Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Nord Star відкриває рейс Красноярськ - Улан-Уде - Чита

З 28 листопада літаки авіакомпанії будуть виконувати регулярний рейс два рази в тиждень

З 28 листопада літаки авіакомпанії будуть виконувати регулярний рейс два рази в тиждень

Фото: прес-служби авіакомпанії NordStar

Авіакомпанія Nord Star буде виконувати рейси з Красноярська до Улан-Уде і далі в Читу, а також у зворотному напрямку, по вівторках і неділях щотижня на повітряному судні АТР 42-500. Час перельоту Красноярськ - Улан-Уде становить 2 год 30 хв, з Улан-Уде до Чити - 1 год 15 хв.

За даними сайту авіакомпанії , Вартість авіаквитків Красноярськ - Улан-Уде становить від 5000 руб., Улан-Уде - Чита від 1285 руб. в одну сторону.

Нагадаємо, що на даний момент в міжнародному аеропорту «Байкал» (Улан-Уде) авіакомпанія Nord Star вже виконує чартерні рейси на о. Хайнань (Санья).

Каси аеропорту «Байкал» (3012) 226-224

Довідкова служба аеропорту (3012) 22-76-11

Довідка:

Авіакомпанія NordStar (ВАТ «Авіакомпанія« Таймир ») - авіакомпанія, що входить до групи компаній ГМК« Норільський нікель ». На сьогоднішній день географія польотів регулярних рейсів авіакомпанії охоплює більше 30 міст по всій Росії і в країнах СНД, включаючи Москву, Красноярськ, Норильськ, Санкт-Петербург, Краснодар, Сочі, Анапу, Новосибірськ, Єкатеринбург, Томськ, Сургут, Пекін і інші міста. З Москви, Санкт-Петербурга та інших міст щорічно виконуються сезонні програми чартерних рейсів. Авіапарк компанії складається з середньомагістральних літаків Boeing 737-800 і Boeing 737-300, а також сучасних літаків регіонального типу ATR 42-500, спеціально обладнаних для експлуатації в умовах Сибіру і Крайньої Півночі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.