Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Air Arabia - Лоукостер ОАЕ

  1. Філософія авіакомпанії Air Arabia
  2. Географія польотів Air Arabia
  3. Сервіс Air Arabia

Авіакомпанія Air Arabia є бюджетною авіакомпанією Об'єднаних Арабських Еміратів і найбільшим лоукостером країни. Її базовий аеропорт - Шарджі, розташований в 15 кілометрах від центру Дубая. Звідти в країни Близького Сходу, Південно-Східної Азії, в Росію, Казахстан, Україну, Вірменії відправляються літаки Air Arabia. Її авіапарк налічує 27 літаків.

Філософія авіакомпанії Air Arabia

Почавши роботу восени 2003 року, Air Arabia вже в перший рік існування на ринку авіаперевезень показала себе однією з найдинамічніших, що стало значною складовою її успіху. Підходячи до питання організації авіаперевезень із завданням мінімізації вартості перельоту, Air Arabia ні в якому разі не економить на якості повітряних суден. За 12-річну історію авіакомпанії з її літаками не відбулося жодної аварії.

Гаряча лінія: З Росії: 007 495 937 59 25

Гаряча лінія: З Росії: 007 495 937 59 25

Географія польотів Air Arabia

Сьогодні з авіакомпанією Air Arabia можна відправитися з Києва, Одеси, Москви, Казані, Уфи, Єкатеринбурга, Астани, Алмати, Єревану в країни Близького Сходу, в Північну Африку, Індію, Центральну Азію. В цілому Air Arabia пропонує пасажирам відправитися в 52 пункти призначення. Крім прямих рейсів авіакомпанії Air Arabia має в міжнародному аеропорту Шарджі власні стикувальні рейси.

Сервіс Air Arabia

Літаки Air Arabia мають одну приємну характерну особливість - у них збільшена відстань між кріслами навіть в економ-класі. Досвідчені пасажири підтвердять, що для тривалих перельотів ці кілька сантиметрів часом досить істотні. Крім цього, більшість пасажирів авіакомпанії залишаються задоволеними традиційної доброзичливістю персоналу. Цікаво, що рейси в пострадянському просторі супроводжуються російськомовними стюардесами. А меню на бортах Air Arabia - особлива тема для розмов, воно багате і різноманітне, і налічує понад 50 страв європейської та близькосхідної кухні. при бронюванні квитка онлайн можна заздалегідь замовити ту чи іншу страву. Не забуваємо, що Air Arabia - авіакомпанія-лоукостер, до того ж регулярно проводить різні акції, за якими придбати квиток можна ще дешевше. Для постійних клієнтів існує система накопичення балів.

Знайти авіаквитки від Air Arabia

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.