Навигация
Реклама
Реклама

Яке буде літо 2018 року в Москві: за народними прикметами, прогноз

 1. ОСОБЛИВОСТІ КЛІМАТУ МОСКВИ І МОСКОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 2. ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛІТО 2018 року
 3. ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЧЕРВЕНЬ 2018 року
 4. ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛИПЕНЬ 2018 року
 5. ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА СЕРПЕНЬ 2018 року
 6. ЩО ГОВОРЯТЬ У НАРОД

Жителі столиці Росії цікавляться, яке буде літо 2018 року в Москві і чи можна планувати свої довгоочікувані літні відпустки.

До того ж синоптики та прикмети дозволяють зрозуміти загальну картину майбутнього літнього сезону. У 2018 року літо обіцяє бути, як і завжди, мінливим, тому вивчення прогнозу погоди дозволить найкращим чином спланувати відпустку.

ОСОБЛИВОСТІ КЛІМАТУ МОСКВИ І МОСКОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Багато заздалегідь замислюються про те, яке буде літо 2018 року в Москві і Московській області, щоб визначитися з річним дозвіллям.

Основні кліматичні особливості:

Основні кліматичні особливості:

 • чітко виражена сезонність, яка проявляється в погодних умовах і температурі;
 • помірне тепло;
 • періоди дощів;
 • відсутність сильних вітрів.

У 2018 року літо також обіцяє відповідати основним кліматичним принципам.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛІТО 2018 року

З другої половини травня можна буде насолоджуватися теплими сонячними днями.

Однак згодом влітку також будуть дощові дні, в які температура повітря буде істотно знижуватися і можуть бути пориви вітру. Насправді періоди негоди обіцяють бути короткостроковими. Офіційно пляжний сезон починається 1 червня.

У Московській області успішно працюють різні метеорологічні станції:

 • на території Тимирязевский сільськогосподарської академії;
 • в міжнародних аеропортах;
 • в різних районах Москви і Московської області.

на території Тимирязевский сільськогосподарської академії;  в міжнародних аеропортах;  в різних районах  Москви  і Московської області

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЧЕРВЕНЬ 2018 року

Червень 2018 році теплим. На початку літа повітря прогріється не так сильно. До того ж на початку першого весняного місяця відмітка на градуснику може опускатися до +14 градусів вночі, але дні обіцяють бути теплими. Середній температурний показник повинен скласти 23 градуса вище нуля.

Опади будуть досить частими. У червні, може бути, кілька дощових днів. У червні вологість повітря може досягати 75 відсотків. Тільки в середині червня обіцяють зливи з грозами, які принесуть із собою невелику прохолоду.

Тільки в середині червня обіцяють зливи з грозами, які принесуть із собою невелику прохолоду

До кінця червня підвищиться температура повітря. З цього часу почнеться справжнє літо, яке дозволить насолодитися пляжним відпочинком.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА ЛИПЕНЬ 2018 року

Гісметео повідомляє: погода в липні 2018 року спекотної. В цей час повітря прогрівається.

Температура вдень може досягати +33 градусів, вночі +16 градусів. Таких теплих днів в липні буде багато.

Проте в другій літній місяць також будуть дощові дні, які стануть порятунком від літньої спеки. Стовпчик температура може знизитися до +15 і +20 градусів. При цьому непогожі дні не розчарують жителів столиці.

Літня спека, як і в попередні роки, може негативно вплинути на обстановку і повітря. Тому з'явиться ризик загоряння підмосковних лісів. Зі стихійними лихами часом навіть періодичні дощі не можуть впоратися. Насправді москвичі вже встигли звикнути до подібної ситуації.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ НА СЕРПЕНЬ 2018 року

В серпні погода кардинально зміниться. В кінці місяця погодні зміни будуть виявлені в найбільшою мірою: часті дощові дні, поступове зниження температури повітря.

Синоптики попереджають, що в серпні 2018 роки вже не буде так багато теплих днів, як цього хотілося б. Зазвичай температура повітря не перевищує +30 градусів вдень, але вночі термометр не показує нижче 10 градусів.

З середини серпня градусник покаже +20 градусів. Саме з цього часу можна попрощатися з літньою спекою. Лише в деякі роки термометр показував +35 градусів, але в 2018 році таких природних аномалій не буде.

У серпні буде багато опадів. Іноді вологість повітря досягне 85%.

В останньому місяці літа швидкість вітру буде помірною. Однак іноді пориви вітру можуть бути сильними, тому люди згадають про осінню прохолоду.

Ще одна важлива відмінність - це зменшення тривалості світлового дня. Дні стають коротшими, а ночі - довшими і прохолодніше. Тривалість світлового дня становить 15-16 годин, причому сонце може радувати тільки до 10 годин на добу.

Погодні умови в серпні зазвичай вважаються помірними, не дивлячись на поступове погіршення погоди.

ЩО ГОВОРЯТЬ У НАРОД

З давніх-давен народні прикмети заслуговують на особливу увагу. Вони дозволяють зрозуміти, яким буде майбутнє літо. Отже, основні прикмети, що говорить про те, яке буде літо в Москві в 2018 році:

 • тепла і сніжна погода на Новий рік віщує тепле літо;
 • пізня весна, за прикметами, свідчить про гарній літній погоді;
 • швидке танення снігів свідчить про дощовому літі;
 • літо буде сухим, якщо ранньою весною блискавка і грім при цьому не чути;
 • сухий і легкий сніг взимку - до сухого літа.

Багато москвичів і раніше планують по народними прикметами і обіцянкам синоптиків. В результаті багато жителів Москви отримують можливість для цікавого і корисного проведення часу влітку.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.