Навигация
Реклама
Реклама

Скільки островів в Індонезії

На цікавить наших читачів питання «Скільки островів в Індонезії» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Практично нічого не знаю про Індонезію. Друг сказав, що вона складається з одних островів. Ці острови підраховані? Можна точно сказати, скільки їх?

21.03.2018 Марк Тимофєєв


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Індонезія - острівна країна, розташована на кордоні Тихого і Індійського океанів. Її площа становить більше 1,9 мільйона км кв. Великі і зовсім мініатюрні острови, що входять до складу Малайського архіпелагу, є будинком приблизно для 250 мільйонів людей, тому вона знаходиться на четвертому місці в списку найбільш населених країн світу. Індонезія також займає частину великого острова Нова Гвінея . На сході острова знаходиться інша держава - Папуа - Нова Гвінея.

Найбільший острів країни - Калімантан. Він поділений між трьома державами: Малайзією , Брунеєм і Індонезією. Причому приблизно дві третини острова належать Індонезії. Столиця країни місто Джакарта розташований на витягнутому із заходу на схід острові Ява . Найпопулярніше місце для відпочинку в Індонезії - це острів Балі . Ще один острів під назвою Тимор Індонезія ділить з державою Східний Тимор.

Острови Індонезії порахувати дуже складно. Ще недавно влада Індонезії заявляли, що поняття не мають, скільки островів знаходиться на їх території. Прийнято вважати, що Індонезія складається з 17804 островів. Близько 6 тисяч з них населені. Приблизно 9500 островів навіть не мають назви.

Ці острови підраховані?
Можна точно сказати, скільки їх?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.