Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Emirates - купити дешеві авіаквитки

 1. Авіаквитки Emirates
 2. Тарифи на авіаквитки
 3. Авіаквитки c багажем
 4. Квитки на популярні напрямки
 5. Інформація про авіакомпанії Emirates
 6. Новини
 7. літаки
 8. Аеропорти
 9. Контакти

Знайти найдешевші авіаквитки Emirates ( «Емірейтс») найпростіше онлайн в пошуку Авіаніті

Знайти найдешевші авіаквитки Emirates ( «Емірейтс») найпростіше онлайн в пошуку Авіаніті. Пошук порівняє підсумкову вартість авіаквитків з пропозиціями всіх авіакомпаній і систем бронювання. Купити квитки на літак Emirates без додаткових комісій можна безпосередньо з пошуку Авіаніті на офіційному сайті авіакомпанії або сайтах агентств бронювання.

Авіаквитки Emirates

Авіакомпанії Emirates продає авіаквитки в 174 країни і постійно розширює карту польотів. за код-шерингової угодами з Flydubai і S7 Airlines спільно використовує маршрутні мережі з регіонів Росії.

Дешеві авіаквитки авіакомпанії Emirates завжди можна купити за місяць або раніше до поїздки. Перевізник виконує щоденні рейси з Москви і Санкт-Петербурга з пересадкою в Дубаї, за рахунок стикувань авіакомпанія забезпечує завантаженість рейсів, що дозволяє продавати квитки за низькими цінами.

Тарифи на авіаквитки

Ціни авіаквитків Emirates залежать від тарифів, яких у авіакомпанії 8, і класу обслуговування: економ, бізнес або перший. Самі низька вартість авіаквитків в тарифі Economy Saver і під час проведення акцій в тарифі Special.

Авіаквитки c багажем

У всі тарифи квитків Emirates входить багаж. Авіаніті показує в результатах пошуку скільки багажу включено у вартість авіаквитків. Авіакомпанія дозволяє перевозити ручну поклажу до 7 кг в салоні літака і зареєстрований багаж в багажному відсіку за всіма тарифами авіаквитків. Від тарифу авіаквитка і Маршут польоту залежить максимальний допустимий вага багажу: можна перевозити до 20 кг або до 50 кг.

Квитки на популярні напрямки

На Авіаніті зібрані найпопулярніші напрямки перельотів авіакомпанії Emirates з Росії. На сторінках напрямків можна порівняти ціни на авіаквитки Emirates з іншими авіакомпаніями, знайти найдешевші авіаквитки в календарі низьких цін і підписатися на зміну цін авіаквитків, якщо не знайшли потрібні квитки.

Інформація про авіакомпанії Emirates

Emirates ( «Емірейтс») - авіакомпанія Об'єднаних Арабських Еміратів , Володіє новітніми широкофюзеляжних літаками і маршрутною мережею, що охоплює весь світ. Emirates зарекомендувала себе як авіакомпанія підвищеного рівня комфортності - важко знайти в світі перевізника, який створює на бортах літаків такі ж умови під час польоту. За рік авіакомпанія перевозить 52 млн пасажирів.

Пасажирам з Росії доступні зручні рейси Emirates через Дубай. Крім комфортного перельоту на сучасних лайнерах, авіакомпанія надає пільги для туристів в рамках партнерських угод. Клієнти, які обрали послугу «Зупинка в Дубаї», отримують знижки на розваги в найбільшому місті ОАЕ.

 • Авіаційний альянс: не перебуває
 • Мильна програма: Skywards
 • ІАТА: EK
 • ІКАО: UAE

Новини

Новини авіакомпанії Emirates, які будуть корисні пасажирам.

літаки

У парку Emirates 253 лайнера, серед яких 92 розкішних Airbus A380 і 160 Boeing-777 різних конфігурацій. До 2020 року Emirates отримає в своє розпорядження 150 новітніх Boeing-777, які дозволять авіакомпанії максимально оптимізувати паливні витрати.

Аеропорти

 • Дубай, Об'єднані Арабські Емірати (базовий аеропорт)
 • Домодєдово в Москві, Росія
 • Пулково в Санкт-Петербурзі, Росія

Контакти

Відгуки про авіакомпанію Emirates

Відгуки про авіакомпанію Emirates пасажирів, які літали рейсами цього авіаперевізника, будуть корисні тим, хто планує купити авіаквитки. Emirates славиться новими літаками-гігантами і високим рівнем комфорту. Пасажирам надано широкий спектр розваг і навіть безкоштовний інтернет.

Поділіться з друзями:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.