Навигация
Реклама
Реклама

Олена Богданенко: Маловідомі чудеса світла-Блог про життя

Всі ми знаємо, що є на землі місця, відомі як Чудеса світу - стародавні або сучасні - як, наприклад, великі піраміди Гізи, Тадж Махал або Гранд-Каньйон в Колорадо. Однак це не обов'язково місця, які ви зобов'язані побачити, тому що слово "диво" можна застосувати до багатьох інших місцях в світі. Ось лише деякі з них.

1. Монастирі Метеори в Греції

Дивовижне місце Метеора, також відоме як "підвішені камені" - великий і важливий монастирський комплекс східної православної церкви в Греції. Шість будинків, побудованих на вершинах колон піщанику, викликають повагу і захоплення. Ці дивовижні будови були зведені серед гір Пиндус в центральній Греції, швидше за все, для захисту, так як вхід в них був важким з самого початку. У монастир можна потрапити тільки за допомогою високих сходів, пов'язаних разом, або за допомогою великої мережі, хоча сьогодні все набагато простіше.

У монастир можна потрапити тільки за допомогою високих сходів, пов'язаних разом, або за допомогою великої мережі, хоча сьогодні все набагато простіше

2. Рисові тераси Банауе

На території понад 4000 кв.міль на висоті 1524 метрів над рівнем моря в горах Іфуаго в Філіппінах ви знайдете те, що місцеві жителі називають "восьмим чудом світу": вирізані вручну тераси, на який рис росте вже 2000 років. Стародавні люди робили цю роботу не одне покоління, і тераси зрошуються водою з тропічних лісів над ними. Люди підтримують їх і до цього дня. Вважається, що якщо ці тераси вибудувати один за одним, в результаті вийде лінія, якої можна обігнути весь світ. Воістину чудо світу.

3. Кам'яна фортеця Сигирии, Шрі-Ланка

Побудована понад 1500 років тому, за часів правління короля Кассапа I, в період між 477 і 495 рр н.е., Сігірія, також відома як "Левова скеля", - давня кам'яна фортеця і руїни палацу на острові Шрі-Ланка. Це популярне серед туристів місце оточене останками садів і водойм, колись колишніх тут. Сігірія є одним з семи пам'ятників Всесвітньої спадщини на острові, відомим своїми давніми фресками, схожими на ті, що можна побачити в печерах Аджанти в Індії. У цьому місці жили люди в доісторичні часи, і історичні записи говорять про те, що його використовували в якості гарного монастиря з 5 століття до н.е.

е

4. Вежа Геркулеса, Галісія

Вважається, що Вежа Геркулеса існує з 2-го століття. Напис на підставі фундаменту оповідає нам про римському інженерові "Севіусе Лупус", а записи про вежі простежуються аж до 415 року н.е. Вид з 54-метрового маяка виходить на північне узбережжя Іспанії. Оригінальна вежа мала зовнішній вхід, там спалювали дрова в якості застережливого знаку. У 1788 році король Карлос IV дав указ на будівництво фасаду навколо вежі, який стоїть і донині. Вежа - найстаріше римське будівля, яке функціонує як повноправний маяк.

5. Печери Аджанта, Махараштра, Індія

Стародавні печери Аджанта є релігійно важливу структуру в Махараштра, Індія. Ці дивовижні печери відомі своїми неймовірно детальними картинами і скульптурами, що належать до жанру буддистського релігійного мистецтва. З 2-го століття в печерах жили люди, а через 300 років після цього їх закинули. Більше 1000 років вони стояли порожні і незаймані, до 1819 року, коли британський офіцер з армії Мадрас натрапив на вхід в одну з печер під час полювання. Своєю знахідкою капітан Сміт залишив велику спадщину для майбутніх поколінь.

Своєю знахідкою капітан Сміт залишив велику спадщину для майбутніх поколінь

6. Торунь, Польща

Середньовічне місто Торунь в Польщі - місце народження Миколи Коперника. Археологи вважають, що спочатку місто було засноване в 1100 році до н.е., і з 7 по 13 століття є свідчення про поселення біля річки. Тевтонський Орден побудував по сусідству замок в період з 1230 по 1231 роки. Францисканські монахи влаштувалися в місті через 30 років, за ними послідували домініканці, а у 1264 році був заснований Нове Місто. У 1280 місто приєднався до Ганзейскому союзу і став важливим середньовічним торговельним центром.

7. Стародавнє місто Паган, Бірма

Мандалай - частина Бірманського півострова, де знаходиться неймовірний за красою стародавнє місто Паган. Це місце називають різними іменами - "Арімадданапура", "Тампадіпа" і "Тассадесса", і воно було давньою столицею декількох бірманських королівств. Паган - єдине невизнана місце Всесвітньої спадщини в цьому списку. Причина в тому, що правлячий рада не змогла відбудувати древнє місце у відповідності з початковим архітектурним стилем, а замість цього використовував сучасні матеріали, які виглядають тут недоречно. І все ж це одне з малих чудес світу, яке варто відвідати.

І все ж це одне з малих чудес світу, яке варто відвідати

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.