Навигация
Реклама
Реклама

Тури в Арктику

  1. Чому Арктика?
  2. Криголам «50 років Перемоги»
  3. Інформація для туристів

Тур в Арктику - це справжня дослідна експедиція в саму важкодоступну точку планети до блискучим під полярним сонцем білосніжним просторах, блакитним льодовиках і неймовірною, можливої лише далеко від цивілізації тиші Тур в Арктику - це справжня дослідна експедиція в саму важкодоступну точку планети до блискучим під полярним сонцем білосніжним просторах, блакитним льодовиках і неймовірною, можливої лише далеко від цивілізації тиші. Це дивна пригода для впевнених в собі, відважних і сильних духом!

Чому Арктика?

Що приваблює туристів в Арктиці? Перш за все - екстрим і бажання оцінити власні можливості. Тільки в Арктиці можна побачити унікальні північні ландшафти, яких немає більше ніде в світі - фантастичні пейзажі незайманих людиною засніжених долин, величезні крижані тороси, мерехтливі вогні загадкового північного сяйва і крижане море, води якого змінюють свій колір від зеленого до темно-синього і чорного. Тут мешкають білі ведмеді, північні олені з «пухнастими» рогами, неквапливі моржі і цікаві тюлені, забавні песці, полярні акули, білосніжні чайки і безліч інших тварин і птахів, яких не побачиш у міських зоопарках.

Туристичні маршрути проходять по найяскравішим пам'яток цього суворого краю: Туристичні маршрути проходять по найяскравішим пам'яток цього суворого краю:

  • Мурманськ - «Ворота в Арктику»

  • Північний Льодовитий океан

  • північний полюс

  • Земля Франца-Йосипа

  • Баренцове море

Величезне задоволення шанувальникам крижаний екзотики доставляють пікнік на льоду в точці Північного полюса 90 ° N, купання в водах Північного Льодовитого океану і прогулянки по Землі Франца-Йосипа - царству засніжених вулканічних гір, гігантських айсбергів і льодовиків.

Криголам «50 років Перемоги»

Круїз на борту найбільшого в світі атомного криголама «50 років Перемоги» - одне з найбільш зручних і комфортних морських подорожей Круїз на борту найбільшого в світі атомного криголама «50 років Перемоги» - одне з найбільш зручних і комфортних морських подорожей. Це дуже маневрене і надійне судно з подвійним корпусом, сконструйований спеціально для легкого пересування по підлідної воді. До послуг гостей 64 пасажирських каюти, ресторани, бари, бібліотека, зал для відпочинку, магазини, пральня, а також спортивні майданчики і басейн. Туристів чекають цікаві лекції, розповіді про історію освоєння Арктики, освітлення незвичайних географічних фактів. Протягом усієї експедиції можна спостерігати за китами, моржами, білими ведмедями і численними птахами або милуватися мальовничими північними пейзажами.

Інформація для туристів

Подорож за полярне коло - задоволення недешеве з цілком об'єктивних причин. Це ексклюзивний відпочинок у віддаленому і важкодоступному регіоні з великою кількістю водних і повітряних екскурсій. В Арктиці практично відсутня інфраструктура, тому кожен тур передбачає відновлення або переміщення необхідних для життєзабезпечення об'єктів.

Ви можете замовити тур в Арктику , Зателефонувавши нам за телефонами в Москві +7 (495) 640-07-48, в Санкт-Петербурзі +7 (812) 640-07-48.

Замовити тур в Арктику

Чому Арктика?
Чому Арктика?
Що приваблює туристів в Арктиці?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.