Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія МАУ - купити дешеві авіаквитки

 1. Авіаквитки МАУ
 2. Тарифи на авіаквитки
 3. Авіаквитки c багажем
 4. Інформація про авіакомпанію МАУ
 5. літаки
 6. Аеропорти

Знайти найдешевші авіаквитки МАУ ( «Міжнародні Авіалінії України») найпростіше онлайн на Авіаніті

Знайти найдешевші авіаквитки МАУ ( «Міжнародні Авіалінії України») найпростіше онлайн на Авіаніті. Пошук порівняє підсумкову вартість авіаквитків з пропозиціями всіх авіакомпаній і систем бронювання. Купити квитки на літак МАУ без додаткових комісій можна безпосередньо з пошуку Авіаніті на офіційному сайті авіакомпанії або агентств бронювання.

Авіаквитки МАУ

Авіакомпанія МАУ продає дешеві авіаквитки з України. Перевізник не виконує рейси з Москви і інших міст Росії. Вартість авіаквитків української авіакомпанії починається від 1200 рублів при перельоті з України в Європу. МАУ пропонує авіаквитки в 80 міст різних країн світу.

МАУ знижує ціни на авіаквитки шляхом виведення з їх вартості додаткових послуг, які при необхідності можна придбати окремо. Даний крок дозволив авіакомпанії запропонувати пасажирам низькі тарифи і стати бюджетним авіаперевізником.

Тарифи на авіаквитки

У МАУ авіаквитки діляться на чотири тарифу: «Тільки ручна поклажа», «Економ», «Гнучкий економ» в економічному класі обслуговування і бізнес-клас. Тарифи авіаквитків залежать від напрямку перельоту, відрізняються кількістю ручної поклажі і багажу, правилами повернення і обміну авіаквитків та іншими додатковими послугами. Найдешевші квитки МАУ можна купити по безбагажному тарифу «Тільки ручна поклажа».

Авіаквитки c багажем

Авіаквитки МАУ включають перевезення ручної поклажі вагою до 7 кг. Кількість і вага багажу залежить від тарифу авіаквитка і класу обслуговування. За тарифом авіаквитків «Тільки ручна поклажа» безкоштовно перевозити багаж заборонено. В інших тарифах авіаквитків можна перевозити багаж вагою до 23 кг. При бронюванні додаткового багажу за 24 години до вильоту можна отримати знижку 50%. Авіаніті в результатах пошуку показує скільки ручній поклажі і багажу включено у вартість авіаквитків.

Інформація про авіакомпанію МАУ

Авіакомпанія МАУ ( «Міжнародні Авіалінії України») - найбільший авіаперевізник в Україна . Здійснює регулярні та чартерні рейси по Україні, в Європу, США, СНД, Азії, Африки і на Близький Схід. Щотижня виконує 1 100 міжнародних і внутрішніх рейсів, забезпечує стикування з код-шерінгом з авіакомпаніями-партнерами в понад 3 000 міст світу. У рік послугами МАУ користується 6,7 млн ​​пасажирів.

 • Авіаційний альянс: «Українська авіаційна група»
 • Мильна програма: «Панорама Клуб»
 • ІАТА: PS
 • ІКАО: AUI

літаки

У флоті авіакомпанії МАУ 42 літака: далекомагістральні широкофюзеляжні Boeing 767-300 ER, середньомагістральні Boeing 737-800 NG, Boeing 737 і середньомагістральні Embraer-190. Середній вік повітряного парку МАУ становить 10,9 років.

Аеропорти

 • Бориспіль в Києві, Україна (базовий аеропорт)
 • Данила Галицького у Львові, Україна (хаб)
 • Одеса, Україна (хаб)

Контакти

Відгуки про авіакомпанію МАУ

Відгуки про авіакомпанію МАУ будуть корисні тим, хто планує поїздку і вибирає авіакомпанію. МАУ надає дешеві авіаквитки в 10 міст України, а також в країни Європи.

Поділіться з друзями:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.