Навигация
Реклама
Реклама

авіакомпанія МАУ (Міжнародні авіалінії України)

«МАУ» ( «Міжнародні авіалінії України», UIA - Ukraine International Airlines) - українська національна авіакомпанія, яка в цьому році відзначає свій двадцятирічний ювілей. Із присутніх на ринку українських авіаперевізників авіакомпанія МАУ - перша національна компанія, в капіталі якої є частина приватних інвестицій. На ринку СНД даний перевізник став піонером в плані експлуатації бортів Boeing-737. Дані літаки компанія стала використовувати з самого початку своєї діяльності, коли на ринку з'явилася дочка «Авіаліній України» (Air Ukraine).

Через кілька років після заснування нинішня авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» змінила назву на Ukraine International (без приставки Air). Зміна брендбуку в ті роки торкнулася і логотипу, що знаходиться на хвості літака: з тих пір замість тризуба тут красується сокіл. Відповідний брендбук, а також вказана назва компанії, прийняті в ті роки, збереглися по сьогоднішній день.

З тих пір як перевізник Air Ukraine перестав здійснювати польоти, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» де-факто стала національним українським перевізником. За тиждень літаки компанії здійснюють близько двохсот рейсів. Основними напрямками польотів є Азія і Західна Європа. На нашому сайті в онлайн режимі можна придбати авіаквитки на наступні щоденні напрямки з української столиці: Київ-Амстердам , Київ-Франкфурт, Київ-Рим, Мілан, Київ-Париж , Гельсінкі, Київ-Цюріх , Брюссель, Берлін, Київ-Москва і Дубаї. C середини минулого року в представництві компанії можна придбати квитки і на щоденний рейс до російської столиці і з Москви. Ці польоти проводяться двічі в день.

Як уже сказано, авіакомпанія «МАУ» здійснює польоти на 737-их «Боїнгах». Досить символічно, що в січні 2012 року, двадцятого в історії існування компанії, «МАУ» (Україна) придбала двадцятий літак для свого авіапарку. Авіакомпанія «МАУ» (Ukraine International Airlines) сертифікована відповідно до JAR-145. Даний сертифікат дає право авіакомпанії на здійснення всіх видів технічних робіт з обслуговування бортів Boeing, в тому числі і технічного обслуговування D-Check і C-Check. Завдяки цьому компанія здійснює ремонт не тільки свого авіапарку, але і літаків Boeing інших авіакомпаній.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Крім цього, авіаквитки можна придбати в представництвах авіакомпанії в Харкові, Донецьку, Дніпропетровську і Борисполі. Акції авіакомпанії дозволяють здійснювати перельоти в Західну Європу за вартістю квитків, істотно дешевшою, ніж у іноземних перевізників. Безпека перельотів авіакомпанії «МАУ» підтверджена сертифікатом IOSA. Міжнародний код IATA компанії - PS. До послуг клієнтів авіакомпанії пропонується обслуговування в класах «економ» і «бізнес». Під час перельоту пропонується національна - українська - і європейська кухня, алкоголь і безалкогольні напої.

Поділитися:

Думки пасажирів про авіакомпанії України та світу

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.