Навигация
Реклама
Реклама

Вірменська Великдень

 1. Крашанки
 2. Етимологія
 3. Ось порівняння імені Затік / сонечко на різних мовах:
 4. П'ять Кардинальні Бенкети ВАЦ

У країнах, де християнство є державною релігією, Пасха часто є державним святом. Під час Великодня люди святкують воскресіння Ісуса Христа з мертвих. Великдень є рухомим святом, оскільки він не має фіксованої дати щороку, як і більшість свят. У християнській країні, Вірменія також святкує Великдень. Вірменська Великдень або «Сурб Затік» є одним з найрадісніших свят Вірменії року.

воскресіння Ісуса Христа

Вірменська Великдень

Вірмени мають сильну зв'язок з Богом. Цей народ був першим в світі, яка прийняла християнство, і вони, як і раніше дотримуватися всі стародавні християнські свята , звичаї та традиції.

Вірменська Великдень є одним з п'яти основних свят Вірменської Апостольської Церкви. Вірмени святкують Великдень в інтервалі від 22 березня по 26 квітня (35 днів). Це свято допомагає людям позбутися від гріхів і відновлення по відношенню до Бога. Перед Великоднем, всі віруючі спостерігати сорок днів посту, щоб очистити своє тіло і дух так само, як Христос. У суботу ввечері, після священної літургії всі віруючі вітають один одного за воскресіння Христа. У неділю вночі люди починають справжнє свято Пасхи.

Вірмени готуються до цього свята задовго до святкування дня. Для того, що насіння день вірменські домогосподарки заводу пшениці в красивій тарілці, вода це і місце в сонячному місці, щоб зробити його рости швидше. Ці насіння, як правило, добре ростуть і перетворюються в щільний зелений килим, який незабаром прикрашений кольоровими яйцями.

Ці насіння, як правило, добре ростуть і перетворюються в щільний зелений килим, який незабаром прикрашений кольоровими яйцями

Крашанки

Крашанки

Як правило, вірмени фарбують яйця в червоний колір, який символізує кров Христа . На відміну від інших країн, де яйця фарбують з різними хімічними речовинами, вірмени фарбують яйця за допомогою шкірки цибулі. Вірменські домогосподарки наливають трохи води в каструлі, а потім додають шкірку цибулі і, коли вода стає червоною, вони додають яйця в воді. Яйця, пофарбовані цибулевим лушпинням корисні і мають унікальний смак. Краще сполучення цих яєць вірменський лаваш і естрагон.

Краще сполучення цих яєць вірменський лаваш і естрагон

Вірменський лаваш і келих вина

У Вірменії, під час паски люди вітають один одного, кажучи, "Քրիստոս հարյավ ի մեռելոց" / Христос воскрес із мертвих, до якого відповідь "Օրհնյալ է Հարությունը Քրիստոսի" / Блажен воскресіння Христа. Потім люди сидять за столами і грають в цікаву гру. Вони вибирають яйця і вдаряють в яйце іншого гравця з метою розірвати його. Люди називають це «яйце постукування» або «яйце бій». Переможець отримує яйця програв.

Смажена форель з вапном і овочами

Вірменські домогосподарки готують рис з родзинками, де рис є символом людства, і родзинки відносяться всі християни. Але іноді вони поміщають в нього тільки 12 родзинок для позначення 12 апостолів, які мали важке життя і були закатовані для поширення християнства в світі. Крім того, це вірменські домогосподарки ставлять на святковий стіл вірменської риби під назвою " Ишхан " і червоне вино, яке символізує плоть і кров Христа.

Етимологія

Божа корівка

Протягом всієї історії, люди вважають, що сонечко був дар від Бога або Марії. Це було причиною, чому майже всі європейські країни по імені, що комашка з ім'ям, який з'єднував назад до Бога або Марії. Навіть в тих випадках, коли сонечко не пов'язує з Богом, Марії або будь-якої іншої сенс, пов'язаний з цим християнство, воно історично, на думку багатьох людей, щоб бути хорошим зачарувати або хорошою ознакою, як люди вважають, сонечко корисне комаха.

Ось порівняння імені Затік / сонечко на різних мовах:

Вірменії - Затік - զատիկ / сонечко

Russian - сонечко / God's cow

Литовська - корова бог / Божа корова

Словенська - božja ovčica / Бога овечка

Румунська - корова пан / Божа корова

Хорватська - bubamara / (назва) помилка «Мара»

Німецько marienkäfer / жук Марії

Японський - tentomushi / небо (де існують боги), шлях, помилка

Іспанська - Mariquita / маленька Мері / помилка хлопчини

Англійська - сонечко / Леді помилка (Марії)

Нідерландський - сонечко / помилка дорогого пана

Франція - звір має Бог / Бог тварина

П'ять Кардинальні Бенкети ВАЦ

 1. Різдво - Богоявлення
 2. Вірменська Великдень
 3. Преображення / Vartavar
 4. Успіння Святої Марії
 5. Воздвиження Святого Хреста / Khatchverats

5 Цікаві великодні традиції в світі

 1. Haux, Франція - Щороку в головному майдані Франції служить великим омлетом Haux в. Для цього омлету використовуються понад 4500 яєць. Ця традиція має цікаву історію. Одного разу, коли Наполеон і його армія подорожували через південь Франції вони зупинилися в маленькому містечку і їли омлети і Наполеон любив її так сильно, що він наказав людина збирати їх яйця і зробити великий омлет для своєї армії на наступний день.
 2. Норвегія - В цьому святі норвежці читання злочину «Великдень» трилери, відомі як Paaskekrimmen.
 3. Рим, Італія - ​​Папа нагадує про «» Шлях хреста «» на Колізей, який є величезний хрест з палаючими факелами, що висвітлює небо.
 4. Вашингтон - американці викинули кольорові яйця круто з великої виступаючої ложкою.
 5. Єрусалим / Ізраїль - Ізраїль йти тим самим шляхом Ісус зробив на наступний день він був прибитий до хреста. Деякі люди несуть хрест з ними беручи до уваги його болю в той же день.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.