Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Red Wings (Ред Вінгс)

  1. Популярні напрямки компанії Red Wings
  2. Безпека літаків
  3. Контактні дані

Авіакомпанія «Red Wings» є одним з найбільших авіаперевізників Росії, здійснюючи вантажні, чартерні та комерційні перевезення

Авіакомпанія «Red Wings» є одним з найбільших авіаперевізників Росії, здійснюючи вантажні, чартерні та комерційні перевезення. Роком заснування авіакомпанії вважається 1999 року, хоча спочатку вона називалася «Авіалінії 400». Лише в 2007 у зв'язку зі зміною власника компанії з'являється назва «Red Wings». Спочатку корпорація належала Національній резервній корпорації бізнесмена Олександра Лебедєва. Робота компанії починалася з вантажних і чартерних рейсів на літаках ТУ-154М і ІЛ-76. З новою назвою було прийнято новий напрямок розвитку компанії з метою експлуатації нових ТУ-204.

Популярні напрямки компанії Red Wings

Маршрути і рейси

На сьогоднішній день здійснення рейсів компанією Red Wings надається в 20 різних напрямках. Рейтинги 2009 року показали, що авіакомпанія увійшла в список 15 найбільших авіаперевізників Російської Федерації. Базується авіакомпанія в Москві, в аеропортах Домодєдово і Внуково. Дістатися до аеропорту Домодєдово, з якого здійснюються всі рейси з Москви, можна цілодобово за допомогою електропоїзди.

Цілий виробляються перевезення в Омськ, Єкатеринбург, Сочі, Красноярськ, Анапу, Новосибірськ, Калінінград, Уфу, Тіват (Чорногорія). З 2013 року в список міст, в які можна дістатися за допомогою Red Wings, додалися Махачкала, Краснодар, Мінеральні води і Уфа.

З січня 2015 року компанія надає регулярні рейси до Сімферополя. Зворотні рейси здійснюються за маршрутами Сімферополь-Омськ, Сімферополь-Уфа і Сімферополь-Волгоград. Незабаром серед маршрутів з'явиться Санкт-Петербург-Сімферополь і назад. На офіційному сайті авіакомпанії ви можете ознайомитися з докладною інформацією про перельоти і вантажних перевезеннях, перевірити наявність квитків і зареєструватися.

Вам надається можливість самостійно забронювати квиток, вибравши місце індивідуально. Ознайомтеся з картою польотів і правилами перевезення. У блоці Онлайн-табло, у вас є можливість знайти свій рейс, простежити час відправлення і прибуття, забронювати готель або орендувати автомобіль за місцем прибуття.

Якщо у вас виникла необхідність відправити вантаж, ви також можете скористатися авіакомпанією Red Wings. Географія польотів охоплює такі міста для вантажних перевезень, як Ульяновськ, Самара, Санкт-Петербург, Омськ, Уфа, Челябінськ і інші. Ознайомтеся детальніше з картою перельотів, для того щоб вибрати для себе найзручніший маршрут перевезення. Компанія надасть вам гарантію доставки вантажу в термін.

Безпека літаків

У парку авіакомпанії знаходиться 8 літаків моделі ТУ-204, всі з яких експлуатуються. Ця модель належить до середньомагістральним пасажирським літакам, і була розроблена в почав 90-х на заміну ТУ-154. Уже після випуску першої моделі з кожною наступною розробники намагалися модернізувати літаки на рівні розвитку сучасних навігаційних і цифрових технологій.

Системи управління літака були модернізовані в порівнянні з попередником. На основі ТУ-204 було розроблено близько 20 модифікацій, призначених для різних польотів (мається на увазі, пасажирські перевезення, вантажні та VIP-модифікації).

Безпека літаків ТУ різних моделей, в тому числі і ті, які експлуатує авіакомпанія Ред Вінгс, гарантується більше 50 російськими і міжнародними сертифікатами, що підтверджують відповідності експлуатації машин вимог пасажирських і вантажних перевезень. Літаки, які використовує авіакомпанія відповідають необхідним вимогам законодавства про пасажирські перевезення по безпеки людського фактора, шуму і відсутності шкідливих речовин.

З 19 січня 2015 року авіакомпанія Ред Вінгс стане експлуатантом першого близькомагістрального пасажирського літака Sukhoi Superjet 100 (з розробок Росії і кількох іноземних компаній).

Контактні дані

  • Офіційний сайт авіакомпанії «Red Wings»:
  • Телефон: +74952121251
  • Факс: +74952292540
  • Email: [email protected]
  • Адреса: Заводське шосе, 19, м Москва, Росія, 119027.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.