Навигация
Реклама
Реклама

УНП ООН і Сінгапур об'єднали зусилля для ефективного проведення антикорупційних розслідувань в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

13 червня 2018 -   Сінгапурське Бюро з розслідування випадків корупції   (БРК) і Управління ООН з наркотиків і злочинності провели спільний навчальний семінар «Боротьба з корупцією: методи фінансових розслідувань та механізми міжнародного співробітництва» 13 червня 2018 - Сінгапурське Бюро з розслідування випадків корупції (БРК) і Управління ООН з наркотиків і злочинності провели спільний навчальний семінар «Боротьба з корупцією: методи фінансових розслідувань та механізми міжнародного співробітництва».

Метою семінару, що пройшов недавно в Сінгапурі, була оптимізація систем планування і контролю, а також підвищення кваліфікації співробітників, які безпосередньо займаються розслідуваннями фінансових злочинів і випадків корупції.

У програмі тренінгу були лекції, обговорення та практичні заняття, присвячені різним темам: труднощі проведення розслідувань і переслідування корупційних випадків у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, як зазначено в Конвенції ООН проти корупції ; судова бухгалтерія та фінансові розслідування; проведення трнаснаціональних розслідувань випадків корупції та супутні труднощі; цифрова криміналістика і правова взаємодопомога. Також в програму входило відвідування Глобального інноваційного комплексу Інтерполу в Сінгапурі, під час якого учасники відвідали лабораторію цифровий криміналістики і отримали докладну інформацію про діяльність Інтерполу.

Слідчий з особливо важливих справ БРК Брунею Умі Калтум Затіл Амали Абд Карім так відгукнулася про семінар: «Ця програма дала мені можливість дізнатися про досвід сінгапурських колег в розслідуваннях фінансових злочинів і надання правової взаємодопомоги, я сподіваюся активно застосовувати отримані знання в моїй роботі».

Кемпілат Соунтала, директор Департаменту з централізованого інспекції установ, Державного інспекційного управління Лаосу, також позитивно відгукнувся про семінар: «Я почерпнув для себе багато важливого з обговорень другого циклу огляду виконання Конвенції ООН проти корупції та ключових моменти в проведенні антикорупційних розслідувань, а також наголосив на деяких моменти, на яких моїй країні буде сконцентровано увагу особливо ».

Кендіс Велш керівник Відділу проектної підтримки сектора по корупції та економічної злочинності УНП ООН, зазначила, що злочинці, як і доходи від злочинної діяльності, часто припиняють кордону між країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону. При цьому свідки вчинення корупційних злочинів часто залишаються закордоном.

«Саме тому регіональним правоохоронним органам необхідно враховувати транскордонний характер злочинів при проведенні розслідувань і належним чином координувати зусилля», - додала міс Велш.

БРК і УНП ООН будуть і далі розвивати сові співпрацю для оптимізації можливостей країн-учасниць, а також надавати підтримку в імплементації Конвенції проти корупції для досягнення Цілі 16.5 - «Викорінення корупції і хабарництва».

У тренінгу взяли участь понад 30 антикорупційних діячів і слідчих з Афганістану, Бангладешу, Бутану, Брунею, Камбоджі, Індії, Індонезії, Лаосу, Малайзії, Мальдів, Непалу, Пакистану, Філіппін, Шрі Ланки, Таїланду і В'єтнаму.

Курс пройшов під егідою Сінгапурської програми співпраці, яка є основною платформою для надання технічної допомоги країнам, що розвиваються. Понад сто стан і територій взяли участь в Програмі з моменту її створення в 1992 році.

Діяльність УНП ООН з питань корупції та економічних злочинів

Конвенція ООН проти корупції

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.