Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія AEGEAN AIRLINES.Інформація про авіакомпанії Егейські авіалінії

IATA код авіакомпанії: A3   Міжнародна назва авіакомпанії: Aegean Airlines (Ейджіан Ейрлайнс)   Бонусна програма для частолетающіх пасажирів Aegean Airlines:   Бонусна програма для корпоративних клієнтів: немає   Авіаційний альянс: Star Alliance   Сайт авіакомпанії Aegean Airlines:   Єдиний колл-центр Егейських авіаліній на території РФ: +7 495 139 87 90   Офіс представництво Aegean Airlines в Москві:   Офіс представництво Aegean Airlines в Санкт-Петербурзі: Акредитовані IATA агентства   Подивитися представництва в інших містах і країнах   Авіакомпанія Aegean Airlines була заснована в березні 1999 р У травні 1999 здійснені перші рейси від Афін до Іракліона і Салоніки на нових літаках AVRO RJ 100

IATA код авіакомпанії: A3

Міжнародна назва авіакомпанії: Aegean Airlines (Ейджіан Ейрлайнс)

Бонусна програма для частолетающіх пасажирів Aegean Airlines:

Бонусна програма для корпоративних клієнтів: немає

Авіаційний альянс: Star Alliance

Сайт авіакомпанії Aegean Airlines:

Єдиний колл-центр Егейських авіаліній на території РФ: +7 495 139 87 90

Офіс представництво Aegean Airlines в Москві:
Офіс представництво Aegean Airlines в Санкт-Петербурзі: Акредитовані IATA агентства

Подивитися представництва в інших містах і країнах

Авіакомпанія Aegean Airlines була заснована в березні 1999 р У травні 1999 здійснені перші рейси від Афін до Іракліона і Салоніки на нових літаках AVRO RJ 100.

З 30 червня 2010 AEGEAN Airlines - член найпрестижнішого міжнародного авіаційного союзу Star Alliance. За свою дванадцятирічну історію, AEGEAN Airlines шість разів були відзначені нагородами European Regions Airline Association (ERA). Крім того, компанія неодноразово нагороджувалася Афінським Міжнародним аеропортом за внесок у збільшення пасажиропотоку. Нарешті, компанія була удостоєна нагороди Skytrax World Airline Award, як кращі європейські регіональні авіалінії 2010 року.

Егейські Авіалінії визначають для себе безпеку польотів пріоритетом номер один і вкладають величезні кошти в сучасні, абсолютно нові літаки, системи управління, технічну підтримку і підготовку персоналу.

Кожен день літаки Aegean Airlines проходять технічне обслуговування по контролем команди фахівців в аеропорту, що складається з інженерів, технічних фахівців з обслуговування повітряних суден і механіків.

Кожен літак у флоті Егейських Авіаліній обладнаний останньої і найскладнішою системою безпеки, включаючи ACAS II (Airborne Collision Avoidance System), EGPWS (Enhanced Ground Proximity Warning System) і DFGS ((Digital Navigation System).

Флот Aegean Airlines складається з 18 Airbus A320, 4 Airbus A321, 4 AVRO RJ 100.

Авіакомпанія Егейські Авіалінії в 2008 р зробила замовлення на 27 Аеробусів сімейства A320 / 321, які поступово вводяться в експлуатацію. Чотири з 27 літаків належать сімейству A321, що вміщають в до 195 пасажирів і використовуються грецької авіакомпанією для задоволення зростаючого попиту на авіаперевезення.

В результаті вищезазначених інвестицій з 2008, Aegean Airlines має наймолодший флот в області Балкан і Південно-східної Європи. Нові аеробуси A320 заміщають більш старі літаки і використовуються для розширення маршрутної мережі Aegean Airlines на внутрішніх і міжнародних рейсах.

Авіакомпанія AEGEAN Airlines запускає в літньому сезоні 2011 року нову з Афін і Салоніки до Москви. Нове літній розклад і збільшилася частота польотів дозволить більш повно задовольнити все зростаючий попит туристів на грецькому напрямку і запропонувати їм більше можливостей, пов'язаних як з відпочинком, так і з діловими поїздками в цю чудову країну. Треба відзначити, що за допомогою AEGEAN Airlines ви зможете також потрапити в Європу, використовуючи зручні і комфортні стиковки, пропоновані авіакомпанією.

Польоти здійснюватимуться на лайнерах нового типу A320 / 321 на 168 і 195 місць відповідно, з двома класами обслуговування. Потрібно відзначити, що AEGEAN Airlines має наймолодшим флотом з усіх грецьких авіаперевізників.

Пошук і бронювання квитків Aegean Airlines
Подивитися розклад рейсів, забронювати авіаквитки авіакомпанії Егейські авіалінії онлайн Ви можете на нашому сайті в розділі АВІАКВИТКИ .


Переглянути архів новин авіакомпанії Aegean Airlines

На головну

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.