Навигация
Реклама
Реклама

В Алтайському краї завершився тижневий форум «АТР-2012. Алтай. Точки Роста »

2 липня 2012 р 18:09

В ході цього з'їзду молоді було прийнято кілька принципово важливих рішень.

Нагадаємо, з 23 по 30 червня на «Бірюзовій Катуні» в Алтайському краї пройшов четвертий за рахунком Міжнародний молодіжний управлінський форум «АТР-2012. Алтай. Точки Роста » . Його учасниками стали 1500 гостей з Афганістану, Індії, Казахстану, Китаю, Кореї, Монголії, Нігерії, Таджикистану, України, Узбекистану і молодь з близько 40 регіонів Росії. Також гостями форуму стали представники Азербайджану, Вірменії, В'єтнаму, Індонезії, Киргизії, Таїланду, Сінгапуру, Філіппін. Учасники форуму - молоді підприємці, керівники, політики, творчі лідери, а також експерти міжнародного рівня.

Учасники форуму - молоді підприємці, керівники, політики, творчі лідери, а також експерти міжнародного рівня


Робота на «АТР-2012» йшла по чотирьом освітніми напрямами: «Ти - підприємець», «Менеджмент», «Соціальні технології» та «Творчість». В рамках кожного напрямку діяли освітні майданчики. Як відзначають організатори, цього року в програму додалися і нові: «Проекти в сфері дитинства», «Екотуризм і здоровий спосіб життя». Діти відвідували майстер-класи та лекції, влаштовували так звані мозкові штурми, брали участь в конкурсах, круглих столах, дискусіях, ділових іграх, спортивних і розважальних заходах, провели вибори до молодіжної дирекцію . А найголовніше - представили проекти і напрацювання в різних областях.

За підсумками конкурсу проектів експерти оголосили кращих учасників кожного напряму форуму . У форматі освітніх майданчиків на форумі працювали «Євразійська школа молодих вчених Великого Алтаю» , Літня виїзна сесія Всеросійського студентського форуму, Азіатський студентський конгрес «Освіта без кордонів. Алтай - Азія ».


Оцінити роботу форумчан змогли і офіційні особи - повноважний представник Президента Росії в Сибірському федеральному окрузі Віктор Толоконский і Губернатор Алтайського краю Олександр Карлін . Вони подякували учасникам «АТР» за представлені проекти і побажали удачі в подальшому розвитку, пообіцявши «вивчити і знайти способи підтримати».

Також в рамках форуму «АТР-2012. Алтай. Точки Роста »під керівництвом Віктора Толоконського пройшла робоча зустріч з підготовки Міжнародного молодіжного форуму Шанхайської організації співпраці з питань підприємництва та прикордонного співробітництва. Нагадаємо, ініціативу провести в регіоні Молодіжний форум Шанхайської організації співпраці підтримав Президент Російської Федерації Володимир Путін. Цю думку він висловив 7 червня на засіданні Ради глав держав - членів Шанхайської організації співпраці.

Цю думку він висловив 7 червня на засіданні Ради глав держав - членів Шанхайської організації співпраці


Проведення «АТР-2013» - поки загадка, проте є кілька моментів, які вже більш-менш зрозумілі. Наприклад, в наступному році на форумі створять мобільний офіс Губернатора Алтайського краю . Також організатори думають про створення додаткового майданчика для проведення «АТР». Однак, як зазначив заступник Губернатора, начальник Головного управління освіти і молодіжної політики Юрій Денисов , "Бірюзова Катунь" залишиться основною базою «АТР».

Подробиці - у відеосюжеті крайового телеканалу «Катунь 24».

Фото прес-служби Адміністрації Алтайського краю


Відео: Відео:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.