Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Alitalia - відгуки пасажирів, представництва в Росії: офіси в Москві і Санкт-Петербурзі, квитки і літаки, реєстрація на рейс і провезення багажу

  1. Трішки історії
  2. Alitalia сьогодні
  3. Купівля квитків, реєстрація на рейс, багаж і ручна поклажа - практичні поради
  4. Класи обслуговування польотів авіакомпанії
  5. Контакти та представництва Alitalia в Росії
  6. Відгуки пасажирів

Якщо ви перебуваєте в пошуках надійного і комфортного способу дістатися до Італії (а так само і до безлічі інших пунктів призначення), якщо вашими пріоритетами в подорожах є зручність і безпеку, значить Alitalia це ваш авіаперевізник. Національна авіакомпанія Італії - найбільша в цій країні і п'ята за розмірами в Європі. А це означає: постійно оновлюється парк літаків, високі вимоги до підбору персоналу і дуже велика кількість напрямків як в межах Апеннінського півострова, так і по всьому світу, що дає вибір в складанні стикувальних маршрутів. А все перераховане - якраз те, що нам потрібно від авіаперевізника, чи не так?

Alitalia

Трішки історії

Авіакомпанія, що стала до наших днів найбільшою в Італії, з'явилася в 1946 році. Перше її назву було іншим - Aerolinee Italiane Internazionali. Після понад півстоліття безперервного розвитку та вдосконалення в 2009 році компанія приєднала до себе ще одного італійського авіаперевізник Air One. Це дозволило розширити географію польотів і збільшити кількість рейсів. Тоді ж, в 2009, компанія перестала бути державною, але за державою залишилося 49,9% акцій.

Alitalia сьогодні

Зараз авіакомпанія має в своєму парку 155 літаків, середній вік яких 6,5 років, і здійснює до 5000 рейсів в тиждень по 149 маршрутам в багатьох напрямках. Штаб-квартира і домашній аеропорт компанії знаходяться в Римі (аеропорт Fiumicino) . До Росії є рейси до Москви (Шереметьєво) і Санкт-Петербурга (Пулково).

Alitalia бере участь в альянсі SkyTeam, а це дозволяє користуватися їхньою програмою лояльності і збирати милі при польотах на рейсах будь-якої компанії - учасника альянсу (всього їх двадцять). Власна програма лояльності Аліталія називається MilleMiglia і працює за загальними принципами з усіма іншими членами SkyTeam: нарахування за перельоти «бонусних миль». На ці віртуальні милі надалі можна купувати нові квитки.

Купівля квитків, реєстрація на рейс, багаж і ручна поклажа - практичні поради

Придбати квитки на рейси Alitalia можна онлайн на офіційному сайті - alitalia.com . Якщо ж ви віддаєте перевагу купувати в офлайні, це можна зробити в будь-який авіакасі і в представництві компанії.

На жаль, онлайн-реєстрація на рейси з Росії поки недоступна, тому при розрахунку часу враховуйте необхідність реєстрації у стійок в своєму аеропорту (в Москві це Шереметьєво, термінал D).

Кожен пасажир на рейсах компанії Аліталія може проносити з собою всередину літака ручну поклажу - сумки вагою не більше 5 кг і розмірами не перевищує 55х25х35 см.

Норми на розміри багажу залежать від класу обслуговування польоту. У разі економ-класу це одне місце не більше 23 кг на кожного пасажира віком старше двох років. Для бізнес-класу розмір безкоштовного багажу становить два місця, вагою не перевищують двадцяти трьох кілограм кожне.

Будь ласка, пам'ятайте, що в ручній поклажі не має бути зброї, легкозаймистих і вибухових речовин, колючих і ріжучих предметів і рідин.

Класи обслуговування польотів авіакомпанії

У компанії існує чотири класи польотів:

  • Classica (економ);
  • Classica Plus (економ преміальний);
  • Ottima (бізнес);
  • Magnifica (бізнес).

Економ-польоти Classica здійснюються на літаках Boeing 777. Сидіння для пасажирів даного класу в цих літаках шириною 46 см, відстань до крісла попереду 46 см. Спинка крісла може опускатися на 15 градусів. Кожне місце оснащено індивідуальним монітором (6,5 дюймів), встановленим в спинці впередістоящего крісла. Залежно від відстані польоту і часу доби вам будуть запропоновані обід або закуски на вибір, чай, кава і безалкогольні прохолодні напої.

Classica Plus рейси здійснюються на Airbus A330. Ширина крісла тут збільшується до 51 см, дистанція між рядами крісел - теж 51 см. Загальний кут нахилу спинки сидінь - до 120 градусів. Пасажирам даного класу надана спеціальна стійка для реєстрації, окрема від стійок простого економ-класу. На рейсах до Сполучених Штатів і назад є можливість провозити додаткові 9 кілограмів багажу на одну людину.

Бізнес-клас Ottima додає до вже озвучених переваг можливість проводити час в очікуванні посадки в спеціальному комфортному залі.

Бізнес-клас Magnifica надається в судах Boeing 777. У розпорядженні пасажирів крісла зі шкіри, ширина яких 54 см. Відстані між рядами - півтора метра. Спинки крісел відкидаються максимально до кута в 55 градусів. Пасажири можуть скористатися послугами бару з широким вибором алкогольних і безалкогольних напоїв.

Контакти та представництва Alitalia в Росії

Детальну інформацію по всім додатковим, що вас цікавлять можна отримати на офіційному сайті компанії alitalia.com.

На території Росії поспілкуватися з представниками компанії можна в Москві і Санкт-Петербурзі:

Москва. 119049, вулиця Митна, будинок 1, будівля 1. Телефони: +7 (495) 221-113-0; +7 (495) 995-04-10.
Аеропорт Шереметьєво-2. Телефони: +7 (495) 578-82-46; +7 (495) 956-46-07.

Санкт-Петербург. 190000, вулиця Мала Морська, будинок 23 літера А, п'ятий поверх. Телефон: +7 (812) 221-11-30.
Аеропорт Пулково-2, термінал 1, офіс 2079. Телефон: +7 (812) 336-91-31.

Юрій Никифоров

Відгуки пасажирів

Галина, 53 роки:

«Літали з чоловіком в Рим минулого літа і залишилися дуже задоволені роботою Аліталія. Завдяки професійній роботі пілотів летіти зовсім не страшно. Отримали від неба величезне задоволення! Порадували привітні і уважні стюардеси. У літаку нас нагодували гарячим сніданком. Посадка м'яка - і туди і назад. Хочеться висловити гарячу вдячність цій чудовій компанії! Будемо літати з нею ще! »

»

Дмитро, 32 роки:

«Часто користуюся послугами компанії в робочих поїздках. З безперечних плюсів можу відзначити велику кількість рейсів і напрямів. Свобода в плануванні своїх бізнес-маршрутів мені важлива. Як правило, у компанії не виникає проблем зі стикувальними рейсами і отриманням багажу. До недоліків можу віднести відсутність можливості зареєструватися через інтернет на рейс з Росії, сподіваюся, в найближчому часі така опція буде надана ».

Юлія, 25 років:

«Я літала з Alitalia кілька разів. Все досить зручно, непоганий сервіс, черг на реєстрацію зазвичай не буває. Літаки чисті і комфортні. Привітний і компетентний персонал, стюардеси завжди посміхаються і готові відповісти на будь-яке питання. Хотілося б більшого різноманіття в їжі на борту, а в іншому мені в цій компанії все подобається ».

Сергій, 40 років:

«Доводиться багато літати, часто роблю це з компанією Alitalia. Сервіс на рівні провідних світових компаній. Всі мої польоти з ними за багато років завжди проходили за розкладом, жодна зустріч не була зірвана з вини авіакомпанії. Професійні пілоти і уважні стюардеси. Відповідний своїй назві бізнес-клас. Дуже хороший домашній аеропорт в Римі. Загальні враження від співпраці з компанією - гідна робота! »

А все перераховане - якраз те, що нам потрібно від авіаперевізника, чи не так?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.