Навигация
Реклама
Реклама

«Злодія в законі» в чеській в'язниці не дочекалися

Андранік Согоян (Фото: ЧТК)   Согоян вже точно не є дрібним злодюжкою Андранік Согоян (Фото: ЧТК) Согоян вже точно не є дрібним злодюжкою. Цей уродженець Ленінакана, 1958 року народження, був коронований в 1994 році в Москві за рекомендацією "злодія в законі" Нігай Барсегяна на прізвисько Ніколь. Як повідомляє сайт «Злочинна Росія», кличку «Зап» Согоян отримав ще в дитинстві за зовнішню схожість з однією з перших моделей "Запорожця".

Чим Согоян - Зап запам'ятався в Чехії?

У 2007 році він «замовив» убивство одного вірменського підприємця. Однак найнятий кілер, якийсь Тимур Третьяков два рази зробив помилку. Спочатку він штрикнув ножем іншу людину, теж вірменина, переплутавши його з жертвою. Лікарям вдалося врятувати того життя. Через 14 днів Третьяков застрелив водія директора компанії Sazka, знову помилково прийнявши того за вірменського підприємця. Тимур Третьяков засуджений судом до 22 років ув'язнення і відбуває свій термін. Андранік Согоян був також засуджений до 22 років, але фактично тільки з третьої спроби.

Празький міський суд двічі зняв з Согоян звинувачення за відсутністю доказів. Верховний суд двічі скасував це рішення. Остаточний обвинувальний вирок був винесений тільки тоді, коли в міському суді справою зайнявся інший суддя. Однак після першого, проміжного, виправдувального вироку, Согоян випустили, і той зник. Наступні судові засідання проходили в його відсутність. У в'язницю він повинен був з'явитися за повісткою, але, на жаль, Согоян не розписані в її отриманні, так що може бути, він навіть не знає, що його чекають у в'язниці.

Чеські органи не чекають склавши руки, і вже у вересні оформили європейський ордер на арешт, тільки пресі про це повідомили лише в понеділок. Проте, судовий розгляд теж ще не завершено.

- Міський суд оформив європейський ордер на арешт. Справа Согоян і поддельніков ще знаходиться в броні в Верховному суді, де будуть приймати рішення про їх касаційної скарги, - уточнює прес-секретар празького міського суду Маркета Пуці.

Чим Согоян - Зап запам'ятався в Чехії?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.