Навигация
Реклама
Реклама

BBC Russian - Росія - Загинув відомий Фокс, актор Олександр Белявський

Олександр Белявський зіграв більше ста ролей в кіно, озвучив десятки мультфільмів і продублював десятки героїв зарубіжних стрічок

У суботу в Москві загинув актор Олександр Белявський, який зіграв у таких знаменитих картинах як "Место встречи изменить нельзя" і "Іронія долі, або з легким паром".

Тіло актора було виявлено на тротуарі в Великому Тішінском провулку.

Точна причина смерті актора поки не встановлена. Згідно з основною версією, Белявський відчув себе погано і випав з вікна.

"За попередніми даними, Белявський стало погано з серцем, він підійшов до вікна на сходовій клітці п'ятого поверху, яке було відкрито, і випав. Точна інформація буде тільки після проведення всіх перевірок", - цитує РІА Новини представника правоохоронних органів.

Паралельно розглядається версія про можливе самогубство.

6 травня цього року Олександру Белявський виповнилося 80 років, але ювілейних торжеств не було: в 2003 році актор переніс важкий інсульт, після якого так і не зміг відновитися.

Про дату і місце похорону актора поки не повідомляється.

Натиснути Поділитися своїми спогадами про Олександра Білявського ви можете на нашому форумі.

У різні роки Белявський грав в театрі Сатири і театрі Станіславського, але головною його прихильністю було кіно.

Олександр Белявський зіграв більш ніж у ста кінострічках і телесеріалах. Він почав зніматися досить рано, але справжня, всенародна популярність прийшла до нього вже в зрілому віці, завдяки роботі з такими режисерами як Ельдар Рязанов ( "Іронія долі, або з легким паром") і Станіслав Говорухін ( «Місце зустрічі змінити не можна").

Кінокритики згодні в тому, що Олександр Белявський був одним з найбільш різнопланових акторів радянського і російського кіно.

Він блискуче створював абсолютно різні образи - від епізодичної, але яскравої ролі секретаря міністра витончених мистецтв в опереті "Під дахами Монмартра" до головної ролі імпозантного красеня-бандита Фокса в "Место встречи изменить нельзя".

Олександр Белявський також озвучив безліч мультфільмів і героїв зарубіжних стрічок.

Його голосом, наприклад, говорив капітан Каттані з культового італійського серіалу 1980х років "Спрут", якого зіграв Мікеле Плачідо, а також герой П'єра Рішара Грегуар Леконт у французькій кримінальній комедії положень "Укол парасолькою".

У 1960-70-і роки Олександр Белявський був першим ведучим знаменитого телевізійного "Кабачка 13 стільців".

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.