Навигация
Реклама
Реклама

Авіакомпанія S7 Сибір: офіційний сайт, відгуки

  1. Відомості про авіаперевізника
  2. розвиток авіакомпанії
  3. Історія флоту
  4. Авіапарк S7 Airlines
  5. Реєстрація на рейс авіакомпанією
  6. Інструкція, як пройти реєстрацію на рейс S7 Airlines
  7. Норми для оплати і провезення багажу
  8. Перевезення тварин на повітряних судах компанії Сибір
  9. Пошкодження або втрата багажу
  10. Географія польотів

Авіакомпанія S7 - один з найбільших перевізників серед російських компаній. Згідно зі статистикою вона входить в ТОР-50 авіаційних компаній світу. Компанія в 1957 році почала здійснювати цивільні польоти з аеродрому, призначеного для військової авіації, який знаходиться в Новосибірську. Аеродром входить в Толмачёвскій об'єднаний авіаційний загін.

Відомості про авіаперевізника

Створена авіакомпанія Сибір в 2005 р і під брендом S7 Airlines здійснює рейси в Росію і за кордон. Вона має 3 великих транспортних авіавузла в місті Москві (аеропорт Домодєдово), Новосибірську (аеропорт Толмачево) і Іркутську. Авіаційна компанія виконує рейси до країн Азії, на Близький Схід, в Європу, і Південну Азію.

Авіакомпанія Сибір відгуки на сайті має тільки позитивні, які залишають пасажири. З них багато позитивних висловлювань про роботу компанії. Авіаперевізник удосконалює сервіс і постійно створює нововведення, які здатні впливати на подальшу діяльність компанії. У більшості випадків, сервісне обслуговування відіграє вирішальну роль у виборі авіакомпанії. Саме з цієї причини перевізник постійно покращує обслуговування пасажирів. І завдяки своїй політиці виграє на ринку у інших великих фірм.

Авіакомпанія S7 - один з найбільших перевізників серед російських компаній

Іл-86 авіакомпанії «Сибір», 2007 рік

розвиток авіакомпанії

Складним періодом для перевізника став 2006 рік, так як на базі компанії створили кілька підрозділів, і S7 Group. Повітряним суднам змінили колір.

Листопад, 2010 рік. Глобус і S7 вступають в Oneworld, авіаційний альянс. Дані зміни допомогли здійснювати продаж квитків за спеціальним кодом нарівні з основними авіаперевізниками.

2011 рік. Акції компанії були виставлені на продаж державою. Однак торги не були проведені тому, що покупця не знайшли. Ціна стартовою продажу була високою 2,9 млрд рублів.

Травень, 2013 рік. S7 Group виграла в конкурсі на придбання акцій перевізника Сибір. За покупку акцій було запропоновано 1 млрд 133 мільйони руб.

Жовтень, 2015 рік. Власник Фільов В. укладає договір на придбання 51% акцій компанії Трансаеро. Однак незабаром відмовляється від угоди.

2016 рік. Впровадження нової технології продажів New Distribution Capability. Вона вплинула на зручну і швидку торгівлю квитків. У березні з'явилися квитки із застосуванням новітнього стандарту NDC S7 Airlines. Такий протокол вже використовують 20 великих перевізників світу.

Комерційне представництво «S7 Ticket» і «S7 Tour» на вулиці Сухе-Батора в Іркутську

Історія флоту

У різні роки авіакомпанія мала в експлуатації різні судна. У парку до 2008 року перебували літаки: Ту-204, Ту-154, Іл-86. Після 17 листопада цього ж року перестали експлуатувати перераховані літаки.

Після 17 листопада цього ж року перестали експлуатувати перераховані літаки

Ту-204-100 авіакомпанії «Сибір», 2003 рік

У 2007 році, в травні, компанія уклала договір з фірмою Boeing на придбання 15 повітряних суден Boeing 787. Таким чином, вона стає однією з перших авіаційних компаній в Росії, яка купила такі літаки.

Авіакомпанія придбала 4 машини Airbus в 2008 годуон були зроблені компанією CFM International, і оснащені CFM56 двигунами. Потім були куплені ще 25 літаків. У зв'язку з кризовою ситуацією в країні, в 2009 році договір розірвали. Авіаційна компанія «Глобус» перестала експлуатувати машини, і зняла з експлуатації суду.

У 2016 році, 6 квітня, керівник компанії Об'єдков В. підписав договір з Airbus про постачання 5 повітряних суден Airbus A320neo. В цьому ж році підписали контракт на придбання ще 9 літаків Boeing 737 MAX.

Новітні літаки вплинули на популярність авіаперевізника. Завдяки сучасним судам вони стали приводити в компанію великий потік пасажирів. Літаки забезпечили безпечний і комфортний переліт.

Завжди безпеку польотів була важливим аспектом в роботі компанії Сибір. Багато туристів вважають за краще літати авіаперевізником, так як він має сучасні судна, і висококласне обслуговування пасажирів на лініях.

Boeing 737-800 S7 Airlines

Авіапарк S7 Airlines

Зараз компанія має сучасний парк літаків на ринку цивільних авіаперевезень в Росії. Повітряні судна, які виконують перельоти, мають середній вік 6 років. Перевезення S7 Airlines здійснює на повітряних судах зарубіжних виробників Boeing і Airbus.

Парк літаків авіакомпанії S7 складається з 32 машин:

19 Airbus A319. Вони мають корпус сильно укорочений, так як два ряди крісел скорочені. У моделі салон 2-го типу, розрахований на 128 місць: 120 - економ-класу і 8 бізнес-класу. Молодшому повітряному судну 9 років, старшому 15.

Молодшому повітряному судну 9 років, старшому 15

Airbus A319-100 S7 Airlines

9 Airbus A320. Салон має 2 класу: 8 місць бізнес і економ 150. Наймолодшому літаку 0,5 року, а старшому 9 років.

Airbus A320

2 повітряних судна Airbus A310. Літак широкофюзеляжний, призначений для перельоту на далекі відстані. Салон має 241 місце в економ-класі і 14 в бізнес. Чи не експлуатується з 2010 року.

Airbus A310

2 літаки Boeing 767-300 далекомагістральних. Літак має салон, в якому 18 крісел бізнес-класу і 222 місця економ-класу. Вік судна 17,5 років молодшого і 19 років старшого.

Boeing 767-300

Реєстрація на рейс авіакомпанією

Реєстрація на рейс авіакомпанії S7 в режимі онлайн починає діяти за 30 год. До вильоту літака, і за 50 хвилин до його зльоту вона закінчується. Також є і мобільні сервіси, які допоможуть пройти реєстрацію із застосуванням мобільного пристрою. З використанням даної послуги можна перевірити час вильоту і прильоту, вибрати місце, і придбати посадковий талон на рейс. За допомогою телефону є можливість придбати квиток на «Аероекспрес».

Якщо реєстрацію проходити в аеропорту Домодєдово, то вона відкривається за 2-3 години до зльоту. В аеропорту, в Новосибірську та інших містах Росії і зарубіжжя за 3 години до зльоту. А закінчується реєстрація пасажирів на літаки компанії S7 до зльоту за 40 хв.

У Домодєдово, де здійснюється реєстрація на літаки перевізника, зону S7 відразу можна помітити. Вона має виражений, яскравий стиль. Якщо пасажири не мають багажу, вони зможуть скористатися кіосками, де можна пройти процедуру самостійно. Для того щоб не було непорозумінь необхідно уточнювати, як зареєструватися. Авіакомпанія S7 має офіційний сайт, на якому можна знайти інформацію і правила реєстрації на рейс.

Інструкція, як пройти реєстрацію на рейс S7 Airlines

Для проходження реєстрації необхідно зайти на сайт авіаперевізника. Після необхідно вибрати розділ «реєстрація на рейс». Внести латинськими літерами прізвище та номер електронного авіаквитка і бронювання. Дані можна подивитися в квитку, їх надішле компанія перевізник. Необхідно вибрати галочками пасажира, який проходить реєстрацію.

Система сама визначить місце в салоні пасажирові. При бажанні поміняти місце можна, досить скористатися кнопкою «змінити». Тільки володарі карт S7 Priority можуть місце вибрати безкоштовно. Для інших пасажирів оплата за вибір місця варіюється від тарифу квитка на рейс. Наприклад, якщо ваш тариф економ базовий, то за місце потрібно заплатити 300 руб.

Авіакомпанія S7 офіційний сайт

Норми для оплати і провезення багажу

Для регулярних авіарейсів у авіакомпанії Сибір існує безкоштовний провіз багажу. Вага його повинен бути до 20 кг для пасажирів економ-класу і для бізнес-сегменту - 30 кілограм.

Проносити в літак можна ручну поклажу, вага якої не вище 7 кілограм (розмір 55смх40смх20см). У бізнес-класі є для ручної поклажі 2 місця. Додатковий багаж має різну ціну, вона складається в залежності від тривалості польоту. Внести вартість можливо на сайті або під час реєстрації багажу.

Перевезення тварин на повітряних судах компанії Сибір

У багажному відділенні можливо перевозити тварин: кішок, собак, птахів. Для транспортування інших тварин передбачено спеціальне оформлення. Компанія надає платний переліт, ціна його буде залежати від розміру, і ваги домашнього вихованця. Для оформлення перевезення потрібно підійти в офіс продажів авіаквитків компанії.

Тварині необхідно буде ветеринарне свідоцтво, паспорт, а також перенесення. Якщо планується переліт тварини, то за 48 годин до рейсу потрібно зателефонувати в компанію і залишити заявку на його перевіз.

Вихованця можна взяти в салон повітряного судна за умови, що вага його з перенесенням не буде вищою за 10 кг, а габарити сумки будуть не більше 115 сантиметрів з трьох сторін, а висота не буде вище 20 сантиметрів. Також в аеропорту потрібно пройти ветеринарний контроль.

Також в аеропорту потрібно пройти ветеринарний контроль

Перевезення тварин в авіакомпанії Сибір

Пошкодження або втрата багажу

Якщо ваш багаж після отримання виявився пошкодженим, або не всі речі в ньому присутні, то потрібно звернутися в авіакомпанію S7 Airlines з актом. При ситуації, якщо на стрічці ви не змогли виявити багаж, то необхідно скласти документи, і компанія доставить ваш багаж пізніше. Великий досвід роботи авіаперевізника дозволив абсолютно виключити можливість таких неприємностей. За роки тривалої роботи надання послуг проводиться чітко без помилок і неприємностей для пасажирів. Багаж можна завжди забрати вчасно.

Географія польотів

Авіакомпанія С7 з червня 2016 року, значно збільшила рейси в різні міста. Таке рішення продиктоване припиненням програми польотів компанією AirBerlin між нашою країною та Німеччиною.

Рейси здійснюються з міста Москви в найбільш популярні для туристів міста: Франкфурт, Мюнхен, Берлін, Дюссельдорф. Директор авіакомпанії, Веретенников І., зазначає, що рейси вони виконують і в маленькі міста. Дані рейси є транзитними, їх виконують спільно з перевізником AirBerlin. Пересадки передбачені в Кельні, Мюнхені, Дюссельдорфі, Штуггарте, Франкфурта на Майні, Дрездені, Нюрнберг, Гамбурзі, в Берліні, Саарбрюкен.

Російська авіакомпанія співпрацює з AirBerlin. Код-шерінгову угоду перевізнику дозволяє здійснювати польоти в 8 міст Німеччини, які у туристів не дуже популярні.

З 2016 року AirBerlin різко скоротив польоти між Росією і Німеччиною. Таке рішення можна пояснити, так як за кілька років попит на авіаквитки цього напрямку знизився. Перевізник Сибір є перевіреним в нашій країні та інших країнах світу. Завдяки великому парку повітряних суден Airbus і Boeing і відмінному обслуговування в літаках вона користується популярністю у туристів.

Щорічно перевізник виконує рейси з перевезення понад 10 млн осіб, і має високу систему безпеки. S7 Airlines є лідером серед інших авіаперевізників в нашій країні. У 2015 році перевіз пасажирів склав 10,6 млн осіб, які скористалися послугами авіакомпанії Сибір.

У 2015 році перевіз пасажирів склав 10,6 млн осіб, які скористалися послугами авіакомпанії Сибір

Пункти призначення S7 Airlines
Червоний колір - Росія,
Синій колір - країни-напрямки

Пасажирам перевізник надає можливість взяти участь в програмі, яка видає бонуси за милі перельотів. Також можливо отримати додатковий пакет послуг міжнародних перевізників.

Компанія має співробітництво з 30 зарубіжними і російськими авіаперевізниками. І тому купуючи квиток на рейс, ви частину перельоту здійснюєте на рейсі авіакомпанії Сибір, а решті політ на рейсі компанії партнера.

Перевізник має для перельотів тільки нові судна. Літаки мають термін служби 8 років. У флоті є тільки закордонні авіаційні суду, так як вони дозволяють економити на паливі і техобслуговуванні. Парк становить 66 літаків Airbus і Boeing.

Авіаперевізник має маршрутну мережу, яка охоплює різні регіони нашої країни. Регулярні перельоти літаки виконують в Азію, Європу, і країни СНД.

Телефон авіакомпанії S7 можна подивитися на сайті компанії, а також пройти реєстрацію і уточнити дані про час вильоту вашого літака. Навіть на сайті є можливість вибрати місце в салоні літака, що дуже зручно для пасажирів.

Відгуки про авіакомпанії S7 ви також зможете залишити на сайті. Всі побажання пасажирів компанія розглядає. Завдяки постійній роботі і численним інновацій авіаперевізник є популярним у туристів. Великий потік пасажирів дозволяє компанії працювати на ринку перевезень тривалий час, і встояти навіть під час кризи. Закупівля нових літаків вплинула на рейтинг перевізника. Вона заслужила популярність, і з кожним роком підтверджує свою перевагу перед іншими авіаперевізниками.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.