Навигация
Реклама
Реклама

Пляжний відпочинок

 1. Найцікавіші дайв-сайти
 2. Сайти для сноркеллінга
 3. Blue Holes
 4. Blue Corner
 5. New Drop Off
 6. German Channel
 7. Peleliu Wall & Cut
 8. Ulong Channel
 9. Siaes Tunnel
 10. Iro
 11. Chandelier Cave
 12. Jellyfish Lake
 13. Clam City
 14. Zero Fighter

В основному на Палау приїжджають не заради пляжного відпочинку, як такого, а заради дайвінгу. Уявіть собі стадо скатів манта, з легкістю і грацією огинають коралові рифи, в той час як дрібні рибки-санітари допомагають їм зробити неспішний гігієнічний ритуал очищення зябер. Якщо ската не переслідують, то він зберігає спокій і дружелюбність, часом навіть сам як би вітає водолаза і дозволяє йому ближче насолодитися видовищем чарівно плавних, хвилеподібних помахів крил. Уявіть собі зустрічі з рідкісними, що перебувають під загрозою вимирання морськими черепахами бисса або унікальним Наутілус Помпіліус, який зустрічається сьогодні тільки у деяких тихоокеанських островів.

Цілорічний дайвінг на Палау з сезоном пік з січня по квітень дарує можливість стати свідком міграції китових акул, шлюбних ігор акул і мант, масового нересту риб. Стратегічне значення для Палау мають два надзвичайно глибоких каналу зі сходу і заходу - Філіппін-Діп і Палау-тренч. Холодні, багаті планктоном води цих бездонних глибин вражають багатством морської фауни безпосередньо біля поверхні моря; Палау - одне з небагатьох місць на нашій планеті, де зустрічі з самими рідкісними істотами настільки ж прості, як і передбачувані. Невипадково Палау відноситься до семи підводним чудес світу.

25 вересня 2009 році в Палау відкрився перший в світі заповідник акул.

Найцікавіші дайв-сайти

Blue Holes

Blue Corner

New Drop Off

German Channel

Peleliu Wall & Cut

Ulong Channel

Siaes Tunnel

Iro

Chandelier Cave

Сайти для сноркеллінга

Jellyfish Lake

Clam City

Zero Fighter

Blue Holes

Розташування: північний захід острова Ngemelis і північна сторона - Blue Corner.

Відстань від Корора: 48 км на Північний Схід, 50 -70 хв на катері

Видимість: 15-40 м.

Рівень підготовки: новачки-середній.

Глибина занурення: 4 отвори на верхівці рифа перебувають на 1-2 метрах. Дно колодязя на 40 м.

Течії: від помірних до сильних.

Сайт -The Blue Holes є одні м з популярних маршрутів на шляху до сайту- Blue Corner. Вхід, у вигляді отворів які перебувати на верхівці великої печери. З лицьового боку рифу можна бачити 2 виходи. Маленький 5 метрів діаметрі у вигляді вікна, яке знаходитися на глибині 15 м. Інша велика отвір починається на глибині 27 м. Дно каверни-колодязя, перебувати на 40 м.

Усередині каверни, можна знайти безліч м'яких коралів і віяла тубастреі які прикрашають стіни. Багато видів голожаберніков і черепашок лежать на піску. Велика кількість барракуд, тунця і снепперов кружляють біля виходу з колодязя. Стіна рифа прямовисна і там можна побачити майже всі види тропічних риб і коралів, які тільки можна собі уявити. Все це можна буде переглянути за 20-25 хвилин занурення уздовж стіни.

Blue Corner

Розташування: південно-східні рифи островів Палау. Сайт Blue Corner перебувати на північно-західній околиці острова Ngemelis.

Відстань від Корора: 46 км. 50-70 хв на катері.

Видимість: Приплив: 30+ м. Відплив: 15-20 м. На замітку: більшість гідів впевнені, що найкраща видимість може бути під час припливу, в так званому "вихідному перебігу", протягом яке йде від Blue Holes до Blue Corner.

Рівень підготовки: Сильне теченіе- тільки для досвідчених дайверів. Помірне протягом - середній рівень. Ні течії - будь-який рівень.

Важливо відзначити: течії на даному сайті можуть змінюватися протягом секунд. Ваш гід вибере найкращий варіант з урахуванням досвіду і рівня підготовки.

Глибина занурення:

0 -10 м: східна сторона рифа починається на 8 м і покрита м'якими коралами

10-20 м: глибина плато на верху рифа, це найкраща глибина для занурення на Blue Corner

20-30 м: стіна східного рифа і западини 25 м

25-30 м: велика кількість невеликих горгоній і м'яких фіолетових коралів.

Більшість журналів для дайвінгу вважають сайт Blue Corner одним з кращих сайтів в світі. Структура ріфа- це стрімкі стіни, з великою кількістю риби на них, роблять це місце дійсно чудовим. На сайті є 3 буя розташованих уздовж рифа. Східний буй, центральний буй і західний буй. Ви можете почати занурення на сайті з двох різних місць в залежності від перебігу. Зазвичай дайвери починають занурення від східного чи західного буя. Центральний буй рідко використовується для початку дайва.

Сайт Blue Corner є постійним місцем проживання для багатьох риб, у тому числі найбільших в світі, тут можна побачити майже всі види риб мешкають в тропічних водах. Акули, Ваху, тунець, черепахи, скати, гігантські группери і баракуди і багато інших видів. Ці мешканці глибин наближаються до вас дуже близько, навіть ближче ніж ви можете собі уявити. Після цього занурення як і під час ви будете довго відчувати захоплення. На сайті Blue Corner можна зробити чудові фотографії. Залежно від напрямку течії пелагическая риба буде переходити з одного краю на інший. Постійними жителями сайту є снеппери і тунець. Деякі види барракуд можна побачити на верхівці плато як і тріггерфіш, риб-метеликів, рибу наполеона і багатьох інших тропічних риб. Іноді сюди припливають риба-молот, китові-акули, манти, марліни, риба-вітрило і кити.

New Drop Off

Розташування: на захід від острова Ngemelis Island і German channel.

Відстань від Корора: 43 км на південний схід. 40-50 хв на катері.

Видимість: 15-40 м в залежності від припливів.

Рівень підготовки: Від новачка, якщо немає течії, до Адванс, за умови, що протягом є і воно сильне.

Глибина занурення: Верхівка рифа: 1 м. Плато: 10м. Западини на південній стіні: 40 м.

Течії: течія в цій частині може бути сильним і непередбачуваним. Ваш гід почне занурення від одного з двох буїв, в залежності від напрямку течії.

Сайт New Drop Off є частиною вертикальної стіни, яка проходить уздовж острова Ngemelis Island. Стіна починається у German channel, проходить на південний захід як і сайт Big Drop Off і потім змінює свою назву на сайт-Turtle Wall. Від сайту Turtle Wall риф згинається і йде на північ, де починається сайт New Drop Off. Верхня частина рифа починається всього в декількох метрах під водою. І під час особливо низького рівня можна бачити його верхівку. Тут зустрічаються дві рифові стіни, створюючи кут з плато на 10 м, перед тим як піти вниз на 100-150 м. Йдучи далі на північ, стіна плавно переходить в піщаний схил.

Тут знаходитися велика кількість горгоній, просто звисають зі стін рифа. Ці корали створюють чудовий фон для фотографій. Велика кількість фіолетових і яскраво-червоних коралів можна бачити зростаючих з найглибших ділянок стіни. Тут зазвичай багато сірих рифових акул який кружляють над кутом. Хмари риб-метеликів, Антіас, риб-папуг, риб-хірургів, крутяться навколо краю рифу. Безліч барракуд, снепперов, скатів і наполеонів, плавають а верхівці плато і верхній частині стіни.

German Channel

Розташування: східна сторона острова Ngemelis.

Відстань від Корора: 37 км, 40-50 хв на катері.

Видимість: Приплив: 20-40 м. Відплив: 20-10 м.

Рівень підготовки: Новачок - Адванс.

Глибина занурення: Станція очистки: 18-20м. Вхід в канал: 3 -10 м. Схили: 5-40 м.

Течії: Приплив: протягом буде направлено з відкритого океану в лагуну. Відплив протягом забиратиме каламутну замулення воду з лагуни в океан.

Німецький канал-German Channel, є єдиним каналом, через який може проходити вода із зовнішнього середовища в лагуну. Тому всередині каналу і біля входу в канал можуть бути сильні течії. Через це а також через велику кількість катерів проходять через канал, вона ніби не вважається місцем для дайвінгу. Але південно-східний вхід в канал відомий як сайт - German Channel.

Німецький канал - German channel, відомий в основному тому що тут часто можна побачити: мант, зграї акул, а також велика кількість тропічних риб. Тут можна побачити майже всі види морського життя. Тисячі тунців будуть збиратися тут з барракудами, Снаппер всіх видів і форм. Піщане дно також є притулком для морських вугрів, риб Гобі і численних креветок. Під час припливів тут можна бачити багато мант, а пізно ввечері вони поїдають планктон. Звичайно тут можна побачити рифових акул які зазвичай знаходяться біля входу в канал. Потрібно бути щасливчиком, щоб побачити акулу яка знаходиться у вертикальному положенні з відкритою пащею, до якої метушаться риби-чистильники. Інший нагородою може служити кратакатіца. Потрібно терпляче чекати. Важливо відзначити: манти зазвичай роблять кілька кіл перед тим як зависнути на станції очистки. Дуже важливо в цей час залишатися пильним і уважним, набратися терпіння і не гнатися за ними. Інакше вони попливуть і не повернутися. Як тільки манта зависне на станції очистки ви зможете насолодитися видовищем і зробити фотографії.

Peleliu Wall & Cut

Розташування: південний риф острова Пелілью (Peleliu).

Відстань від Корора: 55 км, 55-70 хв на катері.

Видимість: 25 -50 м в залежності від напрямку припливної течії.

Рівень підготовки: Сильні течії: тільки досвідчені дайвери. Середнє: Адванс.

Глибина занурення: Верхівка рифа і плато: 10-30 м.

Течії: течії які можуть бути під час занурення в районі рифа Реleliu, можуть бути найсильнішими на Палау. Дайвінг тут через непередбачуваність і сили течій є одним з найскладніших. Глибина і напрямок течії повинні бути контрольованими дайвером постійно.

Сайт Peleliu Corner перебувати в тому місці, де океанічні течії йдуть навколо острівної архіпелагу, і є одними з найсильніших течій, в яких може побувати дайвер. Буї є обов'язковою вимогою перед дайв.

На верхівці плато мешкає безліч тропічних риб включаючи таких як риба-метелик, а нтіас, риба-хірург, риба-папуга і багато інших. Риф рясніє великою концентрацією м'яких і твердих коралів, всіляких кольорів і фарб які звисають зі стін. Що робить цей сайт одним з найкращих щодо кількості і різноманітності пелагічних риб тут. Так як тут можна побачити майже всі види таких риб як: китові акули, тигрові акули, риба-вітрило, марлин і навіть кита і багатьох інших.

Ulong Channel

Розташування: захід острова Улонг.

Відстань від Корора: 24 км на захід, 30-40 хв на катері.

Видимість: 15-30 м: в залежності від напрямку припливів-течій. Краща видимість під час припливу, коли вода прозора і течія сильна.

Рівень підготовки: Адванс.

Глибина занурення: З верхівки рифа до дна: 3-13 м.

Течії: течії в цьому місці можуть бути сильними і непередбачуваними. Зазвичай протягом може помінятися раптово на півдорозі. Якщо це станеться, просто розгорніть і пливіть з плином в іншу сторону.

Сайт Ulong channel часто відносять до проходу Ngerumekaol. У зв'язку з близьким розташуванням острова Ulong Island канал носить вищезазначене назва - Ulong Channel. Острів Ulong Island вдає із себе чудове місце для обіду т.к тут дуже красиво, а також він має важливе історичне значення. Тут стародавні місцеві жителі розмальовували скласти підстави -пектогліфамі. Будьте впевнені, що ваш гід покаже вам ці малюнки якщо ви будете проходити повз західного боку острова Ulong Island.

Сірі рифові акули, скати, зграї тунця, снепперов, барракуд, і риб-кажанів зазвичай знаходяться біля входу в канал. Під час повного місяця з квітня по травень, червень і липень, тисячі групперов збираються тут для спарювання. Группери зазвичай плавають поодинці, але в цей час вони збираються в зграї. Також тут мешкають величезні тригер-фіш, які зазвичай тут відкладають свої яйця. Тригер -фіш дуже агресивна риба і якщо дайвер підпливе дуже близько до гнізда вона може напасти. Тому будьте обережні! Тримайте дистанцію.

Siaes Tunnel

Розташування: на захід від Корора, північний захід острова Ulong Island.

Відстань від Корора: 27 км, 30-40 хв на катері.

Видимість: 15-40 м в залежності від припливу \ відливу.

Рівень підготовки: Середній і Адванс.

Глибина занурення: Верхівка рифа і головний вхід до печери: 4-28 м. Дно печери 45-60 м.

Течії: У тунелі немає течії. Уздовж стіни воно може бути середнім залежності від припливу \ відливу.

Занурення тут межують з можливостями рекреаційного дайвінгу, але сайт Saies Tunnel безумовно є найбільш захоплюючим зануренням яке ви можете зробити на Палау. Це занурення не для новачків або недосвідчених дайверів. Після занурення необхідно обов'язково робити зупинку безпеки.

Сайт Siaes Tunnel вдає із себе величезну підводну каверну з трьома отворами які ведуть до печери з боку рифу. Вхід в печеру, який також є найбільшим отвором, починається приблизно на 28 м зверху і закінчується на 45 м знизу. Прямовисна стіна яка починається зверху йде вниз на 65 м і далі попливе у відкритий океан.

Риби-метелики, Антіас, всіляких кольорів, всі вони збираються уздовж зовнішнього боку рифу. На дні можна побачити біло-перих акул і скатів. Верхівка каверни покрита кущами чорних коралів. Отвори каверни обросли чудовими горгоніями і м'якими коралами, таким чином забезпечуючи чудовий фон для ваших фото- і відео зйомок. Деякі дайвери бачили тут один з рідкісних видів риби-ангела, більш популярний її вид можна побачити між розломами на верхівці печери. Гоббі і креветки які поділяють свої нори зазвичай знаходяться вздовж усього піщаного дна.

Iro

Розташування: Приватна стоянка Urukthapel, південний схід від Корора.

Відстань від Корора: 15 хвилин їзди на катері від більшості дайв-центрів.

Видимість: З незрозумілих причин видимість на сайті може коливатися від 30.4 м до 10 м. Ще один незрозумілий феномен, який існує на річці, це те що видимість в передній половині корабля зазвичай набагато краще ніж, в кормовій!

Рівень підготовки: від середнього до адванс, зі спеціалізацією Рек. Особливо якщо проникати всередину корабля. Це занурення вимагає уважного ставлення до витрати повітря, часу занурення і глибині.

Глибина занурення: Корабель перебувати на глибині 40 м. Палуба на 28 м і верхівка рульової рубки на 8 м.

Течії: відсутні

Довжина: 143.25 м.

Ширина: 17.68 м.

Вантажопідйомність: 14,050 т.

Побудований: 1922 р на заводі Osaka iron Works.

Кораблі The iro і його сестра, the Sata, затонули під час операції DESECRATE ONE в 300 ярдів один від одного, неподалік від якірної стоянки Urukthapel. З часу їх знахідки були здійснені неодноразові спроби визначити де який корабель. Під водою не буде складно зрозуміти де який корабель, один знаходитися трохи вище і праворуч, а інший перевернуть.

Chandelier Cave

Розташування: Гавань Malakal, Палау

Відстань від Корора: менше ніж 1.6 км від більшості дайв-центрів Корора.

Видимість: чудова, якщо не чіпати дно.

Рівень підготовки: середній.

Глибина занурення: Вхід в печеру: 4 м від поверхні, Дно 12 м.

Течії: відсутні.

Печера Chandelier, входить до складу системи незалежних печер з 5 штук. Кожна печера з'єднана з іншими і в неї можна потрапити без праці. Важливо відзначити: дайвери у яких існують проблеми з перебуванням в замкнутих приміщеннях або боятися темряви, повинні утриматися від занурення в цьому місці.

Структура рифа: Тисячоліття тому в наслідок вулканічної активності частина рифів була витіснена на поверхню, через досить м'якого матеріалу - вапняку скелясті острови Палау придбали грипоподібні форму. Острови за довгі роки отримали чіткі форми так як вони оброблялися хвилями і течіями, а також мікроорганізмів, що населяли їх, ці форми збереглися і донині. За століття дощова вода яка стікала вниз збираючись в резервуарах утворювала печери, всередині острова. Але печера Chandelier Cave була замкнутою системою з водою всередині її, як це можна бачити сьогодні. За весь цей час в ній утворилася велика кількість сталактитів і сталагмітів зі своїми химерними і блискучими формами. Під час Льодовикового періоду рівень води поступово зростав, повністю заповнивши печеру і вхід в неї. Печера складається з 5 залів, 4 повністю заповнених водою, з повітряними кишенями, а п'ята повністю вільна від води, і має входи дві попередніх печери.

Під час занурення біля входу в печеру можна побачити риб-солдатів і кардиналів, також тут є деякі різновиди крабів і креветок. Тим кому особливо пощастить, може пощастить побачити мандаринових рибок, які зазвичай знаходяться в декількох місцях.

Jellyfish Lake

Розташування: острів Mecherchar.

Відстань від Корора: 30-40 хв на катері.

Видимість: 2-6 м залежить від припливу і погоди.

Рівень підготовки: Тільки сноркеллінг! Плавання в озері є для всіх хто вміє плавати, людям схильним до алергії на медуз, потрібно захисний костюм.

Відоме у всьому світі озеро медуз - це єдина можливість поплавати з маскою трубкою серед тисяч безневинних медуз чарівною забарвлення. Вважають, що в теплій солоній воді озера живе понад два мільйони цих створінь. Оскільки у медуз немає в цьому озері ворогів, вони втратили свої небезпечні здатності.

Clam City

Місцезнаходження: північ острова Mecherchar.

Відстань від Корора: 24 км, 30 -40 хв на катері.

Видимість: від 5 до 10 м.

Рівень підготовки: Новачок.

Глибина занурення: від 1 до 10 м.

Течії: немає

З огляду на що острів є приватною власністю, необхідно отримувати дозвіл від господаря. На острів були привезені гігантські трідакни для захисту від браконьєрів. Вони були розкидані на піщаних схилах і рифах південної сторони острова. Деякі молюски важать до 130 кг і їм приблизно по 100 років.

Zero Fighter

Розташування: На схід від Корора і північний захід від сайту Short Drop Off (біля канал Mutremdiu)

Відстань від Корора: 10 км. 10 хв на катері.

Рівень підготовки: новачки

Глибина занурення: 20 м

Видимість: 20-30 м.

Течії: зазвичай не буває.

Mitsubishi "Zero" або "Zeke" був одним з найпопулярніших і найбільш фатальних літаків часів Другої світової війни. Між 1937 і 1945 роками було побудовано 11,500 штук. Цей літак, мабуть, є моделлю A6M5 з серії літаків "Zero", він знаходитися днищем догори в 20 метрах під водою, на піщаному дні. Літак у відмінному стані і вкрай рідко відвідується дайверами. Гвинти не пошкоджені, кажучи про те що двигун не працював в момент удару літака об воду.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.