Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Перемога: квитки до Відня і Братиславу.

  1. Ми порівняли реальні ціни на авіаквитки Москва-Відень у АК "Аерофлот" і АК "Перемога".
12 листопада Авіакомпанія Перемога почала продаж квитків на рейси до Відня (Австрія) і Братиславу (Словаччина) з вильотом з Москви.Вартість найдешевшого квитка в одну сторону була позначена в 999 рублів з урахуванням всіх такс і зборів.Однак купити авіаквитки до Відня і Братіслави виявилося зовсім непросто.

Авіаквитки Москва-Відень АК Перемога Вночі, в день початку продажів квитків на рейси АК "Перемога", на сайті лоукостера почалися проблеми, купити квитки по 999 рублів було фактично неможливо через проблеми з процедурою бронювання ( "помилка на сайті", "неможливо забронювати "і ін.). При цьому, були квитки по 15 і 39 рублів, які, деякі пасажири навіть встигли купити, однак, як виявилося пізніше, це була помилка лоукостера, ціна малося на увазі в євро: 15 евр.- 990 руб, 39 - 2700. Для багатьох покупців ця помилка авіакомпанії виявився приємним сюрпризом! Раніше представник Авіакомпанії "Перемога", уточнював, що ціна 999 рублів в один кінець за кордон буде діяти постійно, але така ціна буде тільки на кілька місць в літаку. Ще один нюанс рейсу Москва-Відень полягає в тому, що подорож не прямий, а відбувається лише до аеропорту Братислави, де буде пересадка на автобус йде до Відня. Крім цього, за багаж потрібно оплачувати окремо, вартість провезення одного багажу за тарифом "до 20 кг" становить 1499 рублів в одну сторону. За ручну поклажу, за винятком особистих речей, ще 999 рублів.

Ми порівняли реальні ціни на авіаквитки Москва-Відень у АК "Аерофлот" і АК "Перемога".

Мінімальна вартість квитків на лютий 2015 року, за станом на 10 ранку, 12 листопада.

Ціна авіаквитка Москва-Відень-Москва на рейсі авіакомпанії "Перемога" склала 17999 рублів туди і назад, у вартість включено стандартний багаж по тарифу "до 20 кг" і ручна поклажа до 10 кг. Переліт до Братислави. Вартість авіаквитка Москва-Відень-Москва на рейсі авіакомпанії "Аерофлот" склала 14500 рублів туди і назад. У вартість включено весь багаж. Переліт до Відня. Ціна авіаквитка Москва-Відень-Москва на рейсі авіакомпанії Перемога склала 17999 рублів туди і назад, у вартість включено стандартний багаж по тарифу до 20 кг і ручна поклажа до 10 кг Авіаквитки Москва-Відень АК Перемога Однак, трохи пізніше, ситуація на сайті лоукостера змінилася, ціна авіаквитків впала до 1 545 рублів (без багажу).

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.