Навигация
Реклама
Реклама

Медичний туризм по Україні: де лікувати серце і безпліддя

 1. У країні є сучасні технології омолодження, унікальні мінеральні джерела та іноземні медтурісти Чудо-гори....
 2. Реабілітація в Клевані (Рівненська область)
 3. Галотерапія в шахтах (Закарпаття)
 4. Перші термальні аквапарки (Закарпаття)
 5. Ортопеди не відстають (Тернопіль)
 6. Просто "Нафтуся" (Львівська область)
 7. Наша безлімітна стовбурова молодість
 8. Онкологічний прорив (Кропивницький)
 9. Справи сердечні (Київ)
 10. Цілющі грязі (Бердянськ)
 11. Україна в медтурізма

У країні є сучасні технології омолодження, унікальні мінеральні джерела та іноземні медтурісти

Чудо-гори. Карпатські гори і їх околиці - ціла планета здоров'я: цілющі води, соляні шахти та термалка

У новому проекті "Сегодня" ми будемо розповідати про охорону здоров'я в інших країнах, на яких захворюваннях спеціалізуються їх клініки і які можливості дарує місцева природа для медичного туризму. Обов'язковий пункт програми - які є способи заощадити на лікуванні і які гранти або бонуси існують для українських пацієнтів. У минулих випусках ми з'ясували, на чому спеціалізуються лікарі Туреччини і що в Польщу їдуть на діагностику раку та реабілітацію .

Вважати медицину в Україні безнадійної простіше простого: недоліки системи на кожному кроці. Але все ж є окремі галузі, клініки і природні багатства, якими гріх не скористатися. У нашій країні теж можна знайти центри, які відповідають міжнародним стандартам і користуються попитом у іноземних медтурістов, і бальнеологічні курорти, де води / бруду / солі унікальні за складом і швидко і недорого приведуть організм в порядок.

Як заощадити на закордонному лікуванні, звертаючись до своїх, і де шукати "перевірені точки", розповіли експерти з медтурізма: віце-президент Асоціації лікарів у медичному туризмі Інна Дашченко і президент Української асоціації медичного туризму Віолетта Янішевська.

Наше "Мертве море" (Херсонщина)

Озеро Сиваш, або Гниле море, в 100 км від Херсона, кажуть, за властивостями води і грязей не поступається Мертвому: концентрація солі і корисних речовин в мулі і воді тут надзвичайно висока. Вода на 35% складається з солі і тримає людину, як матрац. Шкода, інфраструктури ніякої: відпочивають з наметами і в приватному секторі.

Ще один ставок з цілющою солоною ропою (складається з солі хлористого магнію і калію, бромистого магнію і йодистого натрію) є в Григорівці Чаплинського району. Яма штучного походження і невелика в діаметрі, але навколо неї вже утворився невеликий туристичний комплекс, і в сезон відбою від любителів спа-процедур немає. А в селі Щасливцеве ще й гарячий радоновий джерело є - йодо-бромна вода температурою 80 ° б'є зі свердловини глибиною 1600 м, виливаючись у озеро.

Рожевий колір воді Сиваша надає водорість дуналіелла Саліна

Реабілітація в Клевані (Рівненська область)

На Рівненщині відкрили перший в Україні державний Центр лікування та реабілітації наслідків нейротравми: до цього подібні відділення працювали тільки в приватних клініках. Поки Центр приймає учасників АТО з наслідками важких черепно-мозкових і спінальних травм, які потребують тривалої реабілітації (середній курс - 180 днів). Він обладнаний по-сучасному, є великий басейн (доповнять підводного біговою доріжкою), котеджі для адаптації до життя в домашніх умовах. Раніше наших військових брали на реабілітацію військові госпіталі країн Балтії.

Галотерапія в шахтах (Закарпаття)

В Солотвино є соляні шахти, придатні для спелеотерапії, карстові соляні озера і розсоли шахтних вод. Всі ці особливості солотвинських солекопален унікальні для України і колишніх союзних республік. Тут можливе лікування в підземних умовах з використанням всіх ресурсів: галерей Української алергологічної лікарні, розташованої в суцільному масиві солі, сольових розчинів і грязей озер. Умови корисні для людей, які страждають на астму, артрит, ревматизм, радикуліт, екземою та псоріаз.

Умови корисні для людей, які страждають на астму, артрит, ревматизм, радикуліт, екземою та псоріаз

Кімната - вся з солі

Перші термальні аквапарки (Закарпаття)

У серпні 2018 року в Ужгороді та Мукачеві відкриються два термальних аквапарку. Комплекси водних розваг будують на термальних джерелах, а підземні гарячі мінеральні води, як відомо, мають цілющі властивості: вони лікують шкірні хвороби, покращують обмін речовин, кровообіг і імунітет, омолоджують і працюють як антистрес. Таких аквапарків багато в Чехії, Словаччині, Угорщині. У нас підлікуватися на термальних водах можна в Косино, Велятино, Берегово, Виноградові.

У нас підлікуватися на термальних водах можна в Косино, Велятино, Берегово, Виноградові

Термальний атракціон. Поки найближчий - в Ньїредьхазі

Ортопеди не відстають (Тернопіль)

Останнім часом перспективно стала виглядати вітчизняна ортопедія і травматологія. Лікарі беруть активну участь в міжнародних конференціях і їздять на загранстажіровкі, програми обміну досвідом та курси підвищення кваліфікації. В Інституті ортопедії і травматології Києва і медцентрі "Ортоклініка" в Тернополі є сучасне обладнання і молоді прогресивні фахівці. Тернопільська клініка позиціонується як заклад єврозразка: вона використовує передові методики відкритих і малоінвазивних оперативних втручань.

Просто "Нафтуся" (Львівська область)

Ця "жива" вода, як стверджує Інститут географії НАНУ, не має аналогів: вона утворюється шляхом просочення природних опадів через унікальну грунт, наявну тільки на Львівщині. Гідрокарбонатна магнієво-кальцієва слабомінералізована мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин має нафтове походження, а тому специфічний смак і запах, але також і неймовірно цілющі властивості. Так, процентний вміст органічних речовин в "Нафтусі" - від 1 до 35 г на літр, тоді як в більшості знаменитих мінералок Європи їх від 0,6 до 5,7 г / л. До того ж Трускавець, де її п'ють (а в пляшках продавати не виходить - на повітрі швидко втрачає властивості), попереду всієї української бальнеології з розвитку інфраструктури і сервісу. Тут і готелі, і медобслуговування на рівні, який не соромно іноземцям пред'явити (а їх тут чимало). Трускавець багато вкладає в рекламу курортів, бере іноземні делегації та взагалі конкурентоспроможний. Моршинські води теж дуже хороші для шлунково-кишкового тракту, але от сервіс поки не дотягує.

Моршинські води теж дуже хороші для шлунково-кишкового тракту, але от сервіс поки не дотягує

Трускавець. Наш самий розвинений бальнеокурорт

Наша безлімітна стовбурова молодість

Пластична хірургія та естетична медицина не відстають. У світі сьогодні в пріоритеті регенеративні технології, одна з них успішно застосовується в клініці Virtus. Для відновлення молодості шкіри використовують її власні клітини фібробласти (важливі компоненти дерми). Їх відбирають, культивують в биолаборатории і заселяють ними шкіру, де вони працюють на омолодження. Біотехнологічна лабораторія SmartCell, в якій впроваджені в практику технології застосування аутофібробластов, відкрилася в 2012 році в Одесі. Клітини, до речі, годяться і для усунення дефектів, отриманих при травмах. У нас також роблять омолодження організму власними стовбуровими клітинами і особи - плазмою крові. Клініки є в Києві, Харкові, Дніпрі, Херсоні, Миколаєві та Одесі.

Онкологічний прорив (Кропивницький)

В Ізраїлі цей вид променевої терапії давно не новинка, а в Україні - краще, що поки маємо. "Український Центр Томографії" в Кропивницького єдиний в країні лікує ракові захворювання за допомогою лінійного прискорювача. Система TomoTherapy®HD - золотий стандарт в дистанційної променевої терапії. Це технологія формування пучка випромінювання та контроль положення пацієнта і мішені (пухлини) з комп'ютерних зображень. Цей метод лікування всіх видів пухлин - найбільш точний, ефективний і щадний з пропонованих в Україні сьогодні.

Цей метод лікування всіх видів пухлин - найбільш точний, ефективний і щадний з пропонованих в Україні сьогодні

Контроль знімків - щодня

Справи сердечні (Київ)

Інститут серця і Київський міський центр серця - це "Європа". Тут багато фахівців, які виконують на високому рівні операції - від стентування коронарних артерій до міні-інвазивних втручань і трансплантацій серця (за рік складних операцій проводять до 5000). Застосовують найсучасніші технічні і медичні рішення, та й про комфорт подбали. Тут, до речі, активний міжнародний відділ: приїжджає багато іноземців. За високим стандартам працює і Центр дитячої кардіології та кардіохірургії (відкритий і для дорослих).

Цілющі грязі (Бердянськ)

Бруду, якими славиться Бердянська коса, мають в складі "біогенні стимулятори", які пробуджують захисні сили організму. Також вони володіють регенеруючі властивості і покращують кровообіг. Сюди їдуть з шкірними захворюваннями, а також за тим, щоб нарешті завагітніти.

Україна в медтурізма

Українські клініки стрімко заробляють популярність на ринку світового медичного туризму завдяки поєднанню доступних цін і високої якості послуг, що надаються. Лікування в Україні стає все більш популярним серед пацієнтів із Західної Європи, США, Ізраїлю, Великобританії: вартість медпослуг у нас на 30-70% нижче, ніж в цих країнах, а за якістю і рівнем комфорту закордонним аналогічним медзакладу наші не поступаються.

Медтурізма як напрям в Україні почав активно розвиватися близько п'яти років тому, коли було створено Українську асоціацію медичного туризму (УАМТ). Зараз в цій сфері працює 70-100 спеціалізованих клінік, які щорічно приймають близько 45-50 тисяч іноземців (в основному вихідців з країн колишнього СРСР). Як правило, іноземних пацієнтів приймають вузькоспеціалізовані клініки, які впроваджують інноваційні методики, мають великий досвід унікальних оперативних втручань, сучасне обладнання, висококваліфікований персонал.

ГРОШІ В КазНУ. В середньому кожен закордонний медтуріст залишає в українській клініці $ 2-2,5 тис., І провідні медичні заклади заробляють на цьому (лікувальний сегмент) близько $ 100-125 млн на рік. Приблизно в півтора рази більше обсяг ринку санаторно-курортних послуг (сегмент оздоровчого туризму). Найбільш затребувані серед іноземних пацієнтів - санаторії в Моршині, Трускавці, Одесі, Миргороді, а також SPA і Wellness-центри. Загальний дохід від оздоровчого та лікувального туризму досягає $ 300 млн. І це далеко не межа: після деякого затишшя в 2014 р сегмент лікувального медтурізма знову почав зростати, з'являється все більше клінік, зацікавлених в тому, щоб до них приїжджали клієнти з-за кордону .

Основні напрямки в'їзного медичного туризму в Україні - це:

 • репродуктивна медицина;
 • стоматологія;
 • офтальмологія;
 • естетична медицина, косметологія;
 • пластична хірургія;
 • клітинна інженерія, в т. ч. можливість використання банку пуповинної крові;
 • SPA & Wellness, санаторно-курортне лікування, реабілітація.

Попитом серед іноземців користуються також кіберніж, томотерапія, ПЕТ-КТ (метод діагностики в онкології). Україна володіє унікальними технологіями лікування ДЦП (система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації), біотехнологіями для вирощування кісткової тканини, впроваджує клітинні технології при хворобі Альцгеймера, Паркінсона, діабету.

ЧОГО БРАКУЄ. В Україні ще немає Robot Da Vinci, True Beam, наноножа, протонної терапії, ПЕТ-КТ з Ga-68 для ранньої діагностики раку передміхурової залози. Це одна з причин, чому ми їдемо лікуватися за кордон. Так, за деякими даними, в 2015-2016 рр. на лікування за кордон виїхало близько 120 тисяч українців (точного числа немає: багато поєднують відвідування клінік з діловими поїздками і відпочинком). Причому число наших пацієнтів збільшується приблизно на третину щорічно.

ХТО НАС ЛІКУЄ. Популярні Ізраїль, Німеччина, Туреччина, Угорщина, Польща, країни Балтії, Швейцарія (Італія, Австрія, Іспанія, Америка і Південна Корея вважаються перспективними напрямками). Найбільш затребувані фахівці з галузей онкології, онкогематології, трансплантації кісткового мозку і органів, нейрохірургії. Цікаві діагностика генетичних захворювань, малоінвазивні операції, в тому числі з використанням високотехнологічного обладнання.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.