Навигация
Реклама
Реклама

«АТР. Сибір-2010 »: враження» АлтГПУ

- Я брала участь в форумі на майданчику хореографії, так як вже давно займаюся танцями: десять років в танцювальному колективі «Серпантин», зараз - в студії бального танцю «ОНІКС»


- Я брала участь в форумі на майданчику хореографії, так як вже давно займаюся танцями: десять років в танцювальному колективі «Серпантин», зараз - в студії бального танцю «ОНІКС». Майстер-класи хореографії на форумі давали викладачі дуже престижного і популярного ансамблю «Лореляй». Народні танці, акробатика, йога, групові танці - всього цього нас навчали протягом тижня по шість годин на день. Результатом цих наполегливих і найцікавіших занять стала постановка танцю «Попурі», з яким ми виступили на великій сцені «Бірюзовій Катуні». Сама думка про те, що на нас дивиться найактивніша і талановита молодь з усієї Росії і з інших країн, викликало море позитивних емоцій! З цим танцем ми також взяли участь в гала-концерті на День молоді. До речі, на одній сцені з нами виступали хлопці з іншого танцювального колективу АлтГПА - «Віва-Данс».

Яскравих вражень від форуму залишилося дуже багато. Запам'яталися ранкова зарядка з екс-капітаном збірної Росії по футболу Олексієм Смертін, зустрічі з триразовою чемпіонкою зі спортивної гімнастики Світланою Хоркіна та паралімпійської чемпіонкою з лижних гонок Тетяною Ілюченко.

Великим плюсом організації форуму були безкоштовні спортивні заходи: рафтинг - змагання на надувних човнах по річці Катуні (мені пощастило брати участь пару раз і в обох випадках виграти), скелелазіння (дісталася-таки до кінця), гірські велосипеди. Дуже сподобалися вечірні концерти за участю талановитих творчих колективів. Помітним був рівень майстерності виступаючих. Також нарешті вдалося побувати в знаменитих Тавдинського печерах.

Умови проживання на форумі були цілком прийнятними. Намети, річкова вода в умивальнику, нескінченні дощі, холод, гречка і лимонад «Грошовий» кожен день - все це дрібниці, до яких ми змогли швидко звикнути. Завдяки цьому починаєш цінувати «життя общажних», яка насправді більш комфортабельна, ніж здається.

Особливі почуття у мене викликав загін, в якому я проживала. За сім днів перебування в таборі ми з багатьма подружилися і випробували незабутнє задоволення від спілкування, посиденьок біля вогнища і співу задушевних пісень під гітару. Було дуже шкода, що все закінчилося так швидко. Я впевнена, що ми і далі будемо обов'язково зустрічатися з новими друзями - учасниками форуму.

Таким чином, особисто для мене форум пройшов дуже плідно, залишив море позитивних вражень. Сподіваюся, що я не в останній раз беру участь в подібного роду заходах.

Вікторія Залевська, 695 гр.

Вікторія Залевська, 695 гр

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.