Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія Red Wings

 1. Авіаквитки Red Wings
 2. тарифи авіаквитків
 3. Багаж і ручна поклажа
 4. Акції та спецпропозиції
 5. Інформація про авіакомпанію Red Wings
 6. Новини
 7. сервіси
 8. літаки
 9. Аеропорти

Знайти дешеві квитки авіакомпанії Red Wings ( «Ред Вінгс») найпростіше онлайн на Авіаніті

Знайти дешеві квитки авіакомпанії Red Wings ( «Ред Вінгс») найпростіше онлайн на Авіаніті. Пошук порівняє підсумкову вартість квитків на літак з пропозиціями авіакомпаній і агентств. Купити квитки Red Wings можна з пошуку на офіційному сайті авіакомпанії або агентства.

Авіаквитки Red Wings

Авіакомпанія Red Wings продає авіаквитки за низькими цінами в 29 міст, пов'язуючи центральний регіон Росії з південним. Також Red Wings здійснює перельоти з російських міст за кордон. Крім регулярних рейсів, авіакомпанія виконує чартерні сезонні польоти. Добірка популярних напрямків (міст), в які можна купити авіаквитки Red Wings.

Тим пасажирам, хто летить до Сімферополя, Red Wings надає послугу Fly & Bus - трансфер на комфортабельних автобусах в міста Криму: Алушта, Євпаторія, Севастополь, Саки та Ялта.

тарифи авіаквитків

Авіаквитки Red Wings діляться на 3 тарифу і 3 класу обслуговування: Light, Standard і Base. Тарифи відрізняються вартістю і набором послуг для внутрішніх і міжнародних напрямків. Найдешевші квитки авіакомпанія пропонує за тарифом Light.

Багаж і ручна поклажа

Багаж і ручну поклажу Red Wings дозволяє перевозити не по всім тарифам авіаквитків. Наприклад, в авіаквитки економ класу тарифу Light входить перевезення тільки ручної поклажі вагою до 10 кг. За тарифами авіаквитків Standard і Base можна брати в політ ручну поклажу вагою до 5 кг і багаж вагою до 23 кг. На деяких рейсах можуть діяти зменшені норми багажу, про що зазначається при бронюванні авіаквитків. Авіаніті показує в результатах пошуку скільки багажу входить у вартість авіаквитків. Додати багаж можна при бронюванні авіаквитків або при реєстрації на рейс.

Акції та спецпропозиції

Авіакомпанія Red Wings часто пропонує дешеві авіаквитки по акціях і спецпредложениям . Пошук Авіаніті підбирає і публікує авіаквитки Red Wings за найнижчими цінами.
Нагадуємо, що дешеві авіаквитки закінчуються дуже швидко!

Інформація про авіакомпанію Red Wings

Red Wings ( «Ред Вінгс») - одна з найбільш динамічно розвиваються авіакомпаній Росії : За чотири роки авіаперевізник виріс більш, ніж в два рази. Виконує регулярні рейси з Москви по центральному і південному регіонах Росії і чартерні перельоти за кордон. Щорічно послугами авіакомпанії користуються близько 900 тисяч осіб.

 • Авіаційний альянс: не перебуває
 • Мильна програма: немає
 • ІАТА: WZ
 • ІКАО: RWZ

Новини

Новини авіакомпанії Red Wings, які будуть корисні пасажирам.

сервіси

Сервіси для пасажирів авіакомпанії Red Wings.

літаки

У парку авіакомпанії 4 літаки російського виробництва Ту-204-100, які використовуються на маршрутах до 4600 км і розраховані на перевезення 210 пасажирів. У 2017 році флот Red Wings поповнився лайнерами Airbus A320 і A321. Всього у авіакомпанії 10 літаків.

Аеропорти

Контакти

Відгуки про авіакомпанію Red Wings

Відгуки пасажирів про авіакомпанію Red Wings будуть корисні тим, хто ще не літав рейсами цього перевізника. Залишайте коментарі про якість обслуговування і пунктуальності авіакомпанії.

Поділіться з друзями:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.