Навигация
Реклама
Реклама

Віза до Туркменії


Туристам з Російської Федерації для відвідування Туркменії потрібна віза

Вимоги до візи

Віза до Туркменії

Туристам з Росії, який задумав подорож до Туркменії, необхідна віза до Туркменії. Уточнимо, що мандрівники можуть оформити візу до Туркменії в консульстві цієї країни, яке розташовується в Москві. Крім того, можна оформити візу до Туркменії і в аеропорту країни після прильоту, однак для цього мандрівники повинні дотримати деякі умови.

Оформлення візи в Туркменію після прильоту

Якщо Ви вирішили оформити візу до Туркменії по прильоту в країну, пам'ятайте, що Ви зможете зробити це виключно в аеропорту міста Ашхабад. Приготуйте наступний пакет документів:

 • Закордонний паспорт. Уточнимо, що термін дії закордонного паспорта для оформлення візи в Туркменію після прильоту повинен бути актуальним протягом всієї подорожі по країні.
 • Для оформлення візи в Туркменію необхідно надати запрошення до Туркменії (підійде як оригінал, так і копія документа). Запрошення видає як приватна, так і юридична особа. Відзначимо, що запрошення до Туркменії оформляється в Міграційної служби країни.
 • Заповнена посадкова картка.

Термін дії візи по прильоту

Віза до Туркменії, видана після прильоту, дійсна протягом десяти днів. Уточнимо, що за бажанням туристи можуть продовжити візу до Туркменії. Для цього їм слід звернутися в службу міграції Туркменії.

Вартість візи до Туркменії по прильоту

Віза, видана в аеропорту Туркменії, обійдеться туристу в $ 155. Посадкова картка обійдеться туристу в $ 12.

Оформлення візи в Туркменію в консульстві

Щоб оформити візу до Туркменії в консульстві в Москві, уважно і акуратно сформуйте пакет документів на візу до Туркменії. Зберіть наступне:

 • Закордонний паспорт. Уточнимо, що термін дії закордонного паспорта на візу до Туркменії повинен становити від півроку з дати отримання візового звернення.
 • Щоб оформити візу до Туркменії, зніміть ксерокс зі сторінки з особистими даними туриста в закордонному паспорті. Зверніть увагу, що буде потрібно 2 копії!
 • Для оформлення візи в Туркменію туристам буде потрібно заповнити анкету на візу до Туркменії. Даний опитувальник турист заповнює по-російськи. Не забудьте поставити особистий підпис на анкеті на візу до Туркменії!
 • Якщо Ви бажаєте отримати візу до Туркменії, прикладіть до сформованого пакету документів одне кольорове фото на візу до Туркменії. Вимоги до фото на візу до Туркменії: розмір 3 на 4, немає овалів, немає кутів, фон однотонний, на туриста не повинно бути ні очок, ні капелюхи.
 • Зніміть ксерокс з усіх сторінок з інформацією зі свого громадянського паспорта.
 • Також для оформлення візи в Туркменію Вам потрібно запрошення в країну (видається приватним або юридичною особою). Якщо Ви турист - підійде ваучер від турфірми Туркменії.
 • Більш того, для оформлення візи в Туркменію обзаведіться довідкою з місця роботи. Вона видається на офіційному бланку компанії, в документі вказуються: посада туриста, розмір його зарплати. На довідці керівник компанії ставить свій підпис. На довідці ставиться печатка.
 • Туристи-пенсіонери докладають до пакету документів на візу до Туркменії пенсійне посвідчення (його копію). Студентам та учням шкіл потрібно довідку з місця навчання. Підійде і копія студентського. Крім того, в учнів повинен бути спонсор поїздки, потрібно довідку за місцем роботи спонсора.
 • Якщо Ви збираєтеся в поїздку з дітьми, прикладіть до пакету документів на візу до Туркменії копію свідоцтва про народження.
 • Якщо неповнолітній турист виїжджає до Туркменії без батьків або з одним з них, він докладає до пакету документів на візу до Туркменії нотаріально завірений дозвіл на виїзд.

Термін оформлення візи в Туркменію в консульстві

Віза до Туркменії оформляється в консульстві протягом 10 робочих днів.

Зверніть увагу! Ви можете отримати візу до Туркменії виключно після проходження співбесіди!

Вартість візи до Туркменії

Одноразова віза до Туркменії на 10 днів коштує $ 35, на 20 - $ 45, на місяць - $ 55.

Адреса посольства Туркменії в Москві

Пилипівський провулок, будинок 22. Телефон 8 495 691 09 35. Туристів приймають і видають візи з 9-11 ранку.Віза *
* Фотографія візи наведена для прикладу, візи видана в посольстві може відрізнятись від прикладу

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.