Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Nordwind Airlines (Північний вітер)

 1. Повітряний флот NordWind
 2. Маршрутна мережа авіакомпанії Північний Вітер
 3. Популярні напрямки у 2016 році
 4. політика
 5. онлайн послуги
 6. Контактна інформація

Молода чартерна авіакомпанія Nordwind Airlines була заснована в 2008 році як дочірня компанія російського туристичного оператора Пегас-Туристік Молода чартерна авіакомпанія Nordwind Airlines була заснована в 2008 році як дочірня компанія російського туристичного оператора Пегас-Туристік. Коли авіакомпанія тільки починала свою роботу, в її розпорядженні було тільки три літаки, які здійснювали рейси по шести напрямках. За три роки роботи компанія придбала 18 повітряних суден, а на даний момент флот Nordwind складають 30 літаків.

Нордвінд спеціалізується на пасажирських і вантажних перевезеннях в будь-яку точку земної кулі. Головний офіс авіакомпанії знаходиться в московському аеропорту Шереметьєво. Базові аеропорти розташовані в Красноярську і Новосибірську.

Повітряний флот NordWind

Хоча Nordwind Airlines є відносним новачком на російському ринку повітряних перевезень, авіакомпанія має флот з тридцяти повітряних машин, причому авіапарк постійно поповнюється новими повітряними фрегатами. До 2016 року авіаперевізник планує розширити свій авіапарк до 70 повітряних машин. У розпорядженні Нордвінд знаходяться такі літаки як Boeing 757, 767 і Airbus А321. Також Північний вітер здає свою повітряну техніку іншим організаціям, які потребують додаткової потужності. Оренда своїх повітряних суден приносить авіакомпанії додатковий дохід.

Найближчим часом Nordwind планує отримати в експлуатацію три нових повітряних судна. МС-21 - проектний перспективний авіалайнер російського виробництва. Введення в експлуатацію цього пасажирського літака планується в 2016 році, тому Nordwind уклала з виробником попередню угоду на покупку трьох МС-21.

Маршрутна мережа авіакомпанії Північний Вітер

Компанія здійснює перельоти по сотні різних напрямків. Місця призначення можуть перебувати як на території Росії, так і в країнах Азії, Західної Європи, Центральної і Південної Америки. Так як Північний вітер є офіційним перевізником туристичного оператора «Пегас-Туристік», то вона виконує чартерні авіаперевезення по всіх популярних туристичних напрямках. Маршрутна мережа російського включає в себе такі визнані туристичні центри як Австрія, Греція, Китай, Таїланд, Іспанія і Єгипет. Станом на кінець 2013 року авіакомпанія перевезла понад три мільйони пасажирів.

Популярні напрямки у 2016 році

Також авіаперевізник відкрив далекомагістральні рейси Москва-Канкун і Москва-Пхукет на Boeing 777 і Санкт-Петербург-Канкун на Boeing 767. З 2013 року Північний Вітер використовує ще один аеропорт Москви - Домодєдово. Саме з цього аеропорту з 2014 року відкриті прямі рейси в Пунта-Кану і Варадеро.

політика

Наріжним каменем в політиці авіакомпанії є безпека. Безпека для пасажирів, співробітників і повітряних фрегатів є пріоритетом в діяльності компанії. Компанія взяла курс на досконалість і розвиток. Авіакомпанія Північний вітер прагне мінімізувати свої помилки, щоб зробити свої послуги якісними, безпечними та економічними. Відмінні риси компанії Nordwind Airlines це принциповість і чесність. Вся діяльність авіаперевізника повністю відкрита для перевірок контролюючих органів.

Головним критерієм кадрової політики є постійне навчання персоналу. Кожен співробітник вносить свою частку в розвиток компанії, що відображається на підвищенні оцінки діяльності. Північний вітер прагне зайняти лідерські позиції на російському ринку перевезення туристів.

Керівництво авіакомпанії Nordwind Airlines намагається зробити кожен авіапереліт безпечним і комфортним. Повітряні фрегати вигладять цілком гідно, незважаючи на певний вироблений ресурс. Привабливому виду літака сприяє доглянутий, чистий салон, смачне харчування пасажирів, доброзичливі стюардеси і непідробна турбота про клієнтів.

онлайн послуги

Купити квитки на офіційному сайті

Бронювання квитків здійснюється на сайті маркетингового партнера Nordwind - авіакомпанії Ікар (Pegas Fly) .

На головній сторінці сайту ви побачите форму пошуку авіаквитків. Введіть необхідні дані для початку пошуку - місце вильоту і прильоту, дата, кількість пасажирів. У результатах ви побачите всі доступні перельоти на вибране число і напрямок. Також буде вказана авіакомпанія, що здійснює рейс.

Кнопка «деталі перельоту» покаже точні дані: номер рейсу, літак, час у дорозі, час вильоту і прильоту, інформація про провезенні багажу.

Наступний крок - заповнення персональних даних про пасажирів. Введіть Прізвище та ім'я (кирилицею), стать, дату народження, громадянство, телефон, email; виберіть тип документа, що посвідчує особу і введіть його номер. Також залиште контактні дані для зв'язку в наступній формі.

Далі переходите до оплати. На цьому покупка квитка завершена.

Контактна інформація

 • Офіційний сайт авіакомпанії Nordwind:
 • Телефон: +74957304330;
 • Факс: +74957302593;
 • Email: [email protected]
 • Адреса: Аеропорт, м «Шереметьєво-1», а / с 44, Хімкинський р-н, Московська обл., Росія, 141426.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.