Навигация
Реклама
Реклама

Про міжнародному молодіжному управлінському форумі «АТР

Реалізація освітніх програм Форуму буде здійснюватися за чотирма напрямками: «Ти-підприємець», «Менеджмент», «Соціальні технології» та «Творчість». По кожному напрямку буде працювати ряд освітніх майданчиків. У напрямку «Соціальні технології» працюватимуть такі майданчики, як «Соціальне проектування», «Політичний процес», «Волонтерська», «Екотуризм і здоровий спосіб життя». У напрямку «Творчість» для учасників будуть працювати майданчики «Вокал», «Хореографія», «Альтернативні театри», «Художній дизайн і ремесла», «Жива музика», «Народне кіно», «Великий Алтай». По кожному з напрямків молоді люди зможуть представити свої проекти, отримати консультації експертів і колег.

Форум буде проходити в умовах наметового містечка. Територія наметового містечка Форуму охороняється і має необхідну для проживання інфраструктуру: намети, намети для проведення заходів, душі і туалети, медичне обслуговування, триразове гаряче харчування і доступ в Інтернет.

Студенти, які бажають взяти участь в заході, повинні пройти реєстрацію на офіційному сайті Форуму www.atrsib.ru до 25 квітня 2012р.

За підсумками відбору всім учасникам надсилаються листи-запрошення і інформація для підготовки до участі в роботі Форуму. Для вирішення питань оплати оргвнеску та доставки до місця проведення Форуму, просимо всіх отримали листи-запрошення повідомити про себе в профком студентів (гл.корпус 333 каб.) Або по електронній пошті - [email protected]

Також проводиться відбір в команду волонтерів, яка буде включена в процес підготовки та організації окремих заходів в рамках Форуму.

Профком студентів


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.