Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія S7 почне літати в Білорусь

Російська авіакомпанія S7 Airlines, швидше за все, запускає пряме сполучення між Гомелем та Москвою. Компанія поки не оголосила про новий напрямок офіційно, проте квитки вже доступні для покупки через агрегатори. Російська авіакомпанія S7 Airlines, швидше за все, запускає пряме сполучення між Гомелем та Москвою

Фото: Anna Zvereva / wikipedia.org

Судячи з квитками, які є у продажу, літаки S7 з Гомеля в Москву відправляться 1, 6, 8, 10, 22 і 29 червня. З зворотних рейсів з Москви в Гомель вказані 1, 3, 6, 8 і 15 червня, а також 4 липня.

Один квиток з Гомеля в Москву і назад обійдеться в 8213 російських рублів (279 білоруських рублів за поточним курсом), політ триватиме близько півтори години.

Нагадаємо, раніше рейси Гомель - Москва і Мінськ - Санкт-Петербург планувала інша авіакомпанія - «Перемога». Російський лоукостер подав заявку на виконання польотів з Гомеля з 16 лютого, департамент з авіації Мінтрансу РБ підтвердив дати. «Перемога» зажадала нижчих тарифів, на що в Національному аеропорту Мінськ пояснили, що «тарифи для" Перемоги "в Мінську такі ж, як і для інших російських авіакомпаній:" Аерофлот "," Ютейр "і" Ямал "», тому польоти лоукостера в Білорусь так і не почалися.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.