Навигация
Реклама
Реклама

Франція - :: Туроператор «Світлана»

Франція - це весь світ: яскраві фарби Карибських островів, непрохідні ліси Амазонії у Французькій Гвіані, казкова блакить островів Полінезії, крижані Піки Мон-Блана, освіжаючі води Атлантики в Бретані і гарячий пісок Сан Тропе

Франція - це весь світ: яскраві фарби Карибських островів, непрохідні ліси Амазонії у Французькій Гвіані, казкова блакить островів Полінезії, крижані Піки Мон-Блана, освіжаючі води Атлантики в Бретані і гарячий пісок Сан Тропе. Франція - це маленькі деталі, з яких, як з маленьких різнокольорових скелець мозаїки, складається яскрава і незвичайна, як вітражі Нотр-Дам, картина країни. Лімозька фарфор і ліонський шовк, шампанське з Шампані і коньяк із замку Коньяк, Каннський кінофестиваль і покази високої моди в Парижі, устриці на льоду з Перигора, Венера Мілоська в Луврі і Кельського мегаліти Карнака. Все це Ви зможете самі побачити і відчути, скориставшись великою різноманітністю турів до Франції, які надасть Вам наша компанія.


Інформація для туриста. Вирушаючи в дорогу, у Вас на руках повинен бути пакет з документами (ваучер, страховий поліс, авіаквиток) і паспорт з відкритою Шенгенською візою.


Відомості про країну. Франція традиційно вважається символом вишуканості і смаку, країною з вишуканою кухнею і кращими в світі винами, з численними пам'ятниками історії і культури. Навряд чи яка-небудь країна має настільки строкатою палітрою ландшафтів: Альпи, великі рівнини, неосяжні ліси, мальовничі узбережжя з гранітними скелями в Бретані, нескінченними грядами дюн на Атлантичному узбережжі. Піщаними пляжами і бухтами на Середземному морі.


Клімат. В про Францію сусідять чотири клімату - океанічний, помірно-континентальний, середземноморський і гірський.


Час. Відстає від київського на одну годину.


В'їзд в країну. Митні правила. Візова країна, що входить в Шенгенський союз. Віза оформляється в Консульському відділі Посольства Франції в Україні. Безмитно дозволяється ввозити до Франції: 200шт сигарет, 2 літра вина або напоїв міцністю перевищують 22 градуси, 50гр духів, 500гр кави, медикаментів стільки, скільки вимагає стан здоров'я.


Валюта і чайові. Валюта Франції - євро. Обмін валют здійснюється у всіх банках і поштових відділеннях. Обмінні пункти знаходяться також у всіх великих магазинах, на вокзалах і аеропортах, поблизу від всіх найбільш відвідуваних туристами місць. Перед тим як міняти гроші, зверніть увагу на табло: там поміщають курси валют, які завжди фіксовані, і розмір комісійного збору, який може варіюватися. У сфері обслуговування (ресторани, таксі, перукарні) прийнято давати чайові в розмірі 10% від суми, зазначеної у Вашому рахунку. Навіть якщо в меню ресторану написано «service compris» означає, що чайові включені в ціни меню, все одно прийнято залишати здачу в монетах.


Податок на додану вартість. Громадяни держав, що не входять до складу ЄС, має право вимагати повернення 12% податку на додану вартість за умови одноразової покупки на суму що дорівнює або перевищує 182,94 євро, з урахуванням ПДВ. Дізнайтеся про всі умови до того, як зробити покупку.


Транспорт. У Парижі два міжнародні аеропорти - Шарль-де-Голль, розташований в 26 км на північ від Парижа і Орлі в 16 км на південь від Парижа. Таксі легко знайти на стоянці, викликати по телефону або зупинити на вулиці, за умови, якщо воно вільно. Метро - це найшвидший, популярний і дешевий спосіб пересування.

Автобус - дуже зручний для знайомства з визначними пам'ятками міста. При переїзді на невеликі відстані автобус зручніше метро, ​​але іноді, в години пік він потрапляє в пробки.


Зв'язок. Тарифи на міжнародні переговори з готелю досить високі. Вигідніше дзвонити з телефонних автоматів. Телефонну картку можна придбати в магазинах, кіосках або в касах метро. Щоб зателефонувати у Франції за кордон, наберіть 00 33 і далі потрібний Вам номер з дев'яти цифр (перший «0», з якого починаються французькі номера, опускається). Але всередині Франції необхідно набирати все 10 цифр, починаючи з 0. Щоб зателефонувати з Франції за кордон, потрібно набрати:

00 + код країни (38) + код міста (044) + номер Вашого співрозмовника.


Режим роботи банків та магазинів. Банки - 9:00 до 12:00 і з 14:00 до 16:00. Магазини - з 9:00 до 19:00 без перерви. Музеї з 10 до 19.

Цінові пропозиції по екскурсійним турам в Париж дивіться тут ... Цінові пропозиції на відпочинок в замках Франції дивіться тут ...

Цінові пропозиції відпочинок на курортах Лазурного узбережжя Франції дивіться тут ...

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.