тут варто уваги музей вина і стародавні церкви. Але більший ажіотаж викликаний наявністю китів, які мігрують поблизу узбережжя.

острів Флоріш

На острові Флоріш барокові споруди і церкви, водоспад Ribeira Grande, 7 озер. Місто Санта-Круз з оригінальними особняками, бароковими церквами, етнографічним музеєм, тут організовуються всілякі тури, поїздки на катері до гроту Еншареуш, і до семи озер. Городок відвідує велика кількість туристів.

Городок відвідує велика кількість туристів

Природний парк Гласіоза на острові Гласіоза Luissilveira

острів Грасіоза

Острів Грасіоза зберіг вулички давніх часів і будівлі 18 століття, на ньому розташувався Собор XVII століття і мануелінскій хрест. Часто відвідується сірчана печера, окрасою якої є підземне озеро.

Острів Сан-Жоржі

На острові Сан-Жоржі є рибальський порт Велаш, що привертає приїжджих своїми дворянськими садибами, церквами і стінами фортець 18 століття.

Найбільш крихітний острівець архіпелагу Корву має вулканічне походження. На його території розташована знаменита Лагуна де Калдейра. Це двокілометровий кратер погаслого вулкан Калдейра.

Читайте також про пам'ятки Порту і надихайтеся на подальшу подорож по Португалії.

Кращі пам'ятки Азорських островів (ФОТО)

Азорські острови - в водах Атлантичного океану на відстані в 1500 км від Португалії, виступають найзахіднішої частиною європейського континенту.

Створений архіпелаг з 9 островів, що займають територію від 600 кв.м. Найбільший за площею Сан-Мігель, найменший - Корву. Є поділ території на 3 групи:

 • центральна з п'ятьма островами;
 • східна з двома великими островами і об'єднаними острівцями «мурашками»;
 • північно-західна з двома островами.

Архіпелаг з'явився після вивержень вулканів, тому відрізняється скелястими поверхнями. Досить часто бувають землетруси. Найвища точка на горі Піку (2351 метр). Утворилися кратери заповнила вода, тому тут багато озер.

Утворилися кратери заповнила вода, тому тут багато озер

Гора Піко на острові Піко Unukorno

Переважає субтропічний клімат, тому температурні режими врівноважені. Взимку досить тепло, навіть вночі близько + 13o. Влітку не душно, найтепліше в серпні, коли температурний пік + 30o. Період вересень-квітень дощовий і туманний. Острів Санта-Марія має відмінності, тут не так, як на всій території - велика частина часу сонячна.

Азорські острови можливо назвати цілорічним туристичним курортом. Якщо Ви оглядаєте пам'ятки Португалії , То обов'язково загляньте сюди! Оптимальні місяці для відпочинку - з червня по вересень. Для прогулянок і милування природою більше підходить весна. Подивитися на китів, які так приваблюють туристів, можна під час їх міграції. Плавати з дельфінами реально з середини літа до середини осені. Архіпелаг відвідується багатьма орнітологами і великими поціновувачами птахів. Для такої подорожі більше підходить серпень-грудень.

Ключові різновиди відпочинку

Азорські острови і їхні пам'ятки по фото і описами дійсно варті уваги. Вони пропонують різні види відпочинку, відштовхуючись від уподобань і побажань туристів:

пляжі

На території Азорських островів немає великої кількості піщаних пляжів. Більша їх кількість на Санта-Марії, Фаяліт і Сан-Мігелі, інші пляжні зони вкриває застигла лава. Даний мінус компенсує мальовниче розміщення готельних комплексів. Більшість з них побудовані уздовж прибережних пагорбів, тому з терас прекрасний вид на океан. Майже всі готельні комплекси обладнані басейнами під відкритим небом;

Майже всі готельні комплекси обладнані басейнами під відкритим небом;

Пляж на острові Сан-Мігелі Luissilveira

дайвінг

З унікальною вулканічної природою і багатою фауною тутешні води приваблюють любителів підводних «досліджень». Туристи можуть відправитися в короткострокові поїздки зі спостереження за рідкісними морськими видами. Їх кількість дійсно вражає, тому кожному туристу буде, на що подивитися. Село Punta Topo розташувалася на острові Піку, протягом 20 років залишається природним парком - не можна було рибалити і занурюватися під воду, тому в наші дні все місця в відмінному незайманому стані.

Туристам є whale watching (спостереження за китами) із зануренням;

Спостереження за китами - відпочинок для туристів

Екологічний туризм

У 1995 році Азори були удостоєні нагород за збереження незайманої природи і розвиток екологічного відпочинку. Архіпелаг - це буйство дикої рослинності. Кожен острів пропонує свої туристичні маршрути. Найцікавішим місцем для відвідування залишаються реліктові ліси, колись в давні часи вони росли по всьому архіпелагу. Вони розташовані настільки високо, що їх верхівки покривають хмари. Більшість місць важкодоступні, сьогодні пропонується багато туристичних маршрутів для любителів пішого туризму. Дуже популярний напрям - спостерігати за китами і дельфінами. Місцеві води заселяють багато видів дельфінів і 23 види китів, особливо привертають кашалоти. Орнітологи приїжджають, щоб дізнатися про нові види птахів, включаючи досить рідкісні;

Орнітологи приїжджають, щоб дізнатися про нові види птахів, включаючи досить рідкісні;

Типова дорога з гортензіями на о. Терсейра Luissilveira

екскурсійні тури

Ключовим надбанням Азорських островів залишається їх природа з катерами, вулканічними озерами, водоспадами, корисними джерелами, зеленим парком на озері Сан-Мігелі. Острови багаті на різні культурні пам'ятки. Португальці за п'ять століть встигли залишити всілякі споруди і пам'ятки, пам'ятні місця;

Португальці за п'ять століть встигли залишити всілякі споруди і пам'ятки, пам'ятні місця;

Озеро на острові Сан-Мігелі в Португалії Jwp1234

вулкани

Кратери заснули вулканів наповнені водою, по всій території знаходиться велика кількість дивовижних за красою озер. Печера Algar do Carvao, що утворилася на острові Трейсер, має довжину 100 метрів. Закінчується вона озером під землею, глибина якого залежить від кількості випавших за сезон опадів. На острові Піку є однойменний вулкан (висота над рівнем моря 2351 метр). На острові Флоріш 7 озер. На них дивитися краще в теплу пору, оскільки в інші сезони вони затягуються густими туманами. Найкрасивішим вважають озеро Funda, оскільки тут піщані мілини і берега з густою рослинністю. На південному сході грасьозо приїжджі опускаються в кратер вулкана, тут відвели невелику ділянку для «смачних» посиденьок. Краще відправлятися в обідній період, коли сонце в зеніті повністю висвітлює утворилася печеру.

Азорські острови: пам'ятки

Сан-Мігель через великої кількості зелені також має назву Зелений острів. Сан-Мігель з Азорських островів дозволяє туристам побачити багато визначних пам'яток:

 • церква Святого Себастьяна, що має скарбницю;
 • музей К.Мочадо;

Офіційний сайт: http: // museucarlosmachado

 • долина гротів Вале даш Фурнаш, з оздоровчими джерелами;
 • церква Святого Петра;
 • палаци двох століть;
 • найстаріше маєток К.Бучіду;
 • кратер Sete Cidades, в якому утворилися два озера - Зелене і Синє;

Вид на кратерного озера Mickey Løgitmark

 • дивовижної краси паркова зона Terra Nostra, де росте вічнозелена тропічна рослинність, по типу папоротей і різних кольорів;
 • реліктовий ліс в 600 га.

Офіційний сайт: http: //www.parqueterranostra.

По острову можна зробити відмінну прогулянку на конях. Маршрути розраховані на різних умільців. Також можливо відправитися в тур на чайну, кавову або ананасовий плантацію.

Плантація чаю на Азорських островах Luissilveira

острів Терсейра

На острові Терсейра є багато церков, старовинних фордов і палаців в стилі бароко. Більшість пам'яток природи та культури постраждали від землетрусу в 1980 році. На що варто звернути увагу на острові:

 • печера Algar do Carvao - найбільш вражаюча пам'ятка, яка представляє лавову трубку в 100 метрів. Усередині підземне озеро, воно наповнюється сезонними опадами. Також заслуговує на увагу сірчаний джерело;
 • Ангра до Героіжмо є історичним центром столиці, яка захищається ЮНЕСКО;
 • досить екстремальне шоу на любителів і сміливців, що нагадує іспанську кориду, тільки з використанням парасольок;
 • музей вина - адже це місце народження знаменитого напою verdelho.

острів Фаял

Відвідувачі острова Фаял можуть оцінити церкви, які прикрашають кахлі та різьблення з позолоти, порт з океанськими вітрильниками, заповідну територію Калдейра, оглядовий майданчик Монте-де-Гія, печерні поглиблення Кошта-да-Фетейта.

Відвідувачі острова Фаял можуть оцінити церкви, які прикрашають кахлі та різьблення з позолоти, порт з океанськими вітрильниками, заповідну територію Калдейра, оглядовий майданчик Монте-де-Гія, печерні поглиблення Кошта-да-Фетейта

Заповідна територія Калдейра на о.Фаял Ote

Любителі екстриму воліють острів Санта-Марія. У містечку Віла-ду-Порту багато невеликих милих будинків, церков і каплиць, в яких читали молитви супутники Колумба.

Острів Піку є вулканічним. Тут варто уваги музей вина і стародавні церкви. Але більший ажіотаж викликаний наявністю китів, які мігрують поблизу узбережжя.

острів Флоріш

На острові Флоріш барокові споруди і церкви, водоспад Ribeira Grande, 7 озер. Місто Санта-Круз з оригінальними особняками, бароковими церквами, етнографічним музеєм, тут організовуються всілякі тури, поїздки на катері до гроту Еншареуш, і до семи озер. Городок відвідує велика кількість туристів.

Городок відвідує велика кількість туристів

Природний парк Гласіоза на острові Гласіоза Luissilveira

острів Грасіоза

Острів Грасіоза зберіг вулички давніх часів і будівлі 18 століття, на ньому розташувався Собор XVII століття і мануелінскій хрест. Часто відвідується сірчана печера, окрасою якої є підземне озеро.

Острів Сан-Жоржі

На острові Сан-Жоржі є рибальський порт Велаш, що привертає приїжджих своїми дворянськими садибами, церквами і стінами фортець 18 століття.

Найбільш крихітний острівець архіпелагу Корву має вулканічне походження. На його території розташована знаменита Лагуна де Калдейра. Це двокілометровий кратер погаслого вулкан Калдейра.

Читайте також про пам'ятки Порту і надихайтеся на подальшу подорож по Португалії.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.