Навигация
Реклама
Реклама

Відпустка на Тосканском Архіпелазі - Відвідайте острів Ельбу і острова Тоскани

Афродіта, богиня любові і краси, народилася з морської піни. Все ще тремтячи від холоду вона спробувала одягнути на шию перлове намисто. Сім перлин при цьому впали в Тірренське море і стали сім'ю островами Тосканського Архіпелагу зовсім недалеко від південного узбережжя Тоскани: Ельба, Джильо, Капрая, Монтек Рісто, Піаноза, Джа ннутрі і Горгона.
Афродіта, богиня любові і краси, народилася з морської піни
У 1996 р Архіпелаг був оголошений Національним парком. Це самий справжній оазис площею 300 кв км. Всі сім його перлин вражають різноманітністю і багатством природи і кожна з них зберігає свої унікальні властивості.

Ці острови об'єднує краса природи. Тут ви знайдете самі різні пляжі і прекрасні маршрути для любителів активного відпочинку: щоб дістатися до деяких заповідних місць доведеться зайнятися трекінг або проплисти на байдарці.
Ці острови об'єднує краса природи
Найбільший і найбільш густо заселений серед островів - Ельба. У всьому світі вона відома, як місце заслання Наполеона. На острові багато історичних пам'яток: це й археологічні знахідки в музеях, і середньовічний замок Кастелло дель Вольтеррайо і резиденції Наполеона, як Палацціна деї муліне .

Туристи люблять приїжджати на кристально-чисте море і прекрасні пляжі : Біодола, Прокком і Спіаджа деї Каволі. Ельба пропонує не тільки морський відпочинок: краса ландшафту привертає любителів спортивного туризму, а на термальних джерелах Сан Джованні можна дозволити собі повністю розслабитися.

Ельба, Джильо, Капрая, Монтекрісто, Піаноза, Горгона, Джианутрі: це назви семи островів прекрасного тосканського архіпелагу , Розташованого між Тірренським і Лигурийским морями на заході Тоскани. Острів Ельба не тільки найвідоміший серед них, він також є третім за величиною після Сицилії та Сардинії. Ельба - популярний туристичний курорт. Сюди приїжджають на кристально-чисте море і пляжі з найніжнішим піском, а також відвідати багаті історією місця, як вежі пізанцями і фортеці часів етрусків.

Suggested Hotels:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.