Навигация
Реклама
Реклама

В Україні стало більше хостелів

В Україні відкривається 5 нових молодіжних готелів (хостелів), що знаходяться на курортах Чорного і Азовського моря. Готелі входять до складу Всеукраїнської молодіжної туристичної асоціації (ВМТА).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в ВМТА, всі готелі почнуть роботу найближчим часом. Згідно з попередніми розрахунками, інвестиції в проект "не перевищать декількох тисяч доларів на кожен з готелів". "Завдяки цим вкладенням ми зможемо залучити на українські курорти не тільки вітчизняних туристів, але й молодь з Європи", - вважає президент ВМТА Олександр Файнін.

Хостели перебувають в Щолкіно (Готель "Казантип", азовське узбережжя Криму, клас "Стандарт"), Арабатській стрілці ( "Затишок", Азовське море, клас "Стандарт"), Феодосії ( "На Українській, клас" Поліпшений "), Судаку ( "Едем", клас "Поліпшений Плюс") і Коблево ( "Вінниця", клас "Люкс").

Нагадаємо, Всеукраїнська молодіжна хостел асоціація заснована в 2003 році і відноситься до Міжнародної федерації молодіжних хостелів (IYHA). Основною метою асоціації є розвиток і підтримка хостел-мережі в Україні. За відрито нових хостелів в Україні налічуватиметься 14 молодіжних готелів Кримському півострові, в тому числі 8 - в Криму.

В Україні відкривається 5 нових молодіжних готелів (хостелів), що знаходяться на курортах Чорного і Азовського моря Версія для друку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.