Навигация
Реклама
Реклама

Вірменський плов з нутом і потрошками

Valushok Кухарчук 5 рівня

  • 23 травня 2015 року, 22:46
  • 1367

Я не помилюся, якщо скажу, що плов люблять все. Сьогодні мені захотілося приготувати вірменський плов. Відмінність вірменського плову від інших в тому, що в ньому кожна складова плову, а це рис, м'ясо, соус готується і подається до столу окремо. Ми відповідно до своїх уподобань накладає собі в тарілку всі складові плову в тій пропорції, яка нам подобається і змішуємо їх. Із знайдених мною в інтернеті рецептів вірменського плову я віддала перевагу плову дієтичного так, як він готується без великої кількості жиру і топлене масло, як раз той інгредієнт, який замінює всі жири. Замість баранини в рецепті використовуються курячі потрошки. Мені дуже сподобався плов і наявність в ньому нуту, соус солодкувато остренький просто принадність, я пропоную Вам спробувати цей плов, може наші смаки співпадуть ?!

Мені дуже сподобався плов і наявність в ньому нуту, соус солодкувато остренький просто принадність, я пропоную Вам спробувати цей плов, може наші смаки співпадуть

В якості посуду необхідно взяти казан або каструлю з товстими стінками, я взяла товстостінну сковороду. Покладемо в неї рис, топлене масло, сіль, наллємо воду в рекомендованої пропорції 1: 2, накриємо щільно кришкою, яку попередньо загорніть в рушник. Зверху рушник закріпимо гумкою. Рушник необхідно для того, щоб вбиралася волога і конденсат, що виходить від рису. І готуємо рис близько 20 хвилин на маленькому вогні.

І готуємо рис близько 20 хвилин на маленькому вогні

Протушенние рис укладемо гіркою на тарілку, зверху викладемо потрошка з нутом. Прикрасимо зернами граната. Соус подамо окремо. Замість хліба до плову я приготувала коржі, якщо це можна так назвати. Взяла бездріжджове листкове тісто, тонко його розкачати і запекла в духовці, нарізала на сігментікі, дуже смачно вийшло і калорій трохи. Дієтичний плов готовий. Смачного!

Мені дуже сподобався плов і наявність в ньому нуту, соус солодкувато остренький просто принадність, я пропоную Вам спробувати цей плов, може наші смаки співпадуть ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.