Навигация
Реклама
Реклама

Настільна гра Архіпелаг (Archipelago) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Архіпелаг ціна

Настільна гра Архіпелаг переносить нас в великий Століття Відкриттів, вік активних досліджень і колонізації світу європейськими мореплавцями Настільна гра Архіпелаг переносить нас в великий Століття Відкриттів, вік активних досліджень і колонізації світу європейськими мореплавцями. Кожен гравець представляє мореплавця і його команду, які колонізують острова. Передбачається, що місія здійсниться мирно: переймаючись комерційною вигодою для континенту, доведеться в той же час враховувати інтереси місцевого населення.

Дослідження і освоєння. Захоплююче прекрасний і багатий ресурсами тропічний архіпелаг відкривається перед колонізаторами поступово, регіон за регіоном - у міру того, як вдається приєднати до вже викладеної карті нові гекси. У той же час гравцям треба дбати про розвиток колонії, вербувати нових робочих на ринку праці, добувати ресурси, впроваджувати передові технології - і при цьому постійно пам'ятати про баланс. Безвідповідальна експлуатація архіпелагу і його населення неминуче призведе до хаосу і бунту, в результаті якого острова буде назавжди втрачені для Європи.

Архіпелаг - полукооператівная економічна стратегія. Це означає, що, прагнучи до досягнення своїх власних таємних цілей, колонізатори повинні спільно справлятися з кризовими ситуаціями. Потреби внутрішнього і зовнішнього ринків необхідно задовольняти, інакше архіпелаг можуть захлеснути бунтівні настрої. Крім того, рівень безробіття на островах теж є спільною проблемою. Досить часто гравцям доводиться жертвувати можливістю швидко збагатитися, щоб не створити загрозу стабільності колонії. А іноді все зусилля по збереженню балансу виявляються марними - адже комусь із гравців може дістатися роль сепаратистів, таємницею метою якого є розв'язання війни за незалежність ... Отже, вас чекають відкриття, боротьба за ресурси, переговори, альянси, зради - і цілий новий світ , благополуччя якого залежить від ваших рішень!

Чудова пригода. Настільна гра Архіпелаг виділяється серед економічних стратегій не тільки відмінно продуманої і логічною, інтуїтивно зрозумілою механікою. Вона також вражає уяву своєю детальністю і красою. Чудово промальовані великі гекси місцевості хочеться розглядати нескінченно: крім родовищ ресурсів на них можна виявити напівзруйновані пам'ятники стародавньої цивілізації, остов розбитого корабля, що падає з запаморочливої ​​висоти водоспад, пурхають над тропічними джунглями райських птахів ... Все це занурює в атмосферу гри, заражає первооткривательскім азартом і змушує повертатися до Архіпелагу знову і знову - адже кожен раз перед вами виростають обриси нових островів, які чекають свого дослідника.

До складу настільної гри Архіпелаг (Archipelago) входить безліч компонентів: 25 двосторонніх гексів (тобто 50 різних регіонів); 30 секретних карт цілі, що визначають умови закінчення партії і критерії, за якими гравцям будуть нараховані переможні очки; 12 карт тренда; 48 карт розвитку (24 карти персонажів і 24 карти прогресу) і трек розвитку, що показує їх поточну вартість; двостороннє колесо дій; 51 монета; 82 кубика ресурсів шести різних типів; 24 жетона першовідкривача, які замінять будь ресурс; 13 жетонів Місто / Церква і 13 жетонів Ринок / Порт; 5 наборів дерев'яних фішок для кожного гравця (4 корабля, 10 жителів / міплов, 5 дисків дії і маркер черговості ходу) і 5 картонних ширм; дошка внутрішнього ринку, дошка зовнішнього ринку, дошка стабільності колонії і дошка ринку праці, зміна показників на яких і становить основу внутрішньо економіки; брошура з правилами гри.

Правила гри Архіпелаг (Archipelago) російською мовою Ігровед прикладає до кожного примірника гри.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.