Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Північний Вітер: офіційний сайт

 1. Послуги компанії
 2. Парк повітряних суден
 3. Відгуки про авіакомпанію
 4. Позитивні відгуки
 5. негативні відгуки

Airlines Nordwind - один з лідерів серед авіакомпаній компаній Росії. Принцип, на якому заснована робота її співробітників - це безпека. Регулярні удосконалення літальних апаратів і нововведення в сфері послуг привертають все більше число мандрівників. Багато клієнтів, купивши квиток один раз на авіарейс, стали постійними гостями компанії.

Щира доброзичливість екіпажу, відмінне обслуговування, м'які злети і посадки будуть прекрасним доповненням до відпустки або ділової поїздки. Завдання команди зробити людей різних країн ближчими один до одного, а польоти надійними і такими, що запам'ятовуються своїм високим сервісом і зручністю. Nord Wind допоможе зробити світ більш доступним.

Перші літаки авіапідприємства Північний Вітер піднялися в небо в 2008 році.

На той момент, в розпорядженні пасажирів було всього лише три літаки і шість напрямків. З кожним роком, завдяки цілеспрямованості команди і якісному сервісу, парк повітряних суден збільшувався, і відкривалися нові маршрути для польотів.

У 2014 році число пасажирів, які скористалися послугами авіакомпанії Nord Wind, дорівнювало 4,4 млн. До 2015 авіапасажири відправлялися в подорож вже з 33 пунктів, напрямки польотів охоплювали як міста Російської Федерації, так і Європи. Постійно вдосконалюючись, і прагнучи до високих стандартів, Nordwind Airlines змогла стати світовим брендом. Сьогодні вона допомагає відвідати 52 міста і 11 країн світу.

На офіційному сайті авіакомпанії Північний Вітер (Nordwind) пасажири зможуть ознайомитися з оновленим літнім розкладом. У 2017 році вперше відкриті нові 15 пунктів для здійснення подорожей. Програма польотів, в порівнянні з торішньою, зросла в десять разів. Кількість льотних годин налічує понад 412 808.

Nordwind Airlines отримала 221-е місце в Топ-500 лідерів російського бізнесу за версією РБК і звання «Кращого чартерного перевізника 2013».

Послуги компанії

Компанія Північний Вітер надає широкий набір послуг. Пріоритети - забезпечити комфорт і безпеку постійних і нових клієнтів. На сторінках нашого сайту представники авіапідприємства публікують інформацію про вже діючих послугах і нових пропозиціях.

 • Багаж. Ручна поклажа - максимально 10 кг на внутрішніх авіаперельотах і до 5 кг на міжнародних. Розміри: 1 місце 55x40x20 = 115 см. Один авіапасажир може взяти з собою багажу до 32 кг на внутрішніх і міжнародних перельотах, в залежності від тарифу. Розміри: 1 місце менше 203 см. За вага багажу, що перевищує норму, потрібно буде доплатити окремо. При реєстрації, необхідно зважити всі валізи і сумки, за винятком речей, які відносяться до ручної поклажі.
 • Замовлення додаткового місця. Додатково можна замовити кілька місць для речей при бронюванні на сайті. Якщо у вас багато речей, краще все продумати і замовити додатковий багаж.
 • Розшук. Якщо пасажиром був загублений багаж або виявлено його пошкодження, він повинен скласти акт біля стійки з написом «Lost & found». У разі якщо багаж не знайдено протягом 21 одного дня, його вартість буде відшкодована.
 • Зберігання. Якщо багаж був забутий в аеропорту, він буде безкоштовно зберігатися дві доби. Зареєстровані речі будуть знаходитися в аеропорту протягом шести місяців, з дня повідомлення власника.
 • Перевезення спортивного обладнання та спорядження, за винятком деяких видів. Перераховані вище предмети при правильній упаковці, перевозяться безкоштовно, якщо вони не перевищують норму безкоштовного провозу багажу.
 • Перевезення тварин. Перевезення тварин, птахів, собак-провідників і службових собак можлива тільки в салоні економічного класу. У супроводі повнолітньої авіапасажирів. Транспортування допустима тільки в контейнері. Допустима вага (з кліткою або контейнером) - не більше 8 кг. Максимальні розміри (клітини або контейнера): ширина - 35; довжина - 60 см; висота - 20 см. Проінформувати про бажання взяти з собою тварин необхідно при оформленні квитка, але не пізніше ніж за 48 годин до відправлення рейсу. Тварина повинна мати необхідні документи і довідки, передбачені законодавством РФ, міжнародними договорами та законодавством інших країн.
 • Вантажні перевезення. Транспортування вантажів здійснюється як по території Російської Федерації, так і на міжнародних перельотах.
 • Online-реєстрація. Можлива, якщо виліт планується з міст РФ і країн СНД. При оформленні реєстрації авіапасажир повинен вказати свої особисті дані та інформацію про авіарейс. Online-реєстрація буде відкрита за 24 години і закрита за 4 години до вильоту. В аеропорт необхідно прибути заздалегідь разом з роздрукованим квитком.
 • Вибір місця. Можливість завчасно вибрати місце за бажанням.
 • Замовлення меню. Заздалегідь вибрати і замовити страви, які подадуть в польоті.

Заздалегідь вибрати і замовити страви, які подадуть в польоті

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті авіакомпанії Норд Вінд.

Парк повітряних суден

Nordwind - одне з десяти найбільших авіапідприємств Російської Федерації за кількістю пасажирів, які скористалися її послугами. За роки роботи парк літаків авіакомпанії Північний Вітер (Норд Вінд) збільшився до 20 літальних апаратів чотирьох типів: Боїнг-737, Боїнг-767, Боїнг-777 і Ейрбас А321. Новітня електроніка, вдосконалені технічні характеристики, підвищений комфорт пасажирського салону, ось головні переваги цих повітряних суден.

 • Боїнг-737 - найпопулярніша модель пасажирських лайнерів. У конструкції повітряного судна покращені крила і хвостове оперення, має більш досконалі двигуни. Літак оснащений сучасною електронікою.
 • Боїнг-767 - широкофюзеляжний авіалайнер, сконструйований для середніх і великих дистанцій. Це перше повітряне судно для перевезення пасажирів через Атлантичний океан.
 • Боїнг-777 - модель розрахована на тривалі і далекі польоти. Оснащена новітньою авіоникой. Підвищено комфорт салону повітряного судна. Сам авіалайнер сконструйований з легких, але міцних сплавів і композиційних матеріалів. Це дозволили істотно знизити вагу моделі і вартість виробництва.
 • Airbus A321 (Аеробус А321) - найбільший представник сімейства літаків Airbus A320. А321 має можливість вмістити більше пасажирів, завдяки особливостям конструкції.

А321 має можливість вмістити більше пасажирів, завдяки особливостям конструкції

Відгуки про авіакомпанію

Думка кожного авіапасажирів має цінність для компанії. Про тзиви про авіакомпанію Норд Вінд допоможуть зробити перельоти ще якіснішими. Саме клієнти, які скористалися послугами Nord Wind, можуть вказати на недоліки обслуговування або недостатню компетентність персоналу.

Позитивні відгуки

Олександр

Нещодавно летіли з В'єтнаму авіарейсом 2736, літак Боїнг - 777-200. Враження залишилися дуже хороші. Десятигодинний переліт пройшов в комфортних умовах. Їжа сподобалася. Теплі пледи роздавали всім бажаючим. Зліт і посадка - майже непомітні. Рейс не затримували. Дякую авіакомпанію за прекрасне обслуговування!

Ольга

Ми подорожували 10.05.2017 з авіапідприємством Північний Вітер з Чебоксар в Білгород через Москву. Порадувала вартість квитка, чистий літак, виліт пройшов без затримок. Хоча рейс був стикувальний встигли і на наступний! Бортпровідників і пілоту - окреме спасибі!

Ярослав

У нас сталася така історія з Норд Вінд. Ми летіли вп'ятьох 2 травня з Шереметьєво до Сімферополя, на 12 травня квитки були в зворотну сторону. У перший і вдруге рейси затримували на півтори години. Потім з'ясувалося, що затримка викликана самим аеропортом. Обидва рази, замість обіцяного Airbus А321 «Північного вітру», надали Боїнг - 767 "Пегаса». Спочатку не зрозуміли, що це та сама організація. Політ пройшов добре, комфортабельний салон, харчування хороше.

Політ пройшов добре, комфортабельний салон, харчування хороше

негативні відгуки

Вадим

Наш літак і ще кілька повітряних суден компанії були затримані в день вильоту в Шереметьєво. Толком ніхто нічого не пояснював. Кілька годин нудилися очікуванням. Співробітники компанії не вважали за потрібне запропонувати нам ні харчування, ні напої. Дуже засмутило таке ставлення Норд Вінд до клієнтів.

Ліка

Моє знайомство з Nord Wind теж залишило негативні враження. Авіарейс в складі туристичного пакета від Пегас, Москва - Бангкок. Виліт був перенесений з восьмої вечора на п'ятій ранку. Цілий день відпустки втрачений. Представниками авіапідприємства все було списало на погану погоду і поломку повітряного судна. Інші пасажири розповіли, що на авіалініях Північного Вітру таке трапляється досить часто. Якщо в наявності старі і, постійно ламаються, літаки, замініть їх! Чому повинні страждати люди!

Чому повинні страждати люди

Георгій

Політ рейсом 1805 - Москва - Анталія від 13.05.2017 мав відбутися о 9 ранку з аеропорту Шереметьєво, потім кілька разів призначали інший час. Авіалайнер так і не подали. В якості компенсації роздали по пляшці води. Нас попросили забрати речі. Деякі виїхали в готель (надали з харчуванням), але ми додому. Обіцяли проінформувати про час вильоту, але ніхто не подзвонив. Наш рейс відправили без нас. Тур агент сказав, що ми самі в цьому винні, квитки купуйте за свій рахунок. Ось так наш настрій був зіпсований разом з відпусткою.

Компанія Nord Wind прагне надавати якісний сервіс і відповідати потребам кожного пасажира. Подорож літаками має відповідати всім вимогам безпеки і залишати хороші враження. Всі відгуки про авіакомпанії Північний Вітер, негативні і позитивні сприятимуть поліпшенню обслуговування під час польоту і допоможуть уникнути багатьох неоднозначних ситуацій. Найкращою нагородою для компанії буде чесний відгук на сторінках сайту або соціальних мереж. А ви користувалися послугами цієї авіакомпанії? Пишіть свої відгуки!

А ви користувалися послугами цієї авіакомпанії?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.