Навигация
Реклама
Реклама

ОФІСНІ МЕБЛІ

 1. МЕБЛІ ДЛЯ ОФІСУ
 2. Офісні столи, шафи, стелажі, тумби
 3. Офісні меблі для керівника
 4. Офісні меблі для персоналу
 5. Офісні меблі на замовлення
 6. Переваги покупки меблів в "Юніверсал Дизайн"

Шафи купе Хочете правильно облаштувати свою квартиру? Відмовтеся від обридлої масивної і громіздких меблів, віддавши перевагу шаф-купе, в яких можна заховати все те, що зазвичай захаращує простір. Щоб візуально збільшити приміщення, використовуйте світлі тони поверхонь, дзеркала і светопропускающие елементи. Шафи-купе - ідеальні меблі для дитячих, передпокоях, спалень, віталень і сучасних офісів. Якщо Ви хочете отримати якісний виріб - довірте його виготовлення професіоналам.

Більше ідей на м2 Ми допомагаємо компаніям ефективно використовувати офісний простір і отримувати максимальну віддачу від кожного квадратного метра.

Чому наші меблі

МЕБЛІ ДЛЯ ОФІСУ

МЕБЛІ ДЛЯ ДОМУ

Компанія "Юніверсал Дизайн" виробляє і надає своїм покупцям широкий асортимент офісних меблів протягом більше десяти років - з 2002 року. Наш досвід і любов до кожного клієнта - це незмінні складові виробничого процесу, результатом якого є меблі виняткової якості.

Офісні столи, шафи, стелажі, тумби

У нашому асортименті ви знайдете всі необхідні види корпусних меблів для офісу, але особливу увагу варто приділити найбільш популярним і затребуваним товарам - столів. Тільки на перший погляд ці меблі можуть здатися однаковою - насправді вибір непростий і вимагає свідомого підходу. Наприклад, щоб вибрати відповідний офісний стіл, необхідно визначитися з його призначенням, яке може передбачати:

 • стіл для керівника - не тільки робоче місце, але і показник статусу власника;
 • комп'ютерний стіл - максимально комфортне місце для сучасного співробітника будь-якого офісу;
 • стіл для залу переговорів - місце зустрічі і важливий елемент статусу компанії;
 • робоча станція - новий, мобільний підхід до оформлення офісного простору.

Крім того, слід звернути пильну увагу на матеріал, з якого виготовлений стіл - це може бути натуральне дерево, пластик, ДСП, МДФ, скло і метал. Разом з вибором матеріалу слід визначитися з формою офісного столу - тут варіанти обмежені лише вашою уявою і тим дизайнерським рішенням, яке ви бажаєте втілити в певному приміщенні.

Офісні меблі для керівника

Першочергове завдання кожного керівника - виробляти правильне враження на підлеглих, партнерів і клієнтів. Допомогти в цьому здатна офісні меблі, створена спеціально для керівників. У нашому каталозі лінійка таких меблів представлена ​​серією " еліт "; - назва говорить сама за себе.

До цієї серії увійшли столи, що дозволяють забезпечити не тільки місце для самого керівника, але і розмістити кількох людей для проведення переговорів або нарад.

Офісні меблі для персоналу

Комфорт на робочому місці - запорука плідної роботи персоналу будь-якої компанії, в чому полягає її розвиток і процвітання. Грамотні і завбачливі керівники можуть вибрати відповідні меблі для своїх підлеглих з наших фірмових серій " стандарт "," Юніверсал "," аспект ".

;

Офісні меблі на замовлення

Компанія "Юніверсал Дизайн" пропонує вам зробити індивідуальне замовлення меблів, який наші фахівці виконають якісно і оперативно.

Виготовлення офісних меблів на замовлення дозволить вам вирішити будь-які, навіть самі нестандартні завдання. Створення унікального інтер'єру офісу - тепер не проблема, адже ви завжди можете скористатися комфортними і доступними послугами компанії "Юніверсал Дизайн"!

Переваги покупки меблів в "Юніверсал Дизайн"

 • відмінний асортимент меблів для офісу на будь-який смак і бюджет;
 • гарантія високої якості, відповідність європейським стандартам міцності, екологічності та довговічності;
 • вигідні ціни для будь-якого бізнесмена, який хоче гідно оформити офіс;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта - ви завжди можете отримати професійні консультації з вибору меблів від наших фахівців;
 • доставка та збирання меблів за допомогою нашого сервісу - ви отримуєте офісні меблі в готовому для використання вигляді;
 • наше представництво знаходиться в Києві, але ми готові надати кращий сервіс по всій території України - звертайтеся, і ви не будете розчаровані!
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.