Навигация
Реклама
Реклама

Туризм вигідніше видобутку вугілля. Чому «Арктікуголь» змінив профіль?

Збиткове держпідприємство стало заробляти на туристах. Причому більшість приїхали на Шпіцберген - іноземці. Наскільки вигідний туризм в Арктиці, і у скільки обійдеться подорож? Збиткове держпідприємство стало заробляти на туристах

Туристичні тури на снігоходах в архіпелазі Шпіцберген в Північному Льодовитому океані. Фото: Лев Федосєєв / ТАСС

Російський державний трест «Арктікуголь» через великі збитків був змушений зайнятися туристичним бізнесом. Компанія вже майже сотню років видобуває вугілля на арктичному архіпелазі Шпіцберген. Однак, як розповіли керівники тресту, видобуток вугілля на Шпіцбергені давно збиткова, оскільки запаси родовищ закінчуються, і вугілля не найкращої якості. В результаті компанія вирішила зайнятися туризмом. Наскільки це вигідно, і скільки буде коштувати поїздка в Арктику для російського туриста?

Втім, масовий туризм на Шпіцбергені поки навряд чи можливий, вважає віце-президент Асоціації туроператорів Росії, генеральний директор компанії UTS Олексій Крилов.

Як відзначають експерти туріндустрії, все-таки Росія - холодна країна, і в свій короткий літню відпустку люди, як правило, хочуть погрітися біля теплого моря.

Додати BFM.ru в ваші джерела новин?

Наскільки вигідний туризм в Арктиці, і у скільки обійдеться подорож?
Наскільки це вигідно, і скільки буде коштувати поїздка в Арктику для російського туриста?
Ru в ваші джерела новин?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.