Навигация
Реклама
Реклама

Бермудський трикутник: вчені знайшли нове пояснення аномалій в Атлантиці

цею материал Доступний по-русски

Існують різні гіпотези, що пояснюють ці аномалії, аж до витівок інопланетян і жителів Атлантиди. Вчені, втім, дотримуються більш прозаїчних пояснень.

Вчені, втім, дотримуються більш прозаїчних пояснень

REUTERS

Загадковий Бермудський трикутник в Атлантичному океані, обмежений Флоридою, Бермудськими островами і Пуерто-Ріко, всесвітньо відомий зникненням в ньому літаків і кораблів.

Існують різні гіпотези, що пояснюють ці аномалії, аж до витівок інопланетян і жителів Атлантиди, пише Газета.Ru .

Вчені, втім, дотримуються більш прозаїчних пояснень - наприклад, вони вказують на велику кількість в цій області мілин, а також частого появи штормів і циклонів, що викликає проблеми з навігацією.

Читайте також У Бермудському трикутнику раптово виник небезпечний острів, що привертає акул (фото)

Вперше про Бермудському трикутнику в пресі заговорили в 1950-м, а свою назву він отримав з подачі письменник Вінсента Гаддіса в 1964 році. З тих пір між скептиками і прихильниками існування аномальних явищ ведуться запеклі суперечки про причини зникнення в цьому регіоні кораблів і літаків.

Команда дослідників з Саутгемптонського університету в Великобританії знайшла нове пояснення зникнення кораблів в Бермудському трикутнику. На їхню думку, у всьому винні 30-метрові «хвилі-вбивці».

«Без сумніву, в цій області зароджуються високі хвилі, - упевнений океанограф Саймон Боксалл, один з членів команди. - Вони з'являються скрізь, де відбувається кілька штормів одночасно ».

Такі хвилі дуже круті і високі, вони виглядають як стіна води і з'являються несподівано, пояснюють експерти з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США. До них, наприклад, схильні певні регіони Південної Африки, де їх породжують шторми, що приходять з Індійського, Південного і Атлантичного океану. За словами Боксалла, там протягом багатьох років спостерігалися схожі зникнення кораблів і літаків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.