Навигация
Реклама
Реклама

Оренда літака: особливості бізнес-авіації

Сучасний бізнес прискорює всі процеси і вимагає ефективного планування і використання часу

Тому оренда літака перестала бути незвичайним явищем, а стає все більш поширеною послугою, якою користуються бізнесмени, які віддають перевагу комфортні перельоти, конфіденційність і безопасность.Помімо цього чартерний літак свідчить про певний статус орендаря і його успішності.

Помімо цього чартерний літак свідчить про певний статус орендаря і його успішності

Бізнес-авіація дає можливість істотно економити час при необхідності часті перельоти по країні або по всьому світу. При цьому ви отримуєте чітке узгодження маршруту і графіка польоту, які відповідають вашим вимогам і задачам перельоту.

Найчастіше компанії, що надають послуги бізнес-авіації, отримують літаки в управління. Тобто власнику літака потрібно здійснювати польоти на ньому кілька разів на місяць, а щоб повітряне судно не простоювало в решту часу, воно здається в оренду для бізнес-польотів. Такі літаки можуть базуватися в російських або європейських аеропортах.

При цьому замовник позбавлений необхідності самостійного оформлення дозволу на політ, узгодження коротких стоянок і вирішення інших питань, пов'язаних з експлуатацією літака. Це робить бізнес-авіацію вигідніше і менш клопіткою, ніж варіант з придбанням і обслуговування приватного літака. Хоча і останній варіант останнім часом досить часто використовується великими корпораціями, які не бажають «прив'язувати» організацію власного бізнесу і його потреби до стандартного розкладу звичайних польотів авіакомпаній.

Більшість літаків надаються Empty Legs оснащено всіма необхідними для ведення бізнесу засобами зв'язку (мобільні телефони, інтернет, супутниковий зв'язок, факс) які можуть використовуватися пасажирами в разі потреби. При оренді літака можна додатково вказувати свої побажання щодо комплектації внутрішнього простору літака, кольору салону, меню, обслуговуючого персоналу.

Вартість польоту на чартері залежить від багатьох факторів - розцінок компанії, що надає послуги бізнес-авіації, складності та протяжності маршруту. Однак, виходячи з практики перельотів, середня вартість оренди літака становить 30-40 тис. Євро. При замовленні літака в оренду обов'язково вказується число пасажирів, які будуть летіти, і розміри багажу, який буде необхідно транспортувати на повітряному судні.

На правах реклами

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.