Навигация
Реклама
Реклама

День Повітряного Флоту Росії

День Повітряного Флоту Росії 4.2 з 5 на основі 41 оцінок.

Верховна рада Росії ухвалив, що День Авіації відзначатимуть третього неділю серпня місяця. У свято військово-повітряних сил згідно з наказом президента, постановлено проводити показові виступи та різні уявлення військово-повітряних сил. Засновниками цього знаменного дня стали двоє людей: Сталін і Микола II. 1912 Цар всієї Русі створив першу авіаційну частину (30-го липня, за старим, по новому, 12-е серпня) при управлінні генерального штабу, так само передати питання по прогресу і розвитку новітніх збройних сил.

У 1923 році почала нова тенденція цивільної авіації: було створено перший підрозділ добровільних бійців, команда яких отримала назву "Добролет". Також була прокладена перша повітряний шлях Москва - Нижній Новгород. Міністерство авіації було створено близько 1964 року. Вона часто змінювала свою назву в 1996 р - Федеральна служба авіації, з 1999р - служба, федеральна, повітряного транспорту, 2000 р в травні - ця служба була передана під керівництво Міністерства транспорту Російської Федерації, 2004р березень - Федеральне агентство повітряного транспорту взяв над ними шефство.

На даний момент авіація для більшості росіян стала - зручним, надійним і найбільш швидкісним транспортним видом. За безпеку перельотів несуть відповідальність люди, які по-справжньому закохані в небесну гладь. Однією з найбільш прогресуючих галузей є як раз авіатранспортна галузь. Стали актуальні пасажирські та вантажні перевезення, які досить таки ефективно прогресують, якість виконання відповідає всім правилам і світовим стандартам.

Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята
Автоматично-створене зображення на основі результатів пошуку Google за назвою свята.
Джерело зображення: https://images.google.ru/ (електронний ресурс)

привітати друзів

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.