Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: Під час аварії літака в Ірані загинули всі 66 осіб на борту

Під час аварії літака в Ірані загинули всі 66 осіб на борту

при катастрофі літака в Ірані загинули всі 66 осіб на борту, повідомляє АР з посиланням на заяву авіакомпанії Iran Aseman. Посольство РФ намагається з'ясувати, чи були росіяни на борту. Спочатку такої інформації не було.

Незабаром після перших повідомлень про аварію деякі ЗМІ повідомляли, що пілот намагався здійснити екстрену посадку, і припустили, що деякі пасажири могли вижити. В авіакомпанії це спростували.

Літак ATR 72-500 виконував рейс з Тегерана в Ясудж - столицю однієї з центральних провінцій країни. Він зник з радарів незабаром після вильоту зі столиці.

Авіакомпанія Iran Aseman повідомила, що літак врізався в гору Дена.

Голова комітету з питань національної безпеки і зовнішньої політики іранського парламенту Алаеддін Боруджерді повідомив, що на борту було 60 пасажирів і 6 членів екіпажу.

Державний телеканал Press TV в своєму Twitter повідомляє, що пілот цього ж борту в 2013 році посадив літак в аеропорту Ясудж після відмови двигуна.

Спочатку надходили повідомлення про несприятливі погодні умови в районі катастрофи. Але не можна виключати і відмова техніки. Точних даних про вік і технічний стан літака не представлено. Однак сервіс Flightradar24 вказує , Що всі шість АТR 72 в розпорядженні іранської авіакомпанії оснащені застарілим типом транспондерів - пристроїв, за якими сервіс відстежує становище літаків в реальному часі.

за повідомленням Flightradar24, що опублікував логи надходили з борта даних, літак, що розбився експлуатувався 24 роки.

Останні катастрофи ATR 72

C початку експлуатації ATR 72 були втрачені 27 літаків цього типу, з них 10 - в катастрофах, що призвели до загибелі 332 осіб, нагадує ТАСС.

2 квітня 2012 року пасажирський літак ATR 72-201 (реєстраційний номер VP-BYZ) російської авіакомпанії "Ютейр", що виконував рейс 120 за маршрутом Тюмень - Сургут, розбився після зльоту з тюменського аеропорту "Рощино". Загинули 33 людини з 43 знаходилися на борту. Причиною катастрофи стала втрата керованості через обмерзання.

Три останні за часом катастрофи відбулися в Південно-Східній Азії.

16 жовтня 2013 року ATR 72-600 (реєстраційний номер DPL-34233) лаосской авіакомпанії Lao Airlines, що виконував рейс 301 за маршрутом В'єнтьян - Паксе (Лаос), в важких метеоумовах при заході на посадку впав в річку Меконг. Загинули всі 49 осіб на борту.

23 липня 2014 року пасажирський літак ATR 72-500 (реєстраційний номер B-22810) тайванської авіакомпанії TransAsia Airways, що виконував рейс 222 за маршрутом Гаосюн - Магун (Тайвань), при повторному заході на посадку в умовах штормової погоди врізався в житлові будинки. З знаходилися на борту 58 людей загинули 48, десять чоловік були госпіталізовані. Катастрофа сталася через помилку екіпажу, а також недотримання перевізником вимог безпеки польотів.

4 лютого 2015 року пасажирський літак ATR 72-600 (реєстраційний номер B-22816) тайванської авіакомпанії TransAsia Airways, що виконував внутрішній рейс 235 за маршрутом Тайбей - Цзіньмень, незабаром після зльоту припинив набір висоти, різко знизився з креном на ліве крило, зачепив огорожу автомобільної естакади і впав в річку Цзілун в околицях Тайбея. На борту знаходилися 53 пасажири і 5 членів екіпажу. Загинули 43 людини, поранення отримали 17, в тому числі двоє пасажирів таксі, яке їхало по естакаді. Причинами катастрофи стали відмова двигуна і дії екіпажу, який помилково відключив працював другий двигун.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.