Навигация
Реклама
Реклама

НОВІ КНИГИ. АСТРОНОМІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Енциклопедія "КОСМОНАВТИКА"

Наука і життя // Ілюстрації

Наука і життя // Ілюстрації

<

>

Вийшла нова книга доктора педагогічних наук Єфрема Павловича Левітана, який вже багато років в журналі "Наука і життя" веде рубрику "Астрономія для дітей". Книга - енциклопедія "Космонавтика" - написана також для дітей. Це окремий (серпневий) випуск 2000 року "Дитячої енциклопедії", що видається ЗАТ "Аргументи і факти". У книзі можна прочитати про космонавтів і астронавтів, про невагомості і перевантаженнях, про польоти до Місяця, Венери, Меркурія і Марса, про космічних кораблях і станціях.

Роком раніше, в серпні 1999 року, в тому ж видавництві вийшла ще одна книга Е. П. Левітана - "Дитяча енциклопедія" Астрономія ".

Левітана - Дитяча енциклопедія Астрономія

Книги написані зрозумілою мовою, доступною і дорослим і дітям. Щоб переконатися в цьому, пропонуємо увазі читачів невелику статтю з енциклопедії "Космонавтика".

космодромі СВІТУ

На початку космічної ери освоєнням космосу займалися тільки наша країна і США. Поступово в "космічний клуб" включився і ряд інших країн. Один за одним з'являлися нові космодроми і ракетні полігони. У Росії їх тепер чотири: Байконур (на території Казахстану), Плесецьк, Капустін Яр і Вільний. У США стільки ж (Канаверал - Східний випробувальний полігон, Ванденберг - Західний випробувальний полігон, Космічний центр ім. Дж. Кеннеді на мисі Канаверал, Воллопс - Дослідницький центр). Франція має ракетний полігон в Південній Америці (він називається Куру). У Японії два космодрому - Утіноура і Танегасима. Два космодрому в Китаї (Шуанченцзи і січень). Індійський космодром називається Шрихарікота. В Австралії - Мис Йорк і Вумера (нині закритий). Космодром Ізраїлю - Пальмахіп. Алкаітара - космодром Бразилії. Південно-Африканська Республіка створила полігон Оверберг (поблизу Кейптауна). Італія розмістила свій плавучий космодром Сан-Марко близько Кенії (Південна Африка).

Зовсім недавно з'явився міжнародний плавучий космодром "Морський старт".

Ми перерахували найбільші космодроми і полігони. Надалі деякі з них, ймовірно, закриються, але, безсумнівно, будуть з'являтися нові в різних частинах земної кулі. Земляни, вступивши на шлях освоєння космосу, ніколи не звернуть з цього шляху, тому що майбутнє людства неможливо уявити без космонавтики.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.