Навигация
Реклама
Реклама

Вануату

 1. Географія Вануату
 2. держава
 3. Мова
 4. релігія
 5. Популярні пам'ятки
 6. Туризм в Вануату
 7. Години роботи установ
 8. Безпека
 9. Національні особливості Вануату. Традиції

Корисні дані для туристів про Вануату, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Вануату, кухні, особливості візових і митних обмежень Вануату.

Географія Вануату

Республіка Вануату - тихоокеанська держава в Меланезії; розташована на 83 островах архіпелагу Нові Гебріди. Межує на півночі з територіальними водами Соломонових Островів, на заході з економічною зоною Австралії, на південному заході з територіальними водами Нової Каледонії, на сході - з територіальними водами Фіджі. Протяжність прибережної смуги - 2528 км.

Найбільшим островом Вануату є острів Еспіріту-Санто, на території якого також знаходиться найвища точка країни - гора Табвемасана (1879 м).

На островах Амбрім, Обидва і Танна розташовані гори, висота яких перевищує 1000 м над рівнем океану. Велика частина островів має гористий рельєф, що викликано рухом океанічних плит. Деякі острова зі стрімкими скелями оточені оздоблюють кораловими рифами. На захід від архіпелагу розташована океанічна западина глибиною до 8000 м.

Найпівнічнішим островом Вануату є острів Хіу в групі Торрес: він розташований в декількох кілометрах від самої південної групи Соломонових Островів - островів Санта-Крус.

Острови Вануату розташовані у вулканічному поясі Тихого океану, де стикаються Австралійська і Тихоокеанська літосферні плити. Через це на островах часто відбуваються виверження вулканів і підземні поштовхи, хоча вони рідко досягають руйнівної сили.


держава

Державний устрій

Вануату - парламентська республіка. Глава держави - президент, що обирається строком на п'ять років. Виконавча влада здійснюється урядом на чолі з прем'єр-міністром. Законодавча влада належить однопалатному Національним зборам. Також діє Рада вождів, повноважний видавати рекомендації парламенту з питань національної політики і дотримання традицій.

Мова

Державна мова: піджин, англійська, французька

"Піджин" (біслама) - своєрідна мова, що складається з змінених англійських і французьких слів з додаванням китайського. Місцеве населення говорить на 105 різних діалектах меланезійських мов.

релігія

Більшість віруючих - християни (перш за все - пресвітеріани і англікани, значна частина населення - католики).

Традиційні місцеві вірування сповідує близько 6% населення, 9% населення відносять себе до різних буддійським і конфуцианским конфесій.
Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Вануату
 1. Корисні дані для туристів про Вануату, містах і курортах країни

  вулкан Ясур

 2. острів Ірірікі

 3. Острів Еспіріту-Санто

 4. острів Ефате


Туризм в Вануату


Популярні готелі
чайові

На островах Вануату не прийнято давати чайові.

Години роботи установ

Банки працюють з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 15.00 (крім Westpac Bank, який відкритий з понеділка по п'ятницю з 08.30 до 16.00). Обмінні пункти відкриті з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 17.30-18.00, в суботу-неділю - з 08.30 до 16.00.

Безпека

Слід завжди вживати заходів безпеки проти кишенькових злодіїв, особливо в районах великого скупчення народу, стежити за своїми речами і робити звичайні запобіжні заходи.

Вакцинація проти тифу рекомендується для всіх мандрівників, за винятком тих гостей країни, які обмежують своє харчування великими ресторанами і готелями, типу ділових гостей або пасажирів круїзних суден. Вакцинація проти гепатиту B рекомендується для всіх мандрівників у віці більше одного року. Також рекомендується вакцинація від дифтерії, правця, краснухи, кору, поліомієліту та вітряної віспи.

Національні особливості Вануату. Традиції

У Вануату суворі закони щодо прав власності. Особливо чутливі для туристів інструкції щодо прав власності на землю - у багатьох земель, по яких проходять популярні туристичні маршрути, є господар. Тому в разі самостійного подорожі рекомендується або отримувати дозвіл на таке від місцевих виконавчих влад, або безпосередньо домовлятися з господарем. В іншому випадку можна бути оштрафованим або навіть потрапити під судове переслідування.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.