Навигация
Реклама
Реклама

Одеса заманює туристів

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. АВТОР:
  4. Орфографічна помилка в тексті:

7 березня 2018, 6:43 Переглядів: 7 березня 2018, 6:43 Переглядів:   Фото: pixabay

Фото: pixabay.com.

Напередодні туристичного сезону в Одесу намагаються залучити більше туристів. Рекламу міста розвішують на білбордах і сіталайтах в різних областях України, а в Європі планують встановити символи Південної Пальміри. "Сегодня" з'ясовувала, як місто популяризують у світі.

Глава міськдепартаменту туризму Тетяна Маркова розповіла, що в минулому році місто представили на 12 міжнародних виставках, в тому числі в Пекіні і Шанхаї. За словами чиновниці, працювати з туристами з Китаю непросто, так як вони не користуються популярними пошуковими системами в інтернеті. "Всі співробітники департаменту зареєструвалися в спеціальній соцмережі", - розповіла Маркова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Крім того, в рамках проекту "Одеса їде в гості" місто презентували в Білорусі, Словаччини та Молдові.

З'явилася інформація про Перлину біля моря і в журналах, які поширюються в літаках. "Ми провели переговори з турецькими авіалініями, Одеса буде представлена ​​і в їх журналах", - сказала Маркова.
А ось співвітчизників залучають, розміщуючи в інших містах плакати зі слоганом "Хочу в Одесу". 123 таких призову вже розмістили в Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпрі та Харкові.

123 таких призову вже розмістили в Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпрі та Харкові

Сітілайти "Хочу в Одесу" минулого літа з'явилися в Харкові. Фото: П. Мординская

У цьому році робота по залученню туристів продовжиться. За словами Маркової, в квітні в місті відбудеться міжнародна турконференція, в рамках якої проведуть промотур для представників Американської торгової палати, а також для туроператорів і ЗМІ зі скандинавських країн і Болгарії. А в Стамбулі, Регенсбурзі, Марселі та Піреї встановлять туристичний символ міста "Якір-серце".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

ПІШОВ СТРАХ. Директор Асоціації "Туризм Одеси" Оксана Кузнєцова розповіла до нас, що інтерес до Південної Пальміри з'являється у поляків і білорусів. "Пропав страх, який з'явився кілька років тому, - каже Кузнєцова. - З'явилися туристи з Прибалтики, у яких є ностальгія по місцях, де вони бували в молодості".

А експерт в сфері туризму Фазіль Аскеров розповів нам, що географія гостей Південної Пальміри не обмежується країнами СНД. "В минулому році були туристи з Норвегії, Швеції, Словенії і навіть Австралії", - згадує Аскеров.

Експерти звертають увагу на розвиток інфраструктури в місті і області. "Відкриваються нові готелі, музеї, розширюються туристичні послуги, - пояснює Аскеров. - А ось масштабних подій, на які б приїжджали туристи, у нас мало. Глобальні заходи - такі, як кінофестиваль, а також розвиток гастротурізма - допоможе залучити ще більше гостей і інвестицій в місто ".

Рані ми писали, що названий кращий готель на планеті .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як Одеса приваблюватиме туристів: фішки сезону 2018". інші Новини Одеси дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Валерія Сєрова

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.