Навигация
Реклама
Реклама

Настільна гра Бухта пеліканів (Pelican Bay) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Бухта пеліканів ціна

  1. Форум

Рай для пеліканів Рай для пеліканів. Настало довгоочікуване час для гніздування і пелікани почали збиратися в легендарну бухту. Давайте вирушимо туди разом з ними, тим більше що для подорожі до прозорих лагунах, вічнозеленим пальм і затишним піщаним пляжам потрібно лише відкрити коробку з настільною грою Бухта пеліканів (Pelican Bay).

Лагуни, пальми і пісок. Учасникам настільної гри Бухта пеліканів належить зайнятися облаштуванням самого затишного куточка для пернатих. Пелікани надзвичайно люблять тінисті тропічні ліси, чисті лагуни і теплий пляжний пісочок. І саме за ці регіони гравці і будуть заробляти свої переможні очки.

Збери їх усіх! Пелікани в настільній грі Бухта пеліканів (Pelican Bay) - не просто елементи оформлення, але самі безпосередні учасники гри. З їх допомогою гравці можуть отримувати додаткові ходи, а якщо до кінця партії в вашому запасі збереться хоча б кілька птахів - призові очки у вас в кишені! Але пам'ятайте - пелікани істоти непостійні: у будь-який момент вони можуть перелетіти до вашого суперника, навіть не поцікавившись, чи хочете ви цього чи ні.

В гості до пеліканам! Бухта пеліканів - захоплююча і динамічна гра, в якій учасники за допомогою шестигранників-гексів облаштовують затишний куточок природи, попутно намагаючись заробити якомога більше очок за регіони з тропіками, лагунами і пляжами. Хоча правила в грі надзвичайно прості, велика кількість деталей перетворює Бухту пеліканів (Pelican Bay) в захоплюючу пригоду, в якому буде цікаво брати участь усім членам сім'ї або дружній компанії.

Але я вже був в Каркассоне !!! Якщо вам пощастило пограти в настільну гру Каркассон , Це зовсім не привід обходити стороною Бухту пеліканів. Хоча механіка ігор схожа, події в Бухті відбуваються куди динамічніше і нерідко найнесподіванішим чином. І не забувайте про пеліканів, які можуть влаштувати місце гніздування у вподобаному ним місці, тим самим миттю змінивши всю ситуацію на ігровому полі!

На березі. У комплект настільної гри Бухта пеліканів (Pelican Bay) входить 72 картонних гекса із зображенням тропіків, лагун і пляжів, 7 дерев'яних фігурок пеліканів, товстий записник для підрахунку очок і правила гри. Всі елементи складені в красиву коробку з розмірами 25х25х7 см. Обережніше - у гри настільки атмосферний оформлення, що вам майже напевно захочеться відправитися в подорож до тропіків! :)

Правила настільної гри Бухта пеліканів (Pelican Bay) російською мовою Ігровед прикладає до кожного примірника гри.

Форум

Залишити свій відгук (сподобалося / не сподобалося і чому) ви можете трохи нижче в розділі Відгуки та коментарі , А задати питання по правилам і просто поговорити про гру, ми вас запрошуємо на Форум »

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.