Навигация
Реклама
Реклама

Понад 400 туристів не можуть вилетіти з Тунісу через негоду

Фото: Ігор Чурилов

Негода призвела до збоїв у розкладі аеропортів в Тунісі в ці вихідні. Про це 23 вересня повідомляє ІА «Взгляд-инфо».

За інформацією агентства, більше 400 туристів не можуть вчасно повернутися додому. Як розповів один з пасажирів, Ігор Чурилов, спочатку рейс перенесли з аеропорту Енфіда в Монастір, але і звідти лайнер не вилетів. За його словами, перешкодою стали погані погодні умови і особливості аеропорту, що не розрахованого на прийом великих літаків. А після тривалого очікування двоє пасажирів відмовилися летіти. І поки вирішувалося питання зі зняттям їх з рейсу і вивантаженням багажу, у пілотів вийшло робочий час.

Відшльопаю голого туриста!

У Геленджику придумали, як покарати відпочиваючих за бескультурщіну

Під кінець сезону-2018 жителі Геленджика придумали незвичайну гру, в якій треба ... відшльопаю голого туриста. Творці віртуального проекту, що набирає популярність в Інтернеті, так пропонують покарати напівголих відпочиваючих, які гуляють по центральних вулицях.

У підсумку, судячи з даних онлайн-табло Домодєдово, рейс Azur Air ZF 7708, що прямував за маршрутом Монастір - Москва, затримується на 17 годин. Його прибуття очікується сьогодні о 18:10.

Основна причина зрушень в розкладі вильотів з Тунісу, за інформацією французького видання Directinfo, - обвалення через дощ даху аеропорту Енфіда. Як пояснила кореспонденту порталу TourDom.ru прес-секретар Azur Air Анастасія Матюшина, аеропорт в даний момент затоплено і не функціонує. Авіакомпанія була змушена перенести всі рейси на найближчі два дні в Монастір.

На сайті перевізника повідомляється, що цієї неділі не за розкладом відправляться рейси ZF 1207 Уфа - Монастір, ZF 5508 Енфіда - Омськ, ZF 5507 Омськ - Монастір, ZF 7707 Москва - Монастір, ZF 7708 Монастір - Москва. У понеділок, 24 вересня, зміни торкнуться часу виконання рейсів ZF 9608 Монастір - Єкатеринбург, ZF 7707 Москва - Монастир і ZF 7710 Монастір - Москва.

Негода торкнулася і готелі - за повідомленнями місцевих ЗМІ, що піднялася через зливи вода затопила перший поверх готелю Khayam Garden в місті Набель на північному заході Тунісу.

При передруці матеріалів або частковому цитуванні посилання на портал www.TourDom.ru обов'язкова
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.