Навигация
Реклама
Реклама

Aeroflot. Інформація про авіакомпанії Аерофлот.

  1. Пошук і бронювання квитків авіакомпанії Aeroflot
  2. Як перевірити бронювання квитка Аерофлоту


IATA код авіакомпанії: SU   Міжнародна назва авіакомпанії: Aeroflot   Бонусна програма для частолетающіх пасажирів:   Бонусна програма для корпоративних клієнтів:   Авіаційний альянс:   Сайт авіакомпанії Аерофлот:   Фотографія: Літак авіакомпанії Аерофлот аеропорт Пулково 1

IATA код авіакомпанії: SU

Міжнародна назва авіакомпанії: Aeroflot

Бонусна програма для частолетающіх пасажирів:

Бонусна програма для корпоративних клієнтів:

Авіаційний альянс:

Сайт авіакомпанії Аерофлот:

Фотографія: Літак авіакомпанії Аерофлот аеропорт Пулково 1
Фотографія: Літак авіакомпанії Аерофлот аеропорт Пулково 1. © airagent

Представництво Аерофлоту в Москві: +7 (495) 223-55-55
Представництво Аерофлоту в Санкт-Петербурзі: +7 (812) 438-55-83

Подивитися представництва в інших містах і країнах

Авіакомпанія Аерофлот є безперечним лідером цивільної авіації Росії, фактичним національним перевізником.

- Генеральний директор авіакомпанії з 10 квітня 2009 року - Віталій Савельєв.
- Аерофлот заснований рішенням уряду 09 лютого 1923 року, є однією з найстаріших авіакомпаній світу і одним з найбільш відомих російських брендів.
- Аерофлот в 1989 році першим з російських авіакомпаній вступив до Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).
- Базується в аеропорту «Шереметьєво» . Здійснює власні рейси в 97 пунктів 48 країн (в Росії - 28 пунктів). У Росії авіакомпанія має 4 філії: в Санкт-Петербурзі, Сочі, Магадані і Красноярську. Пріоритетне значення надає розвитку внутрішнього ринку, перш за все присутності в Сибіру і на Далекому Сході.
- Будучи найбільшою авіакомпанією Росії, Аерофлот контролює понад 42% російського ринку регулярних міжнародних перевезень і близько 13,7% ринку на внутрішніх напрямках (з урахуванням дочірніх авіакомпаній - приблизно 20%).
- У 2008 році Аерофлот перевіз 9,27 млн. Пасажирів (на 13,5% більше в порівнянні з 2007 роком), а з дочірніми компаніями в якості групи Аерофлот - 11.6 млн.
- Аерофлот постійно збільшує і вдосконалює свій парк повітряних суден, а також будує власний сучасний аеропортовий термінал в Москві. Термінал D ( «Шереметьєво-3») планується відкрити в кінці 2009 року. Маючи пропускну здатність 12 млн. Пасажирів в рік, він буде обслуговувати всі рейси Аерофлоту, а також рейси його партнерів по альянсу SkyTeam.
- Аерофлот відповідає найвищим міжнародним стандартам забезпечення безпеки. За підсумками аудиту операційної безпеки Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IOSA - IATA Operational Safety Audit) першим з російських перевізників увійшов до реєстру операторів IOSA. Є володарем єдиного сертифікату відповідності системи менеджменту якості вимогам стандарту ISO 9001: 2000.
- Аерофлот розпорядженні найбільший в Східній Європі Центром управління польотами і Центром підготовки авіаційного персоналу, що включає 9 вітчизняних і зарубіжних тренажерів. Працює над створенням власної Льотної школи.
- Аерофлот робить особливу ставку на нові інформаційні технології, включаючи електронний авіаквиток (з 2006 року), як потужний засіб підвищення якості обслуговування клієнтів і економічної ефективності. Компанія розвиває послугу інтернет-продажів, надає можливість веб бронювання, оплати квитків і реєстрації на рейс.
- У Аерофлоті діє система екологічного управління і виробничого екологічного контролю, що включає передові природоохоронні технології і стандарти. Прийнята Програма енергозбереження та підвищення екологічної ефективності до 2020 року, повністю відповідна екологічної стратегії IATA.
- У 2008 році Аерофлот став лауреатом премії «Кращий екологічний проект року». Престижна нагорода Міністерства природних ресурсів і екології служить визнанням того, що Аерофлот є лідером російської авіації не тільки за обсягами операційної діяльності, а й за вкладом в збереження і захист навколишнього середовища.
- У 2009 році Аерофлот визнаний читачами журналу «Рідерз Дайджест» (Reader's Digest) авіакомпанією, яка заслуговує на найбільшої довіри в області охорони навколишнього середовища і відповідає найвищим екологічним стандартам. Опитування проводилося в рамках незалежної європейської дослідження «Марка Довіри. Зелена планета"

Флот авіакомпанії Аерофлот

Флот компанії є одним з найсучасніших, молодих і швидкозростаючих в Європі. Він налічує 104 авіалайнера, більшу частину з яких складають літаки сімейства А320, А330 і B767. У 2007 році Аерофлот підписав великі контракти на придбання 22 далекомагістральних літаків Airbus A350 і 22 лайнерів Boeing B787 Dreamliner з початком поставок з 2016 року.
З кінця 2008 року Аерофлот приймає до складу свого флоту нові далекомагістральні лайнери Airbus A330, які вже значно розширили можливості компанії на далеких маршрутах, а також дозволили ввести якісно новий рівень сервісу. Аерофлот очікує надходження в свій парк російських регіональних літаків нового покоління Sukhoi SuperJet-100 (мається тверде замовлення на 30 літаків SSJ-100).

прочитати відгук про авіакомпанії Аерофлот переліт на літаку Airbus A321.

Ознайомитися з відкликанням про компанію Аерофлот переліт Москва - Санкт-Петербург на літаку Airbus A320.

Альянси і партнери

У квітні 2006 Аерофлот став повноправним членом SkyTeam, другого за величиною авіаційного альянсу в світі. Через велику спільну маршрутну мережу SkyTeam дає своїм клієнтам можливість здійснювати польоти в 856 пунктів в 169 країнах.
В рамках код-шерінгових угод Аерофлот співпрацює з 29 іноземними та російськими авіакомпаніями. Група Аерофлот включає ряд дочірніх компаній (дві найбільші базуються в Архангельську і Ростові-на-Дону).

Пошук і бронювання квитків авіакомпанії Aeroflot

Подивитися розклад рейсів, забронювати авіаквитки авіакомпанії Аерофлот онлайн Ви можете на нашому сайті в розділі Авіаквитки .

Для отримання бонусних миль за авіапереліт не забудьте оформити мильну карту пасажира.

Як перевірити бронювання квитка Аерофлоту

Переглянути архів новин авіакомпанії Аерофлот

На головну

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.