Навигация
Реклама
Реклама

На дні Північного моря виявлена ​​«британська Атлантида»

Недалеко від берегів Англії виявлено слід зниклої цивілізації під назвою "Доггерланд"

«Британська Атлантида» - прихований підводний світ, поглинений Північним морем, - був відкритий нирцями, що працюють з науковими командами з університету Сент-Ендрюс. Величезна область Доггерланд, яка простягалася від Шотландії до Данії, повільно пішла під воду в період з 18000 по 5500 рік до нашої ери. Це могло бути «справжнім серцем» Європи.

На цих землях жило множест у видів тварин, повідомляє culturavrn.ru . Тут бродили стада мамонтів і жили люди - десятки тисяч людей. Затоплення сталося в результаті опускання грунту, підвищення рівня океану і завершилося мегацунамі.

Дайвери виявили під водою кістки мамонтів, оленів, артефакти і впевнені, що скоро знайдуть останки людей.

"Центральна частина цієї землі була розміром з Францію, а якщо взяти всю цю частину суші з прибережними островами, то вона займала приблизно 800 тисяч квадратних кілометрів", - розповідає Річард Бейтс професор університету Сент-Ендрюс.

Про існування "британської Атлантиди" заговорили ще на початку минулого століття, коли на шельфі вперше були виявлені сліди життєдіяльності людини. Але тільки в останні роки інформація стала більш предметною - завдяки тому, що нафтогазові компанії, провідні геологорозвідку в Північному морі, поділилися з вченими результатами своїх підводних досліджень.

Провідні британські університети об'єднали свої зусилля, щоб дізнатися якомога більше про тих, хто населяв цю частину суші. Вчені змоделювали флору і фауну. Вони прийшли до висновку, що умови життя там були досить комфортні. Тут жили "мисливці-збирачі. Невеликі сім'ї, які переміщалися по цій землі, добуваючи собі їжу", - припускає Річард Бейтс.

На думку вчених, причина зникнення цього світу - в глобальну зміну клімату на земній кулі.

На думку вчених, причина зникнення цього світу - в глобальну зміну клімату на земній кулі

"Це був не стільки якийсь великий катаклізм, тому що швидкість підняття рівня, рівня океану максимальна була 10 сантиметрів на рік. І при такій швидкості люди могли цілком переселитися. Але їм довелося кинути фундаментальні споруди - палаци, фортеці та інші потужні споруди" , - сказав vesti.ru Андрій Чепалига, провідний науковий співробітник Інституту географії РАН.

Вироблена вченими реконструкція Доггерланд показує, що це були землі з пагорбами і долинами, великими болотами і озерами, з великими річками і складною, зламаним береговою лінією. Тепер же там хлюпочуться морські хвилі.

Пейзажі пішла під воду території були представлені на Літньої виставці в Королівському суспільстві наук в Лондоні, повідомляє Daily Mail.

Пейзажі пішла під воду території були представлені на Літньої виставці в Королівському суспільстві наук в Лондоні, повідомляє Daily Mail

Реконструкція британської Атлантиди.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.