Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Алроса офіційний сайт Alrosa Airlines

 1. Пошук авіаквитків
 2. Контакти авіакомпанії Алроса
 3. Основні напрямки
 4. Сервіс авіакомпанії Алроса
 5. послуги онлайн
 6. цілі компанії

Російське ЗАТ Alrosa спочатку носила ім'я Мірнінского авіаційне підприємство. Місцем її освіти були аеропорт в Мирному і аеропорт Полярний. Компанія виконує регулярні і чартерні внутрішні перевезення власними літаками. Генеральний директор - Гулов Андрій Олександрович.

Пошук авіаквитків

статус флоту

Авіапарк складається з декількох видів літаків в загальній кількості 42 борта:

Повітряне судно Кількість Вертоліт Мі-8 22 Літак Ан-2 3 Літак Ан-24 3 Літак Ан-26 1 Літак Ан-38-100 2 Літак Ту-134Б -3 1 Літак Ту-154М 2 Літак Boeing 737-800 3 Літак Іл -76ТД 2

Середній вік повітряних суден авіакомпанії Алроса близько 30 років, це вважається солідної цифрою для пасажирських літаків, подробиці можна дізнатися відвідавши офіційний сайт авіакомпанії Алроса alrosa.aero.

Контакти авіакомпанії Алроса

 • Веб сайт: www.alrosa.aero
 • Телефон: +7 41136 471 70.
 • Факс: +7 41136 98 121.
 • Email: [email protected]
 • Адреса: 678170, Саха (Якутія), місто Мирний, Аеропорт.
 • Код ІАТА: 6R
 • Код ІКАО: DRU

Основні напрямки

Компанія обслуговує наступні напрямки в межах Росії - Крим і Іркутську область, Краснодарський край і Красноярськ, Москву, Новосибірськ, Санкт-Петербург, північний Ленск, полярний селище Вдалий, Якутськ, Єкатеринбург і Томську область. Найбільш затребувані перевезення з Москви до Адлера, Сімферополя та Краснодара і в Москву з Новосибірська і Краснодара. Вантажні перевезення компанія здійснює парком літаків і вертольотів, вантажопідйомність яких становить від 1,2 тонни до 5,5 тонн і тяжелогрузамі Іл-76ТД, здатними транспортувати 50 тонн, подробиці можна дізнатися відвідавши офіційний сайт авіакомпанії Алроса www.alrosa.aero , Або корпоративний сайт авіакомпанії Alrosa - www.alrosa.ru .

Сервіс авіакомпанії Алроса

Для перевезення пасажирів використовуються сучасні зручні авіалайнери американської і вітчизняних фірм. Салони для перевезення обладнані комфортабельними кріслами, в тому числі в анатомічному варіанті. Клієнтам авіакомпанії в літаку видають спеціальні дорожні набори, портпледи, смачні гарячі обіди і розширене меню з алкогольними та безалкогольними напоями та фруктами. У Домодєдовському аеропорту пасажири проходять реєстрацію поза загальною чергою за окремою стійкою.

Норма провозу безкоштовного багажу залежить від класу і варіюється від 10 до 15 кг для ручної поклажі з максимальними розмірами по 3 вимірам 55/40/20. Вага багажу, який пасажир здає в вантажний відсік, становить від 10 до 32 кг, точні значення залежать від класу перевезення - економ або бізнес і внутрішньої градації класу. Сума його 3 вимірювань повинна укладатися в значення 203 см. В іншому випадку багаж класифікується як негабаритний і компанія стягує за нього плату - 1% від вартості авіаквитка на літак за 1 кг ваги.

Економ варіант існує в 3 видах - безповоротний, спеціальний і стандартний. Бізнес включає тип перельоту "лайт". За кожен кілограм, понад встановлену норму, потрібно сплатити 1% від тарифу відповідного класу літака.

послуги онлайн

Для оформлення документів на переліт заочно потрібно перейти на офіційний сайт авіакомпанії Алроса і оформити заявку в спеціальній формі. У покупців електронного документа на літак онлайн іноді виникає необхідність відмовитися від польоту і повернути квиток. Існує певний порядок повернення коштів:

 • необхідно зайти на www.alrosa.aero і заповнити спеціальну форму;
 • врахувати, що повернення відбудеться в безготівковій формі на банківську карту;
 • взяти до відома, що буде поставлено на утримання сервісний збір в розмірі 500 рублів за кожним відрізку перельоту.

Не можна відмовитися від частини квитка в одному напрямку літака, якщо він купувався за схемою перевезення "туди і назад". Повернення коштів від авіакомпанії Алроса проводиться протягом 30 робочих днів на карту особи, яке оплачувало документ в Інтернеті.

цілі компанії

Однією з спеціалізацій авіакомпанії Алроса є складні роботи пов'язані з перевезенням обладнання для нафтовидобувної промисловості і газових родовищ в потрібний пункт. Інший спеціальністю виступає аерофотозйомка місцевості, яку компанія проводить по попередньо укладеними контрактами.

З початку 2017 року фірма організувала бонусну програму перевезення для клієнтів, які регулярно користуються її послугами під назвою "Алмазна миля". Постійна акція включає накопичувальні знижки і дозволяє купити квитки зі значною економією на постійні перевезення авіаліній. Бонусні милі накопичуються при кожному перевезенню та в подальшому пасажир може врахувати їх грошовий еквівалент в розрахунках за послуги компанії, що стосуються не тільки перельоту, але і наземний сервіс. Додатковою приємною новиною є те, що літакові милі можна відновити за період в 12 місяців, але не раніше, ніж з 1 вересня 2016 г. Для участі в програмі "Алмазна миля" необхідно зареєструватися, дізнатися подробиці можна відвідавши офіційний сайт авіакомпанії Алроса www.alrosa.aero , Або в групі ВКонтакте vk.com/alrosa.aero .

Розклад рейсів

Залишити відгук

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.